ECHELON LASER GAMING MOUSE

  ECHELON LASER GAMING MOUSE

  ماوس لیزری مخصوص بازی با کنترل دقیق و طراحی بدنه دیجیتال

  • تنظیم دقت هنگام اجرا – تنها با فشار یک سوییچ در میان 5 سطح DPI جابجا شوید
  • کمک به نشانهگیری اسنایپر – عملکرد کلاچ برای سریع کاهش DPI
  • دقت در تیراندازی رگباری با بازگشت دقیق – عملکرد تکرار خودکار کلیک
  • تنظیمات آسان – برنامهریزی شگفتانگیز کلیدهای ماکرو همراه با وزن قابل تنظیم (تا 35 گرم)
   Product Image

   ماوس لیزری مخصوص بازی Echelon کنترل دقیق در تمام حرکتها را در اختیار شما میگذارد. یک سوییچ برای دسترسی به پنج سطح حساسیت در یک موقعیت آسان قرار گرفته است تا بتوانید فورا میان حرکت سریع نشانگر یا کنترل دقیق آن انتخاب کنید. کلاچ DPI و تکرار خودکار کلیک یک مزیت تاکتیکی را در بازیهای اول شخص به همراه دارد و هشت کلید ماکرو قابل برنامه ریزی به شما امکان میدهد حرکت مورد نظر خود را به سرعت در صحنه اجرا کنید. همچنین میتوانید وزن Echelon را متناسب با عملکرد مورد نیاز خود تغییر دهید.

   بازی با
   دقت فوقالعاده
   دقت 5600 نقطه در اینچ، سنسور اپتیکال مخصوص بازی

   Echelon به سنسور مخصوص بازی لیزری مجهز شده است و توانایی ظریفترین حرکات روی سطوح مختلف را دارد. بدون نیاز به تصحیح و اصلاح دقت شتاب، نشانگر شما در هماهنگی قطعی با حرکات ماوس است و دقت و کنترل کامل را تضمین میکند.

   کنترل تاکتیکی
   سوییچ تغییر فوری DPI با پنج سطح دقت و کلاچ اضافی DPI

   سوئیچ DPI در ماوس لیزری مخصوص بازی Echelon میان بالاترین وضوح سنسور برای سریعترین حرکات و پایینترین سطح آن بطور فوری جابجا میشود تا بتوانید از مزایای دقت کامل آن استفاده کنید. حتی یک کلاچ مخصوص DPI نیز برای اسنایپرزنهای حرفهای قرار داده شده است، آن را فشار دهید تا DPI فورا کاهش یابد و یک بازی فوقالعاده دقیق داشته باشید!

   هشت کلید ماکرو قابل برنامهریزی

   Echelon دارای هشت کلید کاربردی است. به هر یک از آنها یک دستور ماوس یا ماکرو را از طریق برنامه اختصاص دهید و بدون اینکه چشم از بازی بردارید به آسانی میان پروفایلهای ذخیره شده و سطوح مختلف DPIجابجا شوید. با اینکه طراحی درخشان تاکتیکی میتوانید فرمانها را از کیبورد حذف کنید و به ماوس لیزری Echelon دقیقا زیر سرانگشتان خود اختصاص دهید!

   دکمه تکرار کلیک خودکار

   زمانی که در بازیهای اول شخص به سرعت در حال شلیک هستید، لگد اسلحه میتواند باعث کاهش دقت و فرار هدف شود. دکمه تکرار کلیک خودکار Echelon امکان شلیک با لگد کمتر اسلحه را تنها با یک کلیک فراهم میکند و نتیجه آن دقت و پیروزی بیشتر است.

   • 5سوئیچ DPI
   • 12345678هشت دکمه قابل برنامهریزی ماکرو.
   • ‧ کلاچ تغییر فوری DPI قابل اختصاص به یکی از دکمههای ماکرو.
   • ‧ دکمه تکرار خودکار کلیک قابل اختصاص به یکی از دکمههای ماکرو.
   بهینهسازی آسان
   سیستم بهینهسازی وزن

   Echelon دارای یک سیستم بهینهسازی وزن با یک کشوی مخصوص است که به شما اجازه میدهد ماوس خود را برای راحتی بیشتر و عملکرد بهینه بنا به نوع بازی بهینهسازی کنید.

   سایر ابزارهای مخصوص بازی Echelon