ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUS ZenBook UX430UQ

  بازگشت به ابتدای صفحه
  ASUS Splendid
  ASUS Tru2Life Video
  ASUS SonicMaster
  پد لمسی ASUS
  ASUS GIFTBOX
  تقویت شده با امکانات باورنکردنی
  ما برای تمام محصولاتمان، یک هدف ساده را دنبال می کنیم و آن چیزی نیست جز ارتقای زندگی دیجیتالی شما. نرم افزارهای منحصر به فرد ما صدا، تصویر و لمس را ارتقاء می دهند تا تجربه ای باور نکردنی را برای شما به ارمغان بیاورند. از آن لذت ببرید!
  ایسوس دارای تنوع گسترده ای از اپلیکیشنهای منحصر بفرد است که برای ارتقای لپ تاپ ایسوس شما خلق شده اند. این نرم افزارها عبارتند از ابزارهای مفید و امکاناتی برای کارهای کامپیوتری روزانه شما، و نرم افزارهایی برای افزایش سرگرمی و بهره وری شما. همه این اپلیکیشنها به گونه ای طراحی شده اند که هنگام کار با لپ تاپ ایسوس خود تجربه سرگرم کننده و مفیدی داشته باشید. پس فراموش نکنید که به اپلیکیشن ASUS Giftbox یک سری بزنید تا چیزهای شگفت انگیزی که نرم افزار ایسوس می‌تواند برای شما انجام دهد را کشف کنید!
  ASUS Splendid
  رنگ های بهبود یافته
  تصاویر خارق العاده، همیشه.
  ما اطمینان کامل می دهیم که تمام نمایشگرهایمان هرچیزی را با بیشترین وضوح و شفافیت ممکن نشان می دهند.
  ASUS Splendid چیست؟
  این که هیچ دو پنل LCD دقیقا رنگهای مشابه را نمایش نمی دهند یک حقیقت انکارناپذیر است. این موضوع به فاکتورهای بسیاری مانند شیمی کریستال مایع، تغییرات پس زمینه و خطاهای معمول تولید بستگی دارد که نمی توان آنها را به طور کامل طی فرایند ساخت حذف کرد. با این وجود، این اختلافات را می توان با کنترل کیفی و تنظیم دقیق پارامترهای نمایشگر به حداقل رساند. این دقیقا همان کاری است که ASUS Splendid انجام می دهد: به زبان ساده این فناوری تضمین می کند که تمام پنل های نمایشگر ما رنگهای یکسان و صحیحی را نشان می دهند. از نظر فنی، این فناوری ترکیبی از تصحیح کارخانه ای ( بطور ویژه، تصحیح دمای رنگ و تصحیح گاما) و تنظیمات نرم افزاری را استفاده می کند و نمایش رنگهای پروضوح و باثبات را در تمام محصولات ایسوس برای شما به ارمغان می آورد.
  ASUS Splendid چهار حالت تنظیم شده تک کلیک دارد: حالت نرمال، حالت محافظ چشم، حالت زنده و حالت تنظیم دستی. حالت نرمال به شما تنظیمات بهینه شده کارخانه ­ای را ارائه می دهد، حالت محافظت از چشم سطح نور آبی را برای تماشای راحت تر کاهش می دهد و حالت زنده بطور هوشمندانه و بدون اینکه رنگها مصنوعی به نظر برسند موجب درخشانتر و شفاف تر شدن تصاویر شما می گردد. حالت تنظیم دستی به شما امکان کنترل تنظیمات دمای رنگ را می دهد تا بتوانید نمایشگر را برحسب نیاز و درخواستتان، تنظیم کنید. پنلهای ASUS Splendid به صورت پیش فرض برای نمایش رنگها با واضحترین حد ممکن و امکان تجربه بهترین نمایش، تنظیم شده اند. ما می دانیم که شما گاهی اوقات نیازبه تغییر تنظیمات نمایشگر خود دارید، برای مثال شاید بخواهید کمی هیجان به تصاویر یا ویدئوهایتان اضافه کنید. به همین دلیل ما سه حالت قابل انتخاب دیگر برای شما در نظر گرفته ایم که عبارتند از محافظت از چشم، حالت تنظیم دستی و زنده در کنار حالت نرمال و استاندارد.
  حالت عادی
  ترکیب پایداری گاما و دمای رنگ درمیان تمام پنلهای‎ ASUS Splendid ‎بدین معنی است که در حالت عادی، رنگها تا حد ‏ممکن دقیق و باثبات و نزدیک رنگ اصلی نمایش داده می شوند. حالت عادی یک حالت پیش فرض برای‎ ASUS ‎Splendid ‎ است که می تواند به راحتی به هریک از سه حالت دیگر تغییر یابد‎.
  تصحیح گاما
  با تصحیح گاما
  بدون تصحیح گاما
  شما با فهمیدن این مطلب متحیر می شوید که چشم بشر به شیوه های مختلف خود را با پنل‎ LCD ‎مطابقت می دهد. یک پنل‎ ‎LCD ‎میزان روشنایی را با توالی خطی گامهای دیجیتالی یکسان نمایش می دهد، اما حساسیت چشم به تفاوتهای روشنایی ‏غیر خطی است، به عبارت دیگر، چشم انسان نسبت به تفاوتهای بین سایه های تیره تر حساسیت بیشتری دارد تا نسبت به ‏سایه های روشن تر. اگر پاسخ چشم به روشنی سایه ها از سیاه به سفید بر روی یک نمودار ترسیم شود، یک منحنی را ‏شکل می دهد که منحنی گاما نامیده می شود. به منظور ترسیم خروجی یک نمایشگر‎ LCD ‎برای تقلید از این منحنی، با ‏اطمینان از اینکه این محصول سایه ها را با میزان درستی از روشنی همانند تماشای بی واسطه چشم نمایش دهد ، نیاز است ‏خروجی محصول با یک تصحیح گاما تطبیق داده شود. بدون تصحیح گاما، یک نمایشگر تنها تعداد محدودی از سایه ها را ‏می تواند نمایش دهد، زیرا درجه بندی و مرز ظریف بین تعداد زیاد سایه ها از بین میرود‎.
  برای تصحیح گاما، مهندسین ما تشعشع هر سایه خاکستری رنگ نشان داده شده توسط پنل را، از سیاه محض تا سفید ‏محض، تنظیم می کنند؛ تا جاییکه خروجی یک منحنی گاما ایجاد کند. همچنین فرایند تصحیح گاما، تغییرات داخلی کوچکی را ‏ایجاد می کند که در تمام پنلهای‎ LCD ‎طبیعی می باشد‎. ‎. ‎ما این تصحیح را برای هریک از نمایشگرهای‎ ASUS Splendid ‎انجام می دهیم تا جاییکه هر پنل منحنی استاندارد گامای ‏مشابه داشته باشد. این یک منحنی با مقدار عددی 2.2 است که مقدار گامای استاندارد استفاده شده توسط سیستم کاربری ویندوز می باشد‎.
  &
  دمای رنگ
  10000K
  8000K
  6000K
  4000K
  2000K
  تصحیح گاما موجب حل مشکل پاسخ غیرخطی چشم در مقابل روشنایی می شود، اما هیچ کمکی به دقت و نمایش رنگهای ‏واقعی نمی کند. به منظور حل این مشکل، نیاز به تصحیح دمای رنگ می باشد. اگر به چند پنل‎ LCD ‎کنارِ هم (احتمالا در ‏یک فروشگاه) که همگی یک صفحه سفید خالی را نمایش می دهند نگاه کرده باشید، به تفاوتهای جزئی در رنگ آنها پی ‏خواهید برد. ما این مشکل را در نمایشگرهای‎ ASUS Splendid ‎با تنظیم رنگ سفید بر روی یک مقدار استاندارد و ثابت، ‏حل کرده ایم که این مقدار دمای رنگ نامیده می شود‎.
  دمای رنگ بالا موجب می شود صفحه سفید محض کمی آبی (سرد) به نظر برسد، درحالیکه مقادیر کمتر با یک تن گرمتر ‏قرمزتر به نظر میرسند‎. دمای رنگ با مقیاس کلوین، واحد دمای مطلق، اندازه گیری می شود. معمولا دمای رنگِ روزِ ‏روشن به عنوان دمای عادی طلقی می شود و تمام پنلهای‎ ASUS Splendid ‎دقیقا با این دمای رنگ تصحیح می شوند‎.
  =
  ASUS Splendid - حالت عادی
  با تصحیح گاما و دمای رنگ، تصاویری که شما از پنلهای‎ ASUS ‎می بینید خیلی نزدیک به همان چیزی است که با چشمان ‏واقعی خودتان می بینید‎.
  حالت محافظت از چشم
  حالت محافظ چشم یک حالت خاص است که برای محافظت و راحتی چشمان شما طی زمانهای طولانیِ مشاهده، طراحی شده ‏است‎.‎.
  نور آبی را کاهش می دهد
  قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آبی ساطع شده از منابع نوری مصنوعی از جمله نمایشگرهای‎ LCD ‎موجب آسیب ‏رسانی به چشم ها می شود. حالت محافظت از چشم ایسوس تشعشعات نور آبی را تا %30 (بسته به ویژگی های پنل‎ LCD) کاهش داده تا چشمان شما همواره هنگام استفاده از این حالت محافظت شوند.
  آبی کمتر، شفافیت بیشتر
  با محافظ چشم
  بدون محافظ چشم
  حالت محافظ چشم ایسوس تفاوت بسیار زیادی با دیگر سیستم های کاهش دهنده نور آبی دارد. حالت محافظ چشم ایسوس به ‏جای استفاده از یک فیلتر زرد ساده که برای تمام تصاویر بکار میرود، نور آبی را به ازای هر پیکسل کاهش می دهد؛ این ‏فرایند شباهت بسیار زیادی با تکنولوژی که ما در حالت زنده استفاده می کنیم دارد. در حقیقت دراین روش، رنگ تک تک ‏پیکسلها، به دنبال رنگ آبی، آنالیز می شوند و در صورت وجود رنگ آبی از شدت آن کاسته می شود‎.
  اگر هیچ نورآبی در در پیکسل وجود نداشت باشد پیکسلها بدون تغییر باقی می مانند. این عملکرد هوشمند بدین معنی است که ‏نور آبی تنها در صورت نیاز کاهش می یابد و تصاویر حاصله با رنگهای زنده دست نخورده باقی می مانند و ظاهری به ‏مراتب طبیعی تر خواهند داشت‎.
  مهربان با چشمان شما، گرم در قلب شما‎!‎
  با فناوری محافظت از چشم ایسوس، ما تصاویر شگفت انگیزی برای شما خلق می کنیم که قلب شما را گرم کرده و با کاهش ‏نور آبی با چشمان زیبای شما مهربانتر باشند. نور آبی کمتر، اما به همان زیبایی طبیعی.
  حالت درخشان ‏(زنده‎)
  در حالت زنده، ما تنظیمات بسیار دقیقی بر روی اشباع رنگ تصاویر انجام می دهیم تا تصاویر شما درخشان تر و پویاتر ‏به نظر برسند‎.‎
  رنگ اصلی
  رنگ تنظیم شده
  خلق بهترینها، پیکسل به پیکسل
  بر خلاف برخی سازنده ها که فقط یک سری رنگ اشباع را به کل تصویر اضافه می کنند، ما برای تک تک پیکسلها درجه ‏مطلوب اشباع سازی را محاسبه می کنیم. مقادیر واقعی هر پیکسل محاسبه می شوند تا ویژگیهای تک تک پنلها در نظر ‏گرفته شود، بعلاوه نتایج مطالعات روانشناختی ما نیز برای تعیین پاسخ معقول بشر به شدت رنگ برای تعیین این ویژگیها به ‏مورد اخیر اضافه می شود. نتیجه این امر، میزان دقیق و فراگیر اشباع رنگ می باشد که نه تنها مصنوعی به نظر نمیرسد ‏بلکه رنگها را جهت ساختن تصویری بسیار عالی، ارتقاء می بخشد‎.‎
  حالت دستی
  گرچه ما برای نمایش بهترین تصاویر ممکن به شما، نهایت تلاشمان را می کنیم، از این مسئله نیز آگاهیم که گاهی اوقات شما ‏مایلید دمای رنگ نمایشگر را جدای از مقادیر پیش فرض، تعیین کنید. برای مثال، وقتی که شما در شرایط نوری مختلف کار ‏می کنید و یا فقط می خواهید سلیقه خودتان را جهت گرمتر یا سردتر کردن رنگهای نمایش داده شده، اعمال کنید‎.‎
  ذائقه خود را با دمای رنگ قابل تنظیم تطبیق دهید
  در حالت تنظیم دستی، شما براحتی می توانید با استفاده از یک اهرم ساده دمای رنگ دلخواهتان را در محدوده 50- تا 50+ ‏تنظیم کنید. اگر شما یک نمایشگر خارجی‎ ASUS Splendid ‎را به یک لپ تاپ ایسوس وصل کنید، چه همان تصویر لپ تاپ را ‏نمایش دهد یا به عنوان صفحه نمایش دوم از آن استفاده شود، ‏ASUS Splendid ‎ برای اجتناب از ایجاد هرگونه مسئله یا تداخل به ‏طور خودکار از کار می افتد. این فناوری فقط زمانی عالی کار می‌کند که یک نمایشگر خارجی برای گسترش صفحه نمایش ‏لپ تاپ مورد استفاده قرار گیرد‎.
  ASUS Tru2Life Video
  همیشه، ویدیوهایی با پیکسل های بهینه‎!
  همیشه، ویدیوهایی با پیکسل های بهینه‎!
  تکنولوژی ویدئویی‎ ASUS Tru2Life ‎باعث می شود ویدئوی شما شگفت انگیز به نظر برسد. استفاده از نرم افزار ‏هوشمندی که همه پیکسلها را در قاب هر ویدئو بهینه می کند، باعث می شود شما از بهترین کیفیت تصویر ممکن در هر ‏زمان لذت ببرید‎.‎
  ASUS Tru2Life Video ‎چیست؟
  ASUS Tru2Life Video ‎یک فناوری تقویت ویدئوی منحصر بفرد است که بسیار شبیه به چیزی است که در تلویزیون ‏های پیشرفته و گران قیمت وجود دارد. این تکنولوژی از الگوریتم نرم افزاری هوشمند جهت بهینه سازی شفافیت و تضاد هر ‏قاب ویدئو استفاده می کند تا ویدئوها واضحتر، با جزئیات بیشتر و واقعی تر بنظر برسند. هر زمان کامپیوتر شما یک فریمِ ‏ویدئو به صفحه ارسال کند، فناوری‎ ASUS Tru2Life Video ‎هر پیکسل را به تنهایی در این فریم آنالیز می کند و ‏روشنایی و شفافیتش را بطور جداگانه بهبود می بخشد‎. وضوح ارتقاء یافته
  ویدئوی‎ Tru2Life ‎می تواند به طور هوشمندانه بالای یک میلیون واحد به ازای هر فریم، تصویر را بهینه کند که نتیجه، ‏تصویری زنده تر با جزئیات دقیقتر است‎.‎
  بهبود کنتراست
  الگوریتمهای هوشمند در‎ ASUS Tru2Life Video ‎میزان روشنایی هر پیکسل ویدئو در هر فریم را آنالیز می کند، سپس ‏هوشمندانه مقدار سیاهی و روشنی را تنظیم می کند. این امر می تواند کنتراست را تا بالای %200 نیز ارتقاء دهد، تا جاییکه ‏جزئیات مخفی شده در نواحی تاریک را همراه با حفظ نواحی درخشان به روشنی نشان دهد!
  این کار ویدئویی واضحتر، زنده تر و با رنگهای بیشتر و کنتراست فوق العاده است! حتی زمانی که نتایج‎ ASUS ‎Tru2Life Video ‎را مشاهده نمایید، تعجب خواهید کرد که چطور بدون آن تاکنون زندگی کرده اید‎!
  همیشه، ویدیوهایی با پیکسل های بهینه‎!
  تکنولوژی ویدئویی‎ ASUS Tru2Life ‎باعث می شود ویدئوی شما شگفت انگیز به نظر برسد. استفاده از نرم افزار ‏هوشمندی که همه پیکسلها را در قاب هر ویدئو بهینه می کند، باعث می شود شما از بهترین کیفیت تصویر ممکن در هر ‏زمان لذت ببرید‎!
  ASUS SonicMaster
  صدایی عالی
  شگفت انگیزترین ‎
  صدا.
  ASUS Sonic Master ‎ صدایی قدرتمند و شفاف خلق می کند که با حجم و زیبایی اش عواطف شما را بیدار می سازد‎.
  سخت افزار بهبود یافته.
  الزاما هر سایز اسپیکری با هر وسیله ای متناسب نیست. برای حصول بهترین صدای ممکن از وسیله، ما زمان زیادی را ‏صرف می کنیم تا مطمئن شویم که اسپیکرها از نظر خصوصیات فیزیکی با وسیله ما مطابقت دارند و یا بین طیف گسترده ‏انتخابها از نظر شکل، سایز و خصوصیات به دقت انتخاب شده اند‎.
  تیم گوش طلایی ایسوس پس از انتخاب اسپیکرهای ایده آل با تیم طراحی محصول همکاری نزدیکی دارد تا مطمئن شود که ‏اسپیکرها در بهترین مکان ممکن قرار گرفته و دقیق ترین صدا را ایجاد می کنند. برای گرفتن این تصمیم می بایست ‏فاکتورهای بسیاری مد نظر قرار بگیرد که عبارتند از ابعاد محفظه صدا و جهت قرار گرفتن اسپیکرها‎.
  نرم افزارهایی با تنظیمات عالی‎
  تیم گوش طلایی ایسوس گروهی از کارشناسان حرفه ای صدای هستند که مسئول کل سیستم های صوتی دستگاه ها می ‏باشند. کار کردن با شرکتهای تکنولوژی صوتی معتبر جهانی، این تیم را شاخص کرده است. تیم گوش طلایی با سفارشی ‏سازی و تنظیم دقیق نرم افزارها و سخت افزارهای صوتی این اطمینان را به شما می دهد که صدایی پرشور، فراگیر و ‏فراموش نشدنی را خواهید شنید‎.
  اگر شما کاربر حرفه ای تری باشید، می‌توانید به طور کامل کنترل تنظیمات اکولایزر گرافیکی‎ ICEPower® ‎را به دست ‏گیرید و تعادل فرکانس های صدا را متناسب با سلیقه شخصی خودتان تنظیم کنید. (فقط در مدلهای منتخب امکانپذیر می باشد) ‏این کار فقط برای دستگاه هایی است که از فناوری‎ ASUS SonicMaster ‎بهره می برند در نظر گرفته شده است. این ‏محصول پنج حالت از پیش تنظیم شده دارد که با یک کلیک فعال می شوند و عبارتند از موسیقی، فیلم، بازی، ضبط صدا و ‏سخنرانی که با تنظیمات ایده آل برای هرحالت طراحی شده اند‎.
  ASUS Audio Wizard

  حالت موسیقی
  این حالت، حالتی است که برای شما تجربه صدای زنده با کمترین دستکاری را به ارمغان می آورد، تا اندازه ‏ای که صدای شنیده شده توسط شما دقیقا همان چیزی است که سازنده اصلی صدا بوجود آورده است‎.

  حالت فیلم
  برای تجربه فراگیر فیلم، این حالت فرکانسهای بم و بالا را افزایش می دهد تا به شما تمام آن افکت های صدایی قدرتمند و تمام ‏عیار را هدیه دهد، طوریکه گویی در سینما حضور دارید‎.

  حالت بازی
  این حالت برای وقتی است که می خواهید تمام جزئیات صدا را در بازی افزایش دهید: صدای موتور در بازی های سرعتی یا ‏صدای حقیقی انفجارها در منطقه جنگی. با جزئیات فضایی حالت بازی، شما می توانید نهایت لذت را از دنیاهای مجازیتان ‏ببرید‎.

  حالت ضبط صدا/سخنرانی
  صداهایی که خوب فشرده سازی و ضبط نشده باشند کیفیت ضبط بسیار بد، صدای بم ضعیف و فرکانسهای بالای معیوبی ‏خواهند داشت. حالت ضبط به شما این اطمینان را می دهد که تمام صداهای ضبط شده تان شفاف و متعادل می باشند‎.

  حالت دستی
  اگر کاربر حرفه ای تری باشید، می‌توانید به طور کامل کنترل تنظیمات اکولایزر گرافیکی‎ ICEPower® ‎را به دست گیرید ‏و تعادل فرکانس های صدا را متناسب با سلیقه شخصی خودتان تنظیم کنید. (فقط در مدلهای منتخب امکانپذیر می باشد)
  پد لمسی ASUS
  پد لمسی کامل
  همه چیز در سرانگشتان شما
  ASUS Touchpad کنترلهای لمسی ویندوز را ارائه می دهد تا هر چیزی را در سرانگشتان شما قرار دهد. حالا وقت ‏آن است که با موس خود خداحافظی کنید‎.
  تشخیص دستخط تاچ پد ایسوس
  با قابلیت تشخیص دستخط تاچ پد ایسوس تجربه جدید و ساده تری داشته باشید. حتی در صوتی که پنل لمسی یا قلم نوری نیز نداشته باشید، این نرم افزار مبتکرانه قابلیت تشخیص دستخط را برای لپ تاپ شما به ارمغان می‌آورد. این قابلیت زمانی که ترجیح می‌دهید به جای تایپ کردن بنویسید بسیار مفید است. نرم افزار دستخط تاچ پد ایسوس زبان های متعددی را می شناسد و فقط محدود به کلمات نیست.
  بلکه اعداد و علائم را نیز تشخیص می‌دهد. این ابزار دست خط شما و حتی کلماتی که با خط شکسته نوشته شوند را تشخیص می‌دهد، بنابراین دیگر لازم نیست برای تشخیص دست خط خود دست به تغییر آن بزنید. قابلیت های این ابزار به اینجا ختم نمی‌شود، بلکه این ابزار قادر به خواندن کلمات دارای غلط املایی است و قابلیت پیش بینی متن را دارد.
  قابلیت دستخط ASUS فقط در برخی دستگاه های خاص وجود دارد
  تشخیص زبان، کلمات، اعداد و علائم
  تشخیص هوشمندانه دستخط، از جمله خط شکسته
  کنترل لمسی دقیق و ساده
  تمام لپ تاپ های ایسوس مجهز به تاچ‌پدهایی با عملکرد بالا هستند که منطبق با الزامات سختیگرانه Microsoft می باشند. این تاچ‌پدها به نحوی طراحی شده اند که شما راحترین شیوه ورود اطلاعات را تجربه کنید، همچنین به شما اجازه می دهند از حرکات تعریف شده Windows برای پیمایش و کنترل برنامه ها استفاده نمایید. این تاچ پدها از حرکات 4 انگشتی در ویندوز 10 پشتیبانی می‌کنند، تا شما بتوانید به راحتی از برنامه ای به برنامه دیگر بروید، ‏کورتانا یا مرکز عملیات را به راحتی با ضربه یا کشیدن انگشت بر روی صفحه لمسی باز کنید. همچنین تکنولوژی ِهوشمند رد کف دست تضمین می‌کند که تنها سر انگشتان شما کنترل این وسیله را به دست گیرند نه بقیه دستتان. این بهترین و راحت ترین راه برای کنترل لپ تاپ شماست، پس با ماوس خود خداحافظی کنید‎!
  کلیک کردن
  کلیک چپ
  کشیدن
  برای انتخاب یک منطقه
  بزرگنمایی و کوچک نمایی
  نیشگون 2 انگشتی
  ضربه زدن
  کلیک راست
  پیمایش
  حرکت به سوی بالا و پایین
  کشیدن 3 انگشتی
  حرکت درمیان برنامه ها
  ضربه 3 انگشتی
  برای فعال کردن کورتانا
  کشیدن 3 انگشت به سمت بالا
  اجرای ‎Task View
  کشیدن 3 انگشت به سمت پایین
  نمایش دسکتاپ
  کشیدن 4 انگشت به راست/چپ
  حرکت بین دسکتاپ ها
  ضربه 4 انگشتی
  نمایش نوار اعلان‌های مرکز عملیات‎
  ASUS GIFTBOX
  نرم افزارهای عالی، تنها برای شما!
  ASUS GIFTBOX تنوع گسترده ای از اپلیکیشنهای منحصر بفرد و پیشنهادات اختصاصی دارد که برای ارتقای لپ تاپ ایسوس شما خلق شده اند. این نرم افزارها عبارتند از ابزارهای مفید و امکاناتی برای کارهای کامپیوتری روزانه شما، و نرم افزارهایی برای افزایش ‏سرگرمی و بهره وری شما.
  ASUS GIFTBOX چیست؟
  ASUS GIFTBOX دروازه ای است که دسترسی شما به جدیدترین و محبوب‌ترین برنامه های موجود از جمله برنامه های Windows Store، برنامه هایی برای دسکتاپ‌های کلاسیک و برنامه هایی برای مرور اینترنت را ممکن می سازد. لحظه ای که لپ تاپ ایسوس جدید خود را برای اولین بار باز می‌کنید، ASUS GIFTBOX ظاهر می شود و ورود شما به خانواده ایسوس را صمیمانه خوش آمد می‌گوید. Asus Giftbox به شما این قدرت را می‌دهد که لپ تاپ خود را با برنامه هایی که می‌شناسید و دوست دارید شخصی سازی کنید، تا لپ تاپ‌تان نشان دهنده شخصیتتان و آنچه بیش از همه دوست دارید باشد.
  تمام نرم افزارهایی که همیشه به آنها نیاز داشتید
  با ASUS GIFTBOX می توانید برنامه های محبوب تان را به آسانی انتخاب کرده و استفاده نمایید. لحظه‌ای که لپ تاپ ایسوس جدید خود را روشن می‌کنید، ASUS GIFTBOX ظاهر می‌شود و منتظر است برنامه هایی که برای شما تدارک دیده است دانلود کنید. با تنظیماتی سریع و آسان، وقت شما به هیچ وجه هدر تلف نمی‌شود.
  پیشنهادات ویژه، فقط برای شما
  اکنون که بخشی از خانواده ایسوس هستید، از تخفیفات برنامه های استثنایی و پیشنهادات اختصاصی ایسوس لذت ببرید. حتما آن را مرتب چک کنید تا آخرین پیشنهادات ما را ببینید. ASUS GIFTBOX برای برنامه های نفیس و ارزشمند، تخفیفات و پیشنهادات ویژه‌ای به کاربران ایسوس می دهد. شما به عنوان بخشی از خانواده ویژه ما، می‌توانید از قیمت‌های تخفیف دارِ محبوب‌ترین برنامه‌ها لذت ببرید. حتما مرتب آن را چک کنید. ما دائماً پیشنهادات اختصاصی جدیدی به آن اضافه می‌کنیم، بنابراین، می‌توانید در هزینه‌های خود برای خرید برنامه های مورد علاقه‌تان صرفه‌جویی کنید.
  تمام نرم افزارهایی که همیشه به آنها نیاز داشتید
  ASUS GIFTBOX صدها برنامه برای دسکتاپ‌های کلاسیک، برنامه های اینترنتی، و برنامه هایی از Windows Store را برای شما فراهم آورده است تا از میان آنها انتخاب کنید. ما فقط بهترین و محبوب‌ترین برنامه هایی که شما هم دوست داشته باشید را نمایش می دهیم. طیف وسیع برنامه‌های ما تضمین می‌کند که برنامه‌ای که دنبالش هستید را پیدا خواهید کرد. چه دنبال بازی های معمولی یا برنامه های افزایش بهره‌وری باشید، ASUS GIFTBOX نیازهای شما را پوشش داده است. فقط کافی است گروه برنامه های مورد نظر خود را جستجو کنید یا محبوبترین برنامه‌هایی که بیشترین تعداد دانلود را داشته اند را چک کنید.