STRIX TACTIC PRO

  STRIX TACTIC PRO

  کیبورد مکانیکی مخصوص بازی، فوقالعاده مقاوم، درخشان مجهز به سودئیچهای Cherry MX و واکنشپذیری بالا

  • سوئیچهای مکانیکی کامل: واکنش رعدآسا و طول عمر فوقالعاده تا 50 میلیون ضربه
  • N-Key Rollover (NKRO) از طریق USB: حتی یک حرکت را از دست ندهید
  • 21 کلید ماکرو با دسترسی آسان: فرمانهای فوقالعاده سریع و ثبت ماکرو حین اجرا
  • حالتهای آسان سختافزاری و نرمافزاری: از طریق یک رابط گرافیکی تغییرات خود را به آسانی انجام دهید و پروفایلهای خود را همه جا همراه داشته باشید
  Product Image
  کنترل
  کامل

  Strix Tactic Pro یک کیبورد مکانیکی مخصوص بازی، فوقالعاده مقاوم، درخشان است که برای واکنشپذیری بالا طراحی شده و میتوانید آن را با سوئیچهای مشکی، آبی، قهوهای یا قرمز Cherry MX انتخاب کنید. این مدل از برترین فناوری N-Key Rollover (‏NKRO) از طریق USB استفاده میکند تا ثبت تمام ضربههای کیبورد را تضمین کند. Strix Tactic Pro به 13 کلید ماکرو با دسترسی آسان مجهز شده است تا سریعترین فرمانهای ترکیبی را انجام دهید. گیمرها حتی میتوانند برای کلیدهای F1 تا F8 نیز ماکرو تعریف کنند تا 21 کلید را برای ماکروها در اختیار داشته باشند و بدون اختلال در جریان بازی در هنگام اجرا به ضبط ماکروها بپردازند.

  بازی با یک
  نیروی خشن
  سوئیچهای کامل مکانیکی

  Strix Tactic Pro برای کاربران حرفهای ساخته شده و دارای سوئیچهای Cherry MX مشکی، آبی، قهوهای یا قرمز است. طول عمر این سوئیچها برای 50 میلیون ضربه دوام دارد که 10 برابر بیشتر از کیبوردهای معمولی است. این کلیدها فوقالعاده حساس و واکنشپذیر هستند تا بیشترین تعداد حرکت در دقیقه (‏APM) را داشته باشید.

  فوقالعاده حساس.
  بدون شبح.
  N-Key Rollover (‏NKRO) از طریق USB

  اگر تعداد زیادی دکمه را روی کیبوردهای قدیمی بفشارید حالت شبح ایجاد خواهد شد که مانع از ثبت برخی کلیدها و دستورات میشود و این موضوع روی کنترل شما موثر خواهد بود. Strix Tactic Pro از برترین فناوری N-Key Rollover (‏NKRO) استفاده میکند تا ثبت تمام کلیدهای فشرده شده را تضمین نماید، اینکه چه تعداد کلید را بطور همزمان نگه داشتهاید دیگر اهمیتی ندارید. زمانی که عملکرد کیبوردهای قدیمی مورد نظر شما بود کافی است به سرعت حالت 6-Key Rollover (‏6KRO) را فعال کنید.

  انعطافپذیری تاکتیکی
  21 کلید ماکرو با دسترسی آسان

  Strix Tactic Pro دارای 13 دکمه ماکرو با قابلیت دسترسی آسان برای اجرای بدون زحمت و سریع دستورات است و حتی میتوانید دکمههای F1 تا F8 را نیز مورد استفاده قرار دهید و جمعا 21 فرمان ترکیبی را توسط یک کلیک اجرا کنید. همچنین Strix Tactic Pro قابلیت ضبط ماکروها حین اجرا را دارد و میتوانید بدون ایجاد اختلال در روند بازی، هنگام اجرای فرمانهای پیچیده آنها را ثبت کنید.

  بازی همهجا
  حالتهای آسان نرمافزاری و سختافزاری

  بستهبندی این محصول حاوی نرمافزار گرافیکی Strix برای نصب و راهاندازی آسان و تنظیمات پیشرفته است. برای گیمرهایی که در دائما در حال حرکت هستند Strix Tactic Pro حالت اجرای آسان از طریق 4 مگابایت حافظه، امکان اجرای پروفایلها بدون زحمت نصب را فراهم میکند!

  STRIX

  غریزه بازیگر خود را رها کنید

  نام Strix از یک کلمه روم و یونان باستان برای جغد الهام گرفته و به معنی چشمانی تیزبین و گوشهایی دقیق است. Strix به این معنی است که محیط خود را درک کنید، کوچکترین حرکات را تشخیص دهید و با آن مقابله کنید. Strixبه معنی بقا بر اساس غریزه است. Strix در خون شما است مانند ما.