STRIX 7.1

  STRIX 7.1

  هدست مخصوص بازی با 7.1 کانال واقعی همراه با 10 مگنت مستقل نئودیمیوم و یک جایگاه صوتی USB

  • صدای فراگیر 7.1 واقعی: صدای طبیعی و فراگیر با 10 مگنت نئودیمیوم و کنترل صدا برای هر یک از کانالها
  • جایگاه صوتی USB با اتصال و پخش آسان: اجرا به عنوان یک کارت صدا با کنترل دستی صدا درون بازی
  • جلوههای نور ثابت و تپنده: حتی در محیطهای تاریک، سلیقه خود را به نمایش بگذارید
  • حذف نویز محیط تا 90 درصد: ارتباط شفاف درون بازی
  • چهار پروفایل مخصوص بازیها: از صدای فراگیر و تنظیمات بهینه برای بازیهای شوتر اول شخص (FPS)، مسابقات و نقشآفرینی (RPG) لذت ببرید
  • بالشتکهای پروتئینی 110 میلیمتری: مواد نفوذپذیر در برابر هوا که برای بازیهای طولانی عالی است
  • گوشیهای جمعشونده: با طراحی جمعشونده میتوانید هر کجا که خواستید بازی کنید
  Product Image

  لذت شنیدن
  واقعی‌ترین صداها

  Strix 7.1 یک هدست مخصوص بازی با صدای واقعی 7.1 است که از 10 درایور قدرتمند مستقل نئودیمیوم استفاده میکند و دارای بالشتکهای سایز کامل چندضلعی (‏130 میلیمتر در عریضترین قسمت) است و به جلوه نوری ثابت و تپنده مجهز شده است. این هدست همراه با یک جایگاه صوتی USB عرضه میشود که مجهز به انبوهی از کنترلهای صوتی و جلوههای شنیداری است. Strix 7.1 تجربهای بینظیر از صدای کوبنده و آوای فراگیر را ارائه میدهد. صدای تمام شلیکها و گامها با موقعیتیابی دقیق و شفاف، تقویت میشود تا هیجان میدان نبرد را وارد زندگی شما کند.

  • کناری
   20میلیمتر
  • سابووفر
   40 میلیمتر
  • جلو
   40 میلیمتر
  • اطراف
   20 میلیمتر
  • مرکز
   30 میلیمتر

  بازی
  فراگیر

  صدای 7.1 واقعی از طریق مگنتهای مستقل نئودیمیوم

  صدای 7.1 واقعی از طریق مگنتهای مستقل نئودیمیوم هر یک از گوشیهای Strix 7.1 دارای پنج درایور مستقل نئودیمیوم است تا صدای 7.1 کانال واقعی را منتشر کند (‏یا هشت کانال فراگیر صوتی). همراه با موقعیت بهینه هر یک از درایورها و مکانیک دقیق محفظه، Strix 7.1، صدایی واقعی را منتشر میکند تا هر یک از گیمرها هیجان حضور در میان نبرد را احساس کنند.

  عالی برای لذت از موسیقی

  زمانی که در حال شنیدن موسیقی یا سایر صداهای دو کانال مانند ویدیوهای یوتیب هستید، به حالت استریو سوئیچ کنید تا بهترین تجربه صوتی را داشته باشید. این حالت به بهترین شکل بهینه شده است و از چندین درایور مستقل استفاده میکند تا صدای طبیعی را منتشر کند، صدایی بهتر از هر آنچه تا کنون در هدستهای استریو شنیدهاید.

  صرف نظر از اینکه بازیهای مورد علاقه شما از صدای 7.1 یا 5.1 یا استریو پشتیبانی میکنند، Strix 7.1 آن را با بهترین و طبیعیترین حالت بازسازی میکند. تنها با یک کلیک روی حالت استریو-7.1 میتوانید روی جایگاه صوتی تغییر وضعیت دهید و به آسانی میان صدای فراگیر و صدای استریو جابجا شوید.

  سوییچ حالت واقعی استریو-7.1 به شما اجازه میدهد بهترین خروجی صوتی را بر اساس منبع صدا انتخاب کنید.

  خروجی 7.1 سوییچ/سوییچ استریو منبع صدا
  7.1 7.1 حالت 7.1 فراگیر
  5.1 7.1 حالت 5.1 فراگیر*
  استریو حالت استریو استریو**

  *زمانی که به محتوای 5.1 کانال گوش میکنید، درایورهای کناری (‏چپ و راست) بیصدا خواهند شد
  **زمانی که به محتوای استریو گوش میکنید درایورهای کناری و اطراف بیصدا خواهد شد.

  بازی با
  آگاهی

  جایگاه صوتی USB با اتصال و انتشار آسان

  توسط جایگاه صوتی Strix 7.1 USB plug-and-play کنترل کامل صدا را در دستان خود داشته باشید که به عنوان یک کارت صدای USB نیز قابل استفاده است و از فناوری حذف نویز محیطی (‏ENC)، پروفایلهای متنوع برای بازیها و یک آمپلیفایر هدفون پشتیبانی میکند. سوئیچ مستقل خروجی اسپیکر به شما اجازه میدهد به آسانی میان خروجی هدست و اسپیکرها جابجا شوید بدون اینکه نیازی به قطع و وصل هدست داشته باشید. بقا برای قدرتمندان است، پس ابزارهای مخصوص بازی شما باید در خدمت هدف شما باشند، Strix 7.1 همه اجزا را برای بهترین صدا در بازیها کنار یکدیگر نگاه میدارد.

  • انتخاب حالت کنترل

   سطح بهینه صدا برای هر یک از کانالها و میکروفون به آسانی قابل تنظیم است

  • سوئیچ حالت استریو – 7.1 واقعی

   سوییچ به شما امکان میدهد فورا میان 7.1 کانال هدست و حالت استریو جابجا شوید و بهترین تجربه از موسیقی را داشته باشید.

  • خاموش و روشن آمپلیفایر هدفون

  • قطع میکروفون

  • سوییچ هدفون-اسپیکر

  • اهرم کنترل

  • شاخص تنظیمات نورپردازی

  • میکروفون ENC

  • نشانگر LED پارامتر جلوه صدا و حجم

  • جک اسپیکرهای HDMI

   اسپیکرهای استریو یا چندکانال خود را از طریق آداپتور HDMI به 3.5 میلیمتری متصل کنید.

  • ENC خاموش و روشن

  جلوههای ثابت و تپنده نوری

  سلیقه خود را با Strix 7.1 چشمان جغد آن که در تاریکی میدرخشند به نمایش بگذارید. با یک کلیک روی دکمه مخصوص در جایگاه صوتی، میان نورپردازی ثابت و تپنده انتخاب کنید.

  کنترل مستقل صدا برای هر یک از کانالها و میکروفون

  بازیهای مختلف ممکن است از روشهای متنوعی برای ضبط صدا استفاده کنند و توازن میان هر یک از کانالها نیاز به تنظیم دارد. Strix 7.1 کنترل صدای مستقل را برای هر یک از کانالهای صدا در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید بهترین تعادل را بدون زحمت ایجاد کنید.

  چهار پروفایل مخصوص بازی

  توسط تنظیمات پروفایل، میتوانید بهترین عملکرد شنیداری را برای طیف گستردهای از ژانرهای بازی مانند شوتر اول شخص (‏FPS)، مسابقات و بازیهای نقشآفرینی (‏RPGs) فعال کنید. بهترین پروفایل صوتی مخصوص بازی را انتخاب کنید تا جزییات حیاتی صدا را به سرعت بشنوید. صدای ترمز لاستیکها شما را مستقیما در میانه مسابقه اتومبیلرانی قرار میدهد و صدای تقویتشده قدمها و شلیکها به این معنی است که در حال تبادل آتش با دشمنان با سرعت و دقت بیشتر هستید!

  به صدا معتقد باشید

  هدست خود را بر سر بگذارید و یکی از حالتهای زیر را انتخاب کنید تا پروفایلهای صوتی مخصوص بازی Strix 7.1 را خود بشنوید.

  • حالت شلیک در FPS خاموش
   حالت
   خاموش
  • حالت صدای گامها در FPS خاموش
   حالت
   خاموش
  • حالت Action / RPG خاموش
   حالت
   خاموش
  • حالت اتومبیلرانی خاموش
   حالت
   خاموش
  میکروفون درونی نویزهای محیطی را تشخیص میدهد و محاسبه میکند

  فیلتر بیش از 90 درصد نویزهای محیطی

  جایگاه صوتی Strix 7.1 USB مجهز به یک میکروفون درونی است که بطور فعال بیش از 90 درصد نویزهای محیط مانند صدای ضربه روی کیبورد و گفتگو را تشخیص میدهد و آنها را محاسبه میکند تا متحدان شما با این صدای نویزها حواسپرت نشوند.

  1 برای فعالسازی قابلیت حذف نویز محیطی (‏ENC) از طریق USBمتصل شوید. عملکرد ENC در آزمایشگاههای ایسوس مورد بررسی و تائید قرار گرفته است و عملکرد کاربردی ممکن است بر اساس فاصله از منبع نویز، اندازه اتاق، موقعیت و سایر عوامل متغیر باشد.

  راحت بازی
  کنید

  بالشتکهای روگوشی بزرگ با چرم پروتئینی و بهترین نیروی نگهدارنده

  Strix 7.1 توسط بالشتکهای فوقالعاده نرم در سایز کامل فوم نگهدارنده (‏130 میلیمتر در عریضترین قسمت) با پوشش چرم پروتئینی که در برابر هوا کاملا نفوذپذیر است طراحی شدهاند تا راحتی بیشتری را بدون خستگی گوشها در طول بازیهای طولانی ایجاد کنند. علاوه بر این نیروی نگهدارنده هدبند بر اساس آزمایشهای انجام شده در میان طیف وسیعی از سرها طراحی شده است تا راحتی حین استفاده را افزایش دهد.

  بازی همهجا

  طراحی سازگار با حرکت و جابجایی

  طراحی جمعشونده امکان قرارگیری تخت گوشیها را فراهم میکند و میتوانید آن را جمع کنید و به مسابقات مخصوص بازی ببرید. بوم میکروفون تاشو نیز به آسانی جدا میشود تا راحتتر جابجا شوید.

  غریزه بازیگر خود را رها کنید

  نام Strix از یک کلمه روم و یونان باستان برای جغد الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوشهایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچکترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است. Strix در خون شما است مانند ما.

  X