STRIX PRO

  STRIX PRO

  هدست‌های مخصوص بازی با درایور مغناطیسی 60 میلی‌متر نئودیمیوم، 90 درصد حذف نویز محیطی و سازگاری با رایانه، Mac، PS4 و ابزارهای هوشمند

  • درایورهای رعدآسای 60 میلی‌متری- موقعیت‌یابی دقیق و صدای فراگیر در بازی‌ها
  • حذف نویز محیطی- یک ارتباط واضح درون بازی
  • سازگار با سایر پلتفرم‌ها- سازگار با رایانه، Mac، PS4، ابزارهای هوشمند و تبلت‌ها
  • گوشی‌های جمع‌شونده-طراحی مناسب برای حمل و جابجایی
  Product Image

  STRIX

  غریزه خود برای بازی را رها کنید

  نام Strix از کلمه جغد در روم و یونان باستان الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوش‌هایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچک‌ترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است Strix در خون شما است مانند ما. بیشتر بخوانید

  گوش‌های خود را تیز کنید

  Strix Pro از درایوهای مغناطیسی 60 میلی‌متری نئودیمیوم قدرت می‌گیرد و بالاتری و قوی‌ترین کیفیت صدا را در اختیار شما می‌گذارد. نگران صدای کیبورد خود هنگام مکالمه با دوستان نباشید فناوری ENC (حذف نویز محیطی) بطور هوشمند 90 درصد از صدای نویز محیط را حذف می‌کند. به Strix Pro مجهز شوید و یک شکارچی قدرتمند برای تمام دشمنان خود باشید.


  بازی فراگیر
  درایورهای رعدآسای 60 میلی‌متری نئودیمیوم

  اگر پیش از این قدرت درایوهای 60 میلی‌متری نئودیمیوم را احساس نکرده‌اید باید صدای فراگیر و بی‌نظیر Strix Pro را تجربه کنید تا کاملا قانع شوید. هنگام بازی، می‌توانید تمام شلیک‌ها را بشنوید و موقعیت دقیق دشمنان را تنها از صدای گام‌های آنها تشخیص دهید. سپس، از آن برای شنیدن کنسرت راک در یک استادیوم وسیع یا آوای حقیقی طبیعیت و موسیقی فیلم استفاده کنید.

  میکروفون‌های داخلی نویزهای محیطی را تشخیص می‌دهند و با آن مقابله می‌کنند
  بازی با
  شفافیت کامل
  فیلتر بیش از 90 درصد نویزهای محیطی

  بخش کنترل با استفاده از توان USB دارای یک میکروفون داخلی است که به صورت فعال بیش از 90 درصد نویزهای محیطی مانند صدای تایپ روی کیبورد و صدای گفتگوی دیگران را تشخیص می‌دهد و با آن مقابله می‌کند به این ترتیب هم‌تیمی‌های شما هنگام مکالمه با شما صدای محیط اطراف را نخواهند شنید.


  بازی-
  سایر پلتفرم‌ها
  ارتباط با رایانه و MAC
  سازگاری با رایانه‌های ویندوز و Mac

  با Strix Pro دغدغه‌های سازگاری با سایر پلتفرم‌ها را فراموش کنید زیرا این مدل با اغلب ابزارهای شناخته‌شده هماهنگ است. جعبه کنترل دارای یک رابط 1.5 کتری با ورودی‌های جداگانه هدفون و میکروفون است و سازگاری عالی با رایانه‌های ویندوز و Mac دارد.

  ارتباط با PS4/موبایل‌های هوشمند/تبلت
  …و حتی کنسول‌ها، موبایل و تبلت‌ها

  با استفاده از آداپتور ترکیبی چهار قطبی جک‌های 3.5 میلی‌متری، Strix Pro برای موبایل‌های هوشمند، پلی‌استیشن 4 و تبلت‌ها نیز عالی استآن را به ابزارهای هوشمند خود متصل کنید تا با دوستان و خانواده خود هنگام سفر در ارتباط باشید یا آن را به PlayStation® 4 متصل کنید و از بازی‌ها لذت ببرید. از آن بدون گره و درهم پیچیدگی استفاده کنید.

  بازی همه‌جا
  طراحی جمع‌شونده مناسب برای جابجایی

  طراحی جمع‌شونده گوشی‌ها اجازه می‌دهد آن را به صورت تخت جمع کنید که برای حمل و استفاده در مسابقات بازی عالی است. پایه میکروفون را می‌توانید به سادگی جدا کنید. Strix Pro با وزن تنها 320 گرم قدرت حمل و جابجایی بالایی دارد و به راحتی روی گوش‌ها قرار می‌گیرد.

  1برای فعال‌سازی قابلیت حذف نویز محیطی (ENC) محصول را از طریق USB‌ متصل کنید. نتیجه عملکرد ENC توسط آزمایشگاه‌های ایسوس بررسی و تایید شده است و عملکرد دقیق ممکن است بر اساس فاصله نسبت به منبع نویز، حجم اتاق، موقعیت قرارگیری و سایر عوامل متغیر باشد.