ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUS ZenBook UX31E

  ASUS ZenBook UX31E

  راه‌اندازی دوباره در 2 ثانیه و باقی ماندن در حالت آماده به کار تا 2 هفته* با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II

  • سازگار باWindows 7 Pro 64bit و یا نسخه های دیگر beauty
  • فوق باریک با ضخامت تنها 3 میلی‌متر در قسمت جلو و 9 میلی‌متر در قسمت عقب
  • استفاده ازفلز خشدار با طرح دایره‌ای و لایه نازک آلومینیوم برای داشتن زیبایی باورنکردنی
  • تکنولوژی انحصاری ASUS Super Hybrid Engine II با ایجاد قابلیت راه‌اندازی دوباره سریع در 2 ثانیه، باقی ماندن درحالت آماده به کار 4 تا 5 برابر طولانی‌تر، گرفتن نسخه پشتیبان و احیای اطلاعات بصورت اتوماتیک و عمر باتری 25% طولانی‌تر!
  • دیسک حالت جامد SATA Revision 3.0** (SSD)ی و USB 3.0 با سرعت باورنکردنی برای انتقال دیتا و اطلاعات
  • تکنولوژی ASUS SonicMaster audio تولید شده با همکاری ،Bang & Olufsen ICEpower® کیفیت اجرای صدا را با ارائه صدای فراگیر واقعی افزایش می‌دهد
  • پشتیبانی از آخرین پردازشگرهای Intel® Core™

  *زمان واقعی حالت آماده به کار UX31E و UX21E ممکن است براساس عملکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.
  ** سرعت ذکر شده SATA Revision 3.0، ویژگی‌های اجزاست. سرعت واقعی ممکن است به دلیل پیکربندی (configuration) و وسایل مورد استفاده تغییر کند.

  Product Image

  زیبایی باورنکردنی

  در ZENBOOK™ از طراحی و ساخت بسیار دقیق استفاده شده و ضخامت آن تنها 3 میلی‌متر در قسمت جلو و 9 میلی‌متر در قسمت عقب می‌باشد. فرم آن تشکیل شده از لبه‌های بسیار باریک و بخش مرکزی دارای انحنا، که هم کاربردی و هم جذاب است – با جای دادن اجزای پردازشی قدرتمند در داخل، ظاهر این طرح هم کاملا بی‌نظیر بوده و دربرگیرنده زیبایی و قدرت در نهایت تعادل و هماهنگی می‌باشد.

  UX31E incredible only 3mm at the front and 9mm at the rear

  پاسخگویی باورنکردنی

  Instant On

  تکنولوژی انحصاری ASUS Super Hybrid Engine II با قابلیت روشن شدن سریع، نوت‌بوک را قادر می‌سازد تا به‌سرعت در 2 ثانیه از حالت sleep دوباره راه‌اندازی شود و تا 2 هفته* درحالت آماده به کار باقی بماند در حالیکه فایل‌های باز و اطلاعات معلق (pending) دیگر در حافظه ذخیره می‌گردند. همچنین گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات بصورت اتوماتیک زمانیکه شارژ باتری به 5% برسد، به ایمنی بیشتر کار شما کمک می‌کند. ASUS ZENBOOK™ با حالت اختصاصی ذخیره باتری(battery saving mode)، انرژی را در هر زمان ممکن کاملا ذخیره می‌کند و عمر باتری را 25% افزایش می‌دهد. همچنین با کمک نرم‌افزار ASUS PowerWiz، اطلاعات دقیقی در مورد میزان شارژ باقی مانده بر اساس انجام هرکار خواهید داشت – مانند جستجو در web یا تماشای فیلم - ASUS ZENBOOK، قدرت، کارآیی، استفاده روان و قدرت‌بخشی به کاربران را همگی در یک پکیج شیک عرضه می‌کند.
  *زمان واقعی حالت آماده به کار UX31E و UX21E ممکن است براساس عملکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.

  سرعت باورنکردنی

  USB3.0

  ASUS به ارائه اولین نوت‌بوک فوق باریک جهان با حافظه دیسک حالت جامد SATA 6Gb/s افتخار می‌کند که موجب تجربه پردازشی سریع، روان و حیرت آور می‌شود. به علاوه، تمام مدل‌های ASUS ZENBOOK™ بصورت استاندارد با USB 3.0 عرضه می‌شوند که سرعت انتقال اطلاعات را نسبت به USB 2.0 کنونی، تا ده مرتبه افزایش می‌دهد. روی‌هم رفته، حافظه SSD و USB 3.0 سرعت باورنکردنی در انتقال اطلاعات را به ارمغان می‌آورند.

  کیفیت صدای باورنکردنی

  SonicMaste

  یک تکنولوژی انحصاری دیگر ASUS؛ تکنولوژی SonicMaster audio تولید شده با همکاری ،Bang Olufsen ICEpower® صدایی مبهوت کننده و واقعی ارائه می‌دهد که با اختلاف بسیار زیاد از محدودیت‌های اجرای صدای سنتی نوت‌بوک‌ PCها، فراتر می‌رود. خروجی صدای SonicMaster با ارائه صدایی عمیق‌تر، تاثیرگذارتر، و با طیف صوتی گسترده‌تر، بدون افزایش اندازه و یا وزن ظاهری، چهاربرابر نوت‌بوک‌های فوق باریک دیگر است.

  برای جزئیات بیشتر، لطفا از سایت ما دیدن کنید : http://zenbook.asus.com