STRIX DSP

  STRIX DSP

  هدست مخصوص بازی با قدرت درایورهای مگنت 60 میلیمتری نئودیمیوم، جایگاه صوتی USB و سازگاری با رایانه، مک، PS4 و ابزارهای هوشمند

  • درایورهای قدرتمند 60 میلی‌متری – موقعیت ‌یابی دقیق و صدای فراگیر بازی‌ها
  • مرکز صوتی USB با اتصال Plug and Play– کنترل آسان و همه جانبه حتی در هنگام اجرای بازی
  • حذف نویزهای محیطی- ارتباط شفاف درون بازی
  • چهار پروفایل صوتی مخصوص بازی – پروفایلهای اختصاصی برای بازیهاش شوتر اول شخص (FPS)، مسابقه، نقشآفرینی (RPG) و اکشن
  Product Image
  لذت شنیدن واقعی‌ترین صداها

  Strix DSP یک هدست مخصوص بازی با درایورهای 60 میلی‌متری نئودیمیوم و دارای بالشتک‌های سایز کامل چندضلعی (130 میلی‌متر در عریض‌ترین قسمت) است. این هدست همراه با یک مرکز صوتی USB عرضه می‌شود که صدای طبیعی 7.1 کانال را به صورت مجازی به 7.1 کانال پردازش می‌کند. Strix DSP تجربه ‌ای فوق ‌العاده راحت را با صدای کوبنده و آوای فراگیر را ارائه می‌دهد. صدای تمام شلیک‌ها و گام‌ها با موقعیت ‌یابی دقیق و شفاف، تقویت می‌شود تا هیجان میدان نبرد را وارد زندگی شما کند.

  بازی با
  آگاهی
  مرکز صوتی USB با اتصال و استفاده آسان

  توسط مرکز صوتی USB plug-and-play کنترل کامل صدا را در دستان خود داشته باشید که صدای حقیقی و فراگیر سه‌بعدی را منتشر می‌کند و از فناوری حذف نویز محیطی (ENC)، پروفایل‌های متنوع برای بازی‌ها و یک آمپلی‌فایر هدفون پشتیبانی می‌کند.
  سوئیچ مستقل خروجی اسپیکر به شما اجازه میدهد به آسانی میان خروجی هدست و اسپیکرها جابجا شوید بدون اینکه نیازی به قطع و وصل هدست داشته باشید.

  طراحی صدای فراگیر حقیقی

  از صدای 3D surround sound همراه با فناوریهای Dolby® Headphone و Dolby Pro Logic® IIx لذت ببرید. برخلاف رقبا، Strix DSP پردازش صدای 7.1 کانال را بطور مستقیم به صدای 7.1 کانال مجازی انجام میدهد به همین دلیل کیفیت صدا توسط رایانه افت نمیکند. نتیجه این روش صدایی واقعا شنیدنی است.

  چهار پروفایل مخصوص بازی

  خروجی Strix DSP برای طیف گسترده‌ای از ژانرهای بازی مانند شوتر اول شخص (FPS)، مسابقات و بازی‌های نقش ‌آفرینی (RPGs) بهینه‌ شده است. گیمرها می‌توانند بهترین پروفایل صوتی مخصوص بازی را انتخاب کنند تا Strix DSP جزییات حیاتی صدا را تقویت کند.

  حذف بیش از 90 درصد نویزهای محیطی

  مرکز صوتی USB مجهز به یک میکروفون درونی است که بطور فعال بیش از 90 درصد نویزهای محیط مانند صدای ضربه روی کیبورد و گفتگو را تشخیص می‌دهد و آنها را حذف می‌کند تا متحدان شما با صدای نویزها حواس‌پرت نشوند.

  میکروفون درونی نویزهای محیطی را تشخیص می‌دهد و حذف می‌کند.
  بازی
  صدای فراگیر
  مگنت رعدآسای 60 میلیمتری نئودیمیوم

  اگر قدرت مگنت بزرگ 60 میلیمتری نئودیمیوم را احساس نکردهاید، پس به صدای Strix DSP گوش دهید تا یک ضربه کوبنده و نهایت لذت را تجربه کنید که کاملا رضایتبخش است. در زمان بازی صدای تمام شلیکها را خواهید شنید و از صدای پای دشمنان، موقعیت آنها را متوجه خواهید شد. پس از آن به صدای کنسرت راک در یک استادیوم بزرگ گوش دهید، تمام کلمات یک مکالمه را بشنوید یا صدای واقعی موسیقی متن فیلمها را احساس کنید.

  سازگار با همه پلتفرم‌ها
  پلتفرمهای مختلف
  سازگار با سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک

  مشکلات ناشی از ناسازگاری را فراموش کنید زیرا Strix DSP تقریبا با تمام ابزارها هماهنگ است. Strix DSP همراه با یک کابل افزایش طول 1.5 متری با روکش طلا ارائه می‌شود تا سازگاری با تمام سیستم‌ عامل‌ ها را تضمین کند.

  اتصال به PS4، موبایل و تبلت
  و حتی کنسول، موبایلهای هوشمند وتبلت

  Strix DSP به لطف استفاده از یک جک ترکیبی چهار پل 3.5 میلیمتری ، برای موبایل، تبلت و PlayStation® 4 نیز عالی است. کافی است جک را به ابزارهای هوشمند خود متصل کنید تا هنگام جابجایی، با خانواده و دوستان خود در ارتباط باشید یا آن را به PlayStation® 4 وصل نمائید و از بازیها لذت ببرید. تحقیقات ما نشان میدهد که 1.5 متر بهترین طول برای استفاده توسط ابزارهای همراه و PlayStation® 4 است و مانع گرهخوردگی و پیچیدگی میشود!

  همه‌جابازی کنید
  طراحی سازگار با حرکت و جابجایی

  طراحی جمع‌ شونده کاپ‌ها امکان قرارگیری در حالت تخت گوشی‌ها را فراهم می‌کند و می‌توانید آن را جمع کنید و به مسابقات مخصوص بازی ببرید. بوم میکروفون تاشو نیز به آسانی جدا می‌شود تا راحت‌تر جابجا شوید. وزن Strix DSP تنها 320 گرم است و به راحتی حمل می‌شود ضمن اینکه روی سر نیز فوق ‌العاده راحت است.

  STRIX

  غریزه بازیگر خود را رها کنید

  نام Strix از یک کلمه روم و یونان باستان برای جغد الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوشهایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچکترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است. Strix در خون شما است مانند ما.

  1 برای فعالسازی قابلیت حذف نویز محیطی (ENC) از طریق USBمتصل شوید. عملکرد ENC در آزمایشگاههای ایسوس مورد بررسی و تائید قرار گرفته است و عملکرد کاربردی ممکن است بر اساس فاصله از منبع نویز، اندازه اتاق، موقعیت و سایر عوامل متغیر باشد.