ROG GM50 Plus Mouse Pad

  ROG GM50 Plus Mouse Pad

  بسیار بزرگ و بادوام – ایده‌آل برای بازی

  • ماوس‌پد بسیار بزرگ در ابعاد 900 در 400 میلی‌متر برای صفحه‌کلید و ماوس مخصوص بازی
  • پوشش لاستیکی زیرین بدون لغزش، عدم جا‌به‌جایی ماوس‌‌پد را هنگام بازی تضمین می‌کند
  • سطح پرجزئیات، شتاب و دقت را برای هر ماوسی با حسگر اپتیکال یا لیزری افزایش می‌دهد و ایده‌آل برای گیمرهایی است که ترجیح می‌دهند با حساسیت (DPI) پایین بازی کنند
  • طراحی شیک و دوخته شده با رنگ قرمز و مشکی
  • همراه با دستبند ROG که می‌تواند برای لوله‌کردن و جمع کردن ماوس‌پد جهت حمل و نقل آسان نیز استفاده شود

  *ROG GM50+ یک ماوس‌پد محکم و ماندگار با فضای زیاد برای صفحه‌کلید و ماوس مخصوص بازی شماست.

   Product Image

   ROG GM50+ یک ماوس‌پد محکم و ماندگار با فضای زیاد برای صفحه‌کلید و ماوس مخصوص بازی شماست. این ماوس‌پد بسیار بزرگ با ابعاد 900 در 400 میلی‌متر دارای سطح لاستیکی زیرین ضد لغزش و سطح رویی با پارچه بافته‌شده می‌باشد که با تست‌های آزمایشگاهی و کمترین اصطکاک تضمین می‌کند که ماوس حرکت روان و نرمی را خواهد داشت. این ماوس‌پد با همراه با دستبند ROG که می‌تواند برای لوله‌کردن و جمع کردن ماوس‌پد جهت حمل و نقل آسان نیز استفاده شود.

   • Tactile, textured surface is ideal for gamers who prefer low-sensitivity settings

   سطح – ماوس‌پد مخصوص بازی عالی

   ایسوس ROG GM50+ ماوس‌پدی بسیار بزرگ در ابعاد 900 در 400 میلی‌متر برای صفحه‌کلید و ماوس مخصوص بازی شما می‌باشد. سطح پرجزئیات، شتاب و دقت را برای هر ماوسی با حسگر اپتیکال یا لیزری افزایش می‌دهد و ایده‌آل برای گیمرهایی است که ترجیح می‌دهند با حساسیت (DPI) پایین بازی کنند.

   کف – طراحی‌شده برای بازی در ساعات طولانی

   ROG GM50+ یک ماوس‌پد محکم و ماندگار با فضایی گسترده برای صفحه‌کلید و ماوس مخصوص بازی شماست. پوشش لاستیکی زیرین بدون لغزش، عدم جا‌به‌جایی ماوس‌‌پد را هنگام بازی تضمین می‌کند.

   • Non-slip rubber base ensures the mat stays firmly in place

   لبه – ROG در پشت و رو

   ماوس‌پد ROG GM50+ دارای سطح رویی با پارچه بافته‌شده می‌باشد که با تست‌های آزمایشگاهی و کمترین اصطکاک تضمین می‌کند که ماوس حرکت روان و نرمی را خواهد داشت. علاوه بر ضخامت 3 میلی‌متری، با فضای گسترده، محیطی را برای استراحت مچ دست در هنگام رقابت‌های طولانی بازی فراهم می‌کند.

   • Stylish design with red-and-black stitching