ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUS ZenBook 3 UX390UA

  بازگشت به ابتدای صفحه
  ASUS Splendid
  ASUS Tru2Life
  ASUS SonicMaster
  ASUS Smart Gesture
  ASUS Software
  تقویت شده با امکانات باورنکردنی
  ما برای تمام محصولاتمان، یک هدف ساده را دنبال می کنیم و آن چیزی نیست جز ارتقای زندگی دیجیتالی شما. نرم افزارهای منحصر به فرد ما صدا، تصویر و لمس را ارتقاء می دهند تا تجربه ای باور نکردنی را برای شما به ارمغان بیاورند. از آن لذت ببرید!
  ASUS Splendid
  رنگ های بهبود یافته
  تصاویر بی نقص، همیشه.
  ما اطمینان کامل می دهیم که تمام نمایشگرهایمان هرچیزی را با بیشترین وضوح و شفافیت ممکن نشان می دهند.
  ASUS Splendid چیست؟
  این که هیچ دو پنل LCD دقیقا رنگهای مشابه را نمایش نمی دهند یک حقیقت انکارناپذیر است. این موضوع به فاکتورهای بسیاری مانند شیمی کریستال مایع، تغییرات پس زمینه و خطاهای معمول تولید بستگی دارد که نمی توان آنها را به طور کامل طی فرایند ساخت حذف کرد. با این وجود، این اختلافات را می توان با کنترل کیفی و تنظیم دقیق پارامترهای نمایشگر به حداقل رساند. این دقیقا همان کاری است که ASUS Splendid انجام می دهد: به زبان ساده این فناوری تضمین می کند که تمام پنل های نمایشگر ما رنگهای یکسان و صحیحی را نشان می دهند. از نظر فنی، این فناوری ترکیبی از تصحیح کارخانه ای ( بطور ویژه، تصحیح دمای رنگ و تصحیح گاما) و تنظیمات نرم افزاری را استفاده می کند و نمایش رنگهای پروضوح و باثبات را در تمام محصولات ایسوس برای شما به ارمغان می آورد.
  ASUS Splendid چهار حالت تنظیم شده تک کلیک دارد: حالت نرمال، حالت محافظ چشم، حالت زنده و حالت تنظیم دستی. حالت نرمال به شما تنظیمات بهینه شده کارخانه ­ای را ارائه می دهد، حالت محافظت از چشم سطح نور آبی را برای تماشای راحت تر، کاهش می دهد و حالت زنده بطور هوشمندانه و بدون اینکه رنگها مصنوعی به نظر برسند موجب درخشانتر و شفاف تر شدن تصاویر شما می گردد؛ حالت تنظیم دستی به شما امکان کنترل تنظیمات دمای رنگ را می دهد تا بتوانید نمایشگر را برحسب نیاز و درخواستتان، تنظیم کنید. پنلهای ASUS Splendid به صورت پیش فرض برای نمایش رنگها با واضحترین حد ممکن و امکان تجربه بهترین نمایش، تنظیم شده اند. ما می دانیم که شما گاهی اوقات نیازبه تغییر تنظیمات نمایشگر خود دارید، برای مثال شاید بخواهید کمی هیجان به تصاویر یا ویدئوهایتان اضافه کنید. به همین دلیل ما سه حالت قابل انتخاب دیگر برای شما در نظر گرفته ایم که عبارتند از محافظت از چشم، حالت تنظیم دستی و زنده در کنار حالت نرمال و استاندارد.
  حالت عادی
  ترکیب پایداری گاما و دمای رنگ درمیان تمام پنلهای ASUS Splendid بدین معنی است که در حالت عادی، رنگها تا حد ممکن دقیق و باثبات و نزدیک رنگ اصلی نمایش داده می شوند. حالت عادی یک حالت پیش فرض برای ASUS Splendid است که می تواند به راحتی به هریک از سه حالت دیگر تغییر یابد.
  تصحیح گاما
  با تصحیح گاما
  بدون تصحیح گاما
  شما با فهمیدن این مطلب متحیر می شوید که چشم بشر به شیوه های مختلف خود را با پنل LCD مطابقت می دهد. یک پنل LCD میزان روشنایی را با توالی خطی گامهای دیجیتالی یکسان نمایش می دهد، اما حساسیت چشم به تفاوتهای روشنایی غیر خطی است، به عبارت دیگر، چشم انسان نسبت به تفاوتهای بین سایه های تیره تر حساسیت بیشتری دارد تا نسبت به سایه های روشن تر. اگر پاسخ چشم به روشنی سایه ها از سیاه به سفید بر روی یک نمودار ترسیم شود، یک منحنی را شکل می دهد که منحنی گاما نامیده می شود. به منظور ترسیم خروجی یک نمایشگر LCD برای تقلید از این منحنی، با اطمینان از اینکه این محصول سایه ها را با میزان درستی از روشنی همانند تماشای بی واسطه چشم نمایش دهد ، نیاز است خروجی محصول با یک تصحیح گاما تطبیق داده شود. بدون تصحیح گاما، یک نمایشگر تنها تعداد محدودی از سایه ها را می تواند نمایش دهد، زیرا درجه بندی و مرز ظریف بین تعداد زیاد سایه ها از بین میرود.
  برای تصحیح گاما، مهندسین ما تشعشع هر سایه خاکستری رنگ نشان داده شده توسط پنل را، از سیاه محض تا سفید محض، تنظیم می کنند؛ تا جاییکه خروجی یک منحنی گاما ایجاد کند. همچنین فرایند تصحیح گاما، تغییرات داخلی کوچکی را ایجاد می کند که در تمام پنلهای LCD طبیعی می باشد. ما این تصحیح را برای هریک از نمایشگرهای ASUS Splendid انجام می دهیم تا جاییکه هر پنل منحنی استاندارد گامای مشابه داشته باشد. این یک منحنی با مقدار عددی 2.2 است که مقدار گامای استاندارد استفاده شده توسط سیستم کاربری ویندوز می باشد.
  و
  دمای رنگ
  10000K
  8000K
  6000K
  4000K
  2000K
  تصحیح گاما موجب حل مشکل پاسخ غیرخطی چشم در مقابل روشنایی می شود، اما هیچ کمکی به دقت و نمایش رنگهای واقعی نمی کند. به منظور حل این مشکل، نیاز به تصحیح دمای رنگ می باشد. اگر به چند پنل LCD کنارِ هم (احتمالا در یک فروشگاه) که همگی یک صفحه سفید خالی را نمایش می دهند نگاه کرده باشید، به تفاوتهای جزئی در رنگ آنها پی خواهید برد. ما این مشکل را در نمایشگرهای ASUS Splendid با تنظیم رنگ سفید بر روی یک مقدار استاندارد و ثابت، حل کرده ایم که این مقدار دمای رنگ نامیده می شود.
  دمای رنگ بالا موجب می شود صفحه سفید محض کمی آبی (سرد) به نظر برسد، درحالیکه مقادیر کمتر با یک تن گرمتر قرمزتر به نظر میرسند. دمای رنگ با مقیاس کلوین، واحد دمای مطلق، اندازه گیری می شود. معمولا دمای رنگِ روزِ روشن به عنوان دمای عادی طلقی می شود و تمام پنلهای ASUS Splendid دقیقا با این دمای رنگ تصحیح می شوند.
  =
  ASUS Splendid - حالت عادی
  با تصحیح گاما و دمای رنگ، تصاویری که شما از پنلهای ASUS می بینید خیلی نزدیک به همان چیزی است که با چشمان واقعی خودتان می بینید.
  حالت محافظت از چشم
  حالت محافظ چشم یک حالت خاص است که برای محافظت و راحتی چشمان شما طی زمانهای طولانی مشاهده، طراحی شده است.
  نور آبی را کاهش می دهد
  قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آبی ساطع شده از منابع نوری مصنوعی از جمله نمایشگرهای LCD موجب آسیب رسانی به چشم ها می شود. حالت محافظت از چشم ایسوس تشعشعات نور آبی را تا 30% (بسته به ویژگی های پنل LCD) کاهش داده تا چشمان شما همواره هنگام استفاده از این حالت محافظت شوند.
  آبی کمتر، شفافیت بیشتر
  با محافظ چشم
  بدون محافظ چشم
  حالت محافظ چشم ایسوس تفاوت بسیار زیادی با دیگر سیستم های کاهش دهنده نور آبی دارد. حالت محافظ چشم ایسوس به جای استفاده از یک فیلتر زرد ساده که برای تمام تصاویر بکار میرود، نور آبی را به ازای هر پیکسل کاهش می دهد؛ این فرایند شباهت بسیار زیادی با تکنولوژی که ما در حالت زنده استفاده می کنیم دارد. در حقیقت دراین روش، رنگ تک تک پیکسلها، به دنبال رنگ آبی، آنالیز می شوند و در صورت وجود رنگ آبی از شدت آن کاسته می شود.
  اگر هیچ نورآبی در در پیکسل وجود نداشت باشد پیکسلها بدون تغییر باقی می مانند. این عملکرد هوشمند بدین معنی است که نور آبی تنها در صورت نیاز کاهش می یابد و تصاویر حاصله با رنگهای زنده دست نخورده باقی می مانند و ظاهری به مراتب طبیعی تر خواهند داشت.
  مهربان با چشمان شما، گرم در قلب شما
  با فناوری محافظت از چشم ایسوس، ما تصاویر شگفت انگیزی برای شما خلق می کنیم که قلب شما را گرم کرده و با کاهش نور آبی با چشمان زیبای شما مهربانتر باشند. نور آبی کمتر، اما به همان زیبایی طبیعی.
  حالت درخشان (زنده)
  در حالت زنده، ما تنظیمات بسیار دقیقی بر روی اشباع رنگ تصاویر انجام می دهیم تا تصاویر شما درخشان تر و پویاتر به نظر برسند.
  رنگ اصلی
  رنگ تنظیم شده
  خلق بهترینها، پیکسل به پیکسل
  بر خلاف برخی سازنده ها که فقط یک سری رنگ اشباع را به کل تصویر اضافه می کنند، ما برای تک تک پیکسلها درجه مطلوب اشباع سازی را محاسبه می کنیم. مقادیر واقعی هر پیکسل محاسبه می شوند تا ویژگیهای تک تک پنلها در نظر گرفته شود، بعلاوه نتایج مطالعات روانشناختی ما نیز برای تعیین پاسخ معقول بشر به شدت رنگ برای تعیین این ویژگیها به مورد اخیر اضافه می شود. نتیجه این امر، میزان دقیق و فراگیر اشباع رنگ می باشد که نه تنها مصنوعی به نظر نمیرسد بلکه رنگها را جهت ساختن تصویری بسیار عالی، ارتقاء می بخشد.
  حالت دستی
  گرچه ما برای نمایش بهترین تصویر ممکن به شما، نهایت تلاشمان را می کنیم، از این مسئله نیز آگاهیم که گاهی اوقات شما مایلید دمای رنگ نمایشگر را جدای از مقادیر پیش فرض، تعیین کنید. برای مثال، وقتی که شما در شرایط نوری مختلف کار می کنید و یا فقط می خواهید سلیقه خودتان را جهت گرمتر یا سردتر کردن رنگهای نمایش داده شده، اعمال کنید.
  ذائقه خود را با دمای رنگ قابل تنظیم تطبیق دهید
  در حالت تنظیم دستی، شما می توانید با استفاده از یک اهرم ساده دمای رنگ دلخواهتان را در محدوده 50- تا 50+ براحتی تنظیم کنید. اگر شما یک نمایشگر خارجی ASUS Splendid را به یک لپ تاپ ایسوس وصل کنید، چه همان تصویر لپ تاپ را نمایش دهد یا به عنوان صفحه نمایش دوم استفاده شود، ASUS Splendid برای اجتناب از ایجاد هرگونه مسئله یا تداخل به طور خودکار از کار می افتد. این فناوری فقط زمانی عالی کار می‌کند که یک نمایشگر خارجی برای گسترش صفحه نمایش لپ تاپ مورد استفاده قرار گیرد.
  ASUS Tru2Life Video
  همیشه، ویدیوهایی با پیکسل های بهینه!
  همیشه، ویدیوهایی با پیکسل های بهینه!
  تکنولوژی ویدئویی ASUS Tru2Life باعث می شود ویدئوی شما شگفت انگیز به نظر برسد. استفاده از نرم افزار هوشمندی که همه پیکسلها را در قاب هر ویدئو بهینه می کند، باعث می شود شما از بهترین کیفیت تصویر ممکن در هر زمان لذت ببرید.
  ASUS Tru2Life Video چیست؟
  ASUS Tru2Life Video یک فناوری تقویت ویدئوی منحصر بفرد است که بسیار شبیه به چیزی است که در تلویزیون های پیشرفته و گران قیمت وجود دارد. این تکنولوژی از الگوریتم نرم افزاری هوشمند جهت بهینه سازی شفافیت و تضاد هر قاب ویدئو استفاده می کند تا ویدئوها واضحتر، با جزئیات بیشتر و واقعی تر بنظر برسند. هر زمان کامپیوتر شما یک فریمِ ویدئو به صفحه ارسال کند، فناوری ASUS Tru2Life Video هر پیکسل را به تنهایی در این فریم آنالیز می کند و روشنایی و شفافیتش را بطور جداگانه بهبود می بخشد. وضوح ارتقاء یافته
  ویدئوی Tru2Life می تواند به طور هوشمندانه بالای یک میلیون واحد به ازای هر فریم، تصویر را بهینه کند که نتیجه، تصویری زنده تر با جزئیات دقیقتر است.
  کنتراست بهبود یافته
  الگوریتمهای هوشمند در ASUS Tru2Life Video میزان روشنایی هر پیکسل ویدئو در هر فریم را آنالیز می کند، سپس هوشمندانه مقدار سیاهی و روشنی را تنظیم می کند. این امر می تواند کنتراست را تا بالای 200% نیز ارتقاء دهد، تا جاییکه جزئیات مخفی شده در نواحی تاریک را همراه با حفظ نواحی درخشان به روشنی نشان دهد.
  نتیجه این کار ویدئویی واضحتر، زنده تر و با رنگهای بیشتر و کنتراست فوق العاده است! حتی زمانی که نتایج ASUS Tru2Life Video مشاهده نمایید تعجب خواهید کرد که چطور می بدون آن تاکنون زندگی کرده اید!

  * فقط بر روی پردازنده های Intel Core i3/ i5/ i7 (Haswell/ Broadwell/ Skylake), Intel Celeron (Braswell), Intel Pentium Processors (Braswell) و Intel Atom (Cherry Trail) با درایورهای خاص کارت گرافیک اینتل موجود است. کارت های گرافیک مستقل از ASUS Tru2Life پشتیبانی نمی کنند!
  همیشه ویدیوهایی با پیکسل های عالی!
  فناوری ویدئویی ASUS Tru2Life باعث می شود ویدئوی شما شگفت انگیز به نظر برسد. استفاده از نرم افزار هوشمندی که همه پیکسلها را در قاب هر ویدئو بهینه می کند، باعث می شود شما از بهترین کیفیت تصویر ممکن در هر زمان لذت ببرید.
  ASUS SonicMaster
  صدای عالی
  شگفت انگیزترین
  صدا
  ASUS Sonic Master صدایی قدرتمند و شفاف خلق می کند که با حجم و زیبایی اش عواطف شما را بیدار می سازد.
  سخت افزار بهبود یافته
  الزاما هر سایز اسپیکری با هر وسیله ای متناسب نیست. برای حصول بهترین صدای ممکن از وسیله، ما زمان زیادی را صرف می کنیم تا مطمئن شویم که اسپیکرها از نظر خصوصیات فیزیکی با وسیله ما مطابقت دارند و یا بین طیف گسترده انتخابها از نظر شکل، سایز و خصوصیات به دقت انتخاب شده اند.
  تیم گوش طلایی ایسوس پس از انتخاب اسپیکرهای ایده آل با تیم طراحی محصول همکاری نزدیکی دارد تا مطمئن شود که اسپیکرها در بهترین مکان ممکن قرار گرفته و دقیق ترین صدا را ایجاد می کنند. برای گرفتن این تصمیم می بایست فاکتورهای بسیاری مد نظر قرار بگیرد که عبارتند از ابعاد محفظه صدا و جهت قرار گرفتن اسپیکرها.
  نرم افزارهایی با تنظیمات عالی
  تیم گوش طلایی ایسوس گروهی از کارشناسان حرفه ای صدای هستند که مسئول کل سیستم های صوتی دستگاه ها می باشند. کار کردن با شرکتهای تکنولوژی صوتی معتبر جهانی، این تیم را شاخص کرده است. تیم گوش طلایی با سفارشی سازی و تنظیم دقیق نرم افزارها و سخت افزارهای صوتی این اطمینان را به شما می دهد که صدایی پرشور، فراگیر و فراموش نشدنی را خواهید شنید!
  اگر شما کاربر حرفه ای تری باشید، می‌توانید به طور کامل کنترل تنظیمات اکولایزر گرافیکی ®ICEPower را به دست گیرید و تعادل فرکانس های صدا را متناسب با سلیقه شخصی خودتان تنظیم کنید. (فقط در مدلهای منتخب امکانپذیر می باشد) این کار فقط برای دستگاه هایی است که از فناوری ASUS SonicMaster بهره می برند در نظر گرفته شده است. این محصول پنج حالت از پیش تنظیم شده دارد که با یک کلیک فعال می شوند و عبارتند از موسیقی، فیلم، بازی، ضبط صدا و سخنرانی که با تنظیمات ایده آل برای هرحالت طراحی شده اند.
  ASUS Audio Wizard

  حالت موسیقی
  این حالت، حالتی است که برای شما تجربه صدای به معنای واقعی زنده همراه با اوج و فرود به ارمغان می آورد، تا اندازه ای که صدای شنیده شده توسط شما دقیقا همان چیزی است که منبع اصلی صدا بوجود آورده است.

  حالت فیلم
  برای تجربه فراگیر فیلم، این حالت فرکانسهای بم و بالا را افزایش می دهد تا به شما تمام آن افکت های صدایی قدرتمند و تمام عیار را هدیه دهد، طوریکه گویی در سینما حضور دارید.

  حالت بازی
  این حالت برای وقتی است که می خواهید تمام جزئیات صدا را در بازی افزایش دهید: صدای موتور در بازی های سرعتی یا صدای حقیقی انفجارها در منطقه جنگی. با جزئیات فضایی حالت بازی، شما می توانید نهایت لذت را از دنیاهای مجازیتان ببرید.

  حالت ضبط صدا/سخنرانی
  صداهایی که خوب فشرده سازی و ضبط نشده باشند کیفیت ضبط بسیار بد، صدای بم ضعیف و فرکانسهای بالای معیوبی خواهند داشت. حالت ضبط به شما این اطمینان را می دهد که تمام صداهای ضبط شده تان شفاف و متعادل می باشند.

  حالت دستی
  اگر کاربر حرفه ای تری باشید، می‌توانید به طور کامل کنترل تنظیمات اکولایزر گرافیکی ®ICEPower را به دست گیرید و تعادل فرکانس های صدا را متناسب با سلیقه شخصی خودتان تنظیم کنید. (فقط در مدلهای منتخب امکانپذیر می باشد)
  ASUS Smart Gesture
  پد لمسی کامل
  همه چیز در سرانگشتان شما
  ASUS Smart Gesture کنترلهای لمسی ویندوز را ارائه می دهد تا هر چیزی را در سرانگشتان شما قرار دهد. حالا وقت آن است که با موس خود خداحافظی کنید.
  کنترل لمسی دقیق و ساده
  برای تجربه روانترین و نرم ترین لمس صفحه، ایسوس تکنولوژی منحصر به فردی با نام Smart Gesture را ابداع نموده است که به شما امکان استفاده از صفحه لمسی به روش ویندوز را می دهد و پیمایش یا کنترل اپلیکیشن ها را بسیار ساده تر از قبل کزده است. Smart Gesture از حرکات 4 انگشتی در ویندوز10 پشتیبانی می‌کند، تا شما بتوانید به راحتی از برنامه ای به برنامه دیگر بروید، کورتانا یا مرکز عملیات را به راحتی با ضربه یا کشیدن انگشت بر روی صفحه لمسی باز کنید. Smart Gesture همچنین دارای تکنولوژی هوشمند رد کف دست می باشد تا تنها سر انگشتان شما کنترل این وسیله را به دست گیرند نه کف دستتان. این بهترین و راحت ترین راه برای کنترل لپ تاپ شماست، پس با ماوس خود خداحافظی کنید!
  کلیک کردن
  کلیک چپ
  کشیدن
  برای انتخاب یک منطقه
  بزرگنمایی/کوچک نمایی
  نیشگون 2 انگشتی
  ضربه زدن
  کلیک راست
  پیمایش
  حرکت به سوی بالا و پایین
  کشیدن 3 انگشتی
  حرکت درمیان برنامه ها
  ضربه 3 انگشتی
  برای فعال کردن کورتانا
  کشیدن 3 انگشت به سمت بالا
  برای اجرای Task View
  کشیدن 3 انگشت به سمت پایین
  برای نمایش دسکتاپ
  کشیدن 4 انگشت (راست/چپ)
  حرکت بین دسکتاپ ها
  ضربه 4 انگشتی
  نمایش نوار اعلان‌های مرکز عملیات
  نرم افزارهای عالی، تنها برای شما!
  ایسوس تنوع گسترده ای از اپلیکیشنهای منحصر بفرد دارد که برای ارتقای لپ تاپ شما خلق شده اند. این نرم افزارها عبارتند از ابزارهای مفید و امکاناتی برای کارهای کامپیوتری روزانه شما، و نرم افزارهایی برای افزایش سرگرمی و بهره وری شما. همه این اپلیکیشنها به گونه ای طراحی شده اند که هنگام کار با لپ تاپ ایسوس خود تجربه های سرگرم کننده و مفیدی داشته باشید. پس فراموش نکنید که به اپلیکیشن ASUS Giftbox یک سری بزنید تا چیزهای شگفت انگیزی که نرم افزار ایسوس می‌تواند برای شما انجام دهد را کشف کنید!
  مدیر کسب و کار ASUS
  ASUS GIFTBOX
  ASUS HiPost
  ASUS Webstorage
  HDD Protection
  USB Charger+
  Dr.eye
  Dropbox
  Evernote
  Foxit PhantomPDF
  KKBOX
  McAfee LiveSafe
  TripAdvisor
  WildTangent games
  WPS Office
  • ممکن است برخی از برنامه‌ها در برخی کشورها در دسترس نباشند.
  • ایسوس مسئول مطالبی که در وب سایت های مربوط به اشخاص ثالث پیدا می‌ شود نیست.
  ASUS Business Manager: مدیریت را آسان می کند.
  ابزاری برای مدیریت کارآمد کسب و کار
  ASUS Business Manager تمام ابزارهای مورد نیارتان را در یک داشبورد سهل الوصول فراهم می‌آورد. این برنامه از یک سو ابزارهای امنیتی‌ ای همچون USB Lock و File Shredder اطلاعات شما را امن و محفوظ نگه می دارند؛ و از سوی دیگر Wi-Fi Hotspot به شما اجازه می‌دهد ارتباط اینترنتی خود را با وسیله های دیگر به اشتراک بگذارید.
  ASUS Business Manager همچنین دربردارنده برنامه های ایسوسی دیگر مانند TotalRecovery ، ASUS Live Update و ASUS HDD Protection می باشد.
  ASUS GIFTBOX
  تمام نرم افزارهایی که همیشه به آنها نیاز داشتید
  ASUS GIFT BOX به شما اپلیکیشنهای متنوعی را معرفی می کند که برای ارتقای سطح امور کامپیوتری شما طراحی شده اند. برنامه Dynamic Notifications شما را از اپلیکیشن های مفید مطلع می‌کند و Discovery Hub به شما امکان دسترسی به صدها اپلیکیشن را می دهد. معروفترین و محبوبترین اپلیکیشن ها را جستجو کنید، شما حتی می توانید بر اساس دسته بندی این لیست را جستجو کنید.
  ASUS HiPost
  همگام سازی راحت اطلاعات میان تمام دستگاه های شخصی شما
  ASUS HiPost یک نرم افزار کلیپ بورد مفید است که به شما اجازه می‌دهد متنها، تصاویر و وبسایت های خود را بین دستگاه های متصل به ابرتان کپی کنید، همگام نمایید یا به اشتراک بگذارید. شما می توانید مقاله ها، آدرس های اینترنتی، یا عکسها را بگیرید و ذخیره کنید و آنها را بر روی هر کدام از دستگاه هایتان ببینید. ASUS HiPost حتی آنها را دنبال می کند و سازماندهی می کند طوریکه شما بدانید کجا آنها را پیدا کنید. ASUS HiPost بر روی سیستم عامل های اندروید، ویندوز 8 و بالاتر قابل اجرا می باشد.
  ASUS Webstorage
  در هر زمان و مکانی به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید.
  مادامی که به اینترنت متصل هستید ASUS Webstorage در هر زمان و مکانی که باشید دسترسی به تمام فایلهایتان را امکان پذیر می سازد. ASUS Webstorage سازگاری بی نظیری دارد و از طیف وسیعی از دستگاه ها، مرورگرها و سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. این نرم افزار همچنین دارای کاربرد پشتیبان گیری است که علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما بر روی رایانه، با یک کلید اطلاعات شما را به آسانی بازیابی می‌کند. همچنین امکان جستجوی کلید واژه را دارد تا شما بتوانید به راحتی فایلهای مورد نیازتان را پیدا کنید.
  HDD Protection
  محافظ هارد درایو شما
  محافظ هارد ایسوس حملات و تغییرات ناگهانی را در دستگاه شما شناسایی می کند و اگر لپ تاپ به صورت اتفاقی از دست شما بیفتد، مکانیسم محافظت از هارد را برای جلوگیری از از بین رفتن داده ها و یا آسیب هارد درایو فعال می‌کند.
  USB Charger+
  شارژ سریع دستگاه های همراهتان در کوتاه ترین زمان!
  USB Charger+ به شما کمک می کند دستگاه های همراهتان را در نصف زمان معمول از طریق درگاه USB ویژه موجود بر روی نوت بوک ایسوس به سرعت شارژ کنید. این دستگاه حتی در حالت خاموش، خواب و هایبرنیت، دستگاه همراه شما را شارژ می کند؛ فقط کافی است که نوت بوک شما به پریز برق وصل باشد.
  Dr. Eye
  مترجم شخصی شما.
  Dr.Eye با فرهنگ لغات انگلیسی، چینی و ژاپنی ساخته شده است و از طریق ابر به زبانها و لهجه های متنوع دیگر نیز دسترسی دارد. این نرم افزار همچنین از قابلیت هایی همچون مترجم لحظه ای، قلم جادویی، مدیریت کلمه و ارزیابی ظرفیت انگلیسی برخوردار است. قلم جادویی را می‌توان برای برجسته کردن کلمه یا پاراگراف در ترجمه استفاده کرد. مدیر کلمات نیز آموزش لغات را به یک سرگرمی تبدیل می کند. همچنین Dr. Eye می تواند سطح دانش انگلیسی شما را بسنجد و یک برنامه آموزشی شخصی برای شما طراحی کند.
  Dropbox
  با نوت بوک ایسوس خود 25 گیگ فضای ذخیره سازی رایگان Dropbox شش ماهه دریافت کنید!
  Dropbox مشاهده، ویرایش، ذخیره سازی و اشتراک گذاری خصوصی فایل های شما را آسان می‌کند. بهترین فناوری همگام سازی به این معنی است که شما می توانید همواره به آخرین نسخه فایلهایتان بر روی هر دستگاه و هرکجا که بخواهید، دسترسی پیدا کنید. گزینه های اشتراک گذاری آسان، ارسال فایلها را به هر شخصی بدون در نظر گرفتن حجم بالای آن آسان کرده است. پشتیبان خودکار این اطمینان را به شما می دهد که هر چیزی که در Drop Box ذخیره می کنید امن و محفوظ می ماند، بنابراین هرگز هیچ چیزی را از دست نخواهید داد. همچنین شما می توانید به استفاده از سرویسها و ابزارهای مورد علاقه تان ادامه دهید، زیرا این دستگاه با انواع فایلها، سیستم عامل ها، برنامه ها و دستگاه دیگر کار می‌کند.
  Evernote
  نرم افزار Evernote فضای کاری ای است که در تلفن، تبلت و کامپیوتر شما وجود دارد.
  Evernote مکانی است که شما در آن به دور از حواس پرتی می نویسید، اطلاعات را جمع آوری می کنید، چیزهای مورد نیازتان را پیدا می کنید و ایده هایتان را به جهان ارائه می دهید. با Evernote شما می توانید یادداشت بردارید، مقاله های اینترنتی بگیرید و عکسها را برای ملحق شدن به سوژه های حاضر دنبال کنید. گفتگو کنید و این موارد را با دوستان و همکارانتان در سراسر دنیا به اشتراک بگذارید. شما حتی می توانید با ارائه کارهای در حال پیشرفتتان، جلسات سریع و کارآمدی را برگزار کنید. حتی دیگر نیازی به درست کردن اسلاید نیست، Evernote یادداشتهای شما را با یک چیدمان زیبا مرتب می کند.
  کاربران ایسوس نسخه آزمایشی 6 ماهه اختصاصی این نرم افزار را دریافت می کنند.
  Foxit PhantomPDF
  کار کردن با PDF هیچگاه به این آسانی نبوده است.
  این نرم افزار یک PDFخوان پیشرفته است که به آسانی اجازه ایجاد یا ویرایش فایلهای PDF را به شما می دهد. این راهکار فوق العاده حتی به شما امکان توضیح، مشارکت و به اشتراک گذاری، محافظت، سازماندهی، صدور، اسکن، OCR و امضای مدارک و فرم های PDF را می دهد.
  KKBOX
  موسیقی در احاطه سرانگشتان شما
  KKBOX یک اپلیکیشن موسیقی جامع است که به شما امکان دسترسی به بیش از 20 میلیون آهنگ با کیفیت بالا از معروفترین هنرمندان و نیز هنرمندان تازه کار و در حال پیشرفت را می دهد. در گوشی هوشمند، دسکتاپ و تبلت خود از موسیقی لذت ببرید. شما حتی می توانید آهنگ مورد علاقه خود را دانلود کرده و در حالت آفلاین به آن گوش کنید. کاربران ایسوس می‌تواند با نصب زودهنگام KKBOX به مدت 21 روز به صورت آزمایشی از آن استفاده نمایند یا برای لذت بردن از سرویسهای اختصاصی و متعدد این نرم افزار عضویت خود را به عضویت ممتاز ارتقاء دهند.
  McAfee LiveSafe
  وقتی شما ایمن باشید، دنیای آنلاین هیچ محدودیتی نخواهد داشت.
  آنتی ویروس McAfee LiveSafe با یک حساب ساده از تمامی دستگاه‌ها، کامپیوترها، گوشی های هوشمند و تبلت های شما محافظت می کند. از زندگی دیجیتالی خود در برابر خطرناکترین حملات آنلاین، شامل ویروسها، بدافزارها، اسپم ها و ایمیلهای مشکوک دفاع کنید. این نرم افزار آنتی ویروس قوی از تمامی اطلاعات شخصی شما محافظت می کند و با مدیریت رمزهای عبورتان، از حساب آنلاینتان محافظت می ‌کند. این فضای ذخیره سازی ابری ایمن، شخصی ترین اطلاعات‌تان را با تایید چهره و صدا ذخیره می‌کند. McAfee LiveSafe به شما این اطمینان را می دهد که فایلها، عکسها و دیگر مدارک‌تان در همه دستگاه های شما ایمن هستند.
  TripAdvisor
  آژانس مسافرتی در جیب شما
  هر جا بروید، TripAdvisor به شما در پیدا کردن ارزانترین بلیط، بهترین هتل، رستوران و چیزهای سرگرم کننده کمک می کند. علاوه بر رایگان بودن TripAdvisor ، استفاده از این اپلیکیشن راحت است و به شما امکان دسترسی به 150 میلیون نظر از مسافرهای شبیه خودتان را می دهد. بهترین هتلی را انتخاب کنید که در نظر سنجی مسافران بیشترین رأی را به خود اختصاص داده اند و یا رستورانهایی را با محدوده قیمتی ، نوع غذا و درجه بندی مورد نظرتان پیدا کنید. چیزهای جالبی را برای انجام دادن تا رسیدن به مقصد کشف کنید و گزینه های انتخابیتان یا آدرس مکان هایی که به آنجا رفته اید را با دیگران به اشتراک بگذارید.
  WildTangent Games
  با نسخه ویندوزی WildTangent Games از هزاران بازی محبوب و جدید لذت ببرید.
  WildTangent انتخاب گسترده ای از بازی ها را به شما ارائه می دهد تا مطمئن شوید که بازی جدید و مورد علاقه تان را پیدا خواهید کرد.می توانید بازی رایگان WildCoins را امتحان کنید و آن را یر روی کامپیوترتان ذخیره کنید و یا بازی ها و مراحل مورد علاقه تان را خریداری نمائید.
  WPS Office
  حجم کارتان را با WPS Office کم کنید.
  WPS Office محبوبترین نرم افزار رایگان دفتری است که برای رایانه‌های ویندوزی ساخته شده است. این نرم افزار کاملا با Microsoft Office سازگار است و به شما امکان مشاهده، ویرایش و ایجاد هر نوع فایلی را می دهد. قابلیت Writer ابزارهای خودش را ارائه می دهد و تلفظ کلمات را بازبینی می کند تا شما بتوانید مدارک و اسناد حرفه ای ایجاد کنید. قابلیت Presentation به شما این امکان را می دهد که ارائه های بی نظیر و کاملی با استفاده از انیمیشن ها و دیگر جلوه ها خلق کنید. علاوه براین، صفحه گسترده به شما کمک می کند صفحه گسترده مورد نظرتان را برای خانه یا شرکت ایجاد کنید. افزون بر این موارد صدها فونت و قالب فایل در دسترس شما قرار دارد.