ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUS-Automobili Lamborghini VX7

  ASUS-Automobili Lamborghini VX7

  سبکی تازه از سرعت

  • با طراحی برتر، هوشمندانه و بدون نقص، به پیش برانید.
  • پردازشگرهای چهار هسته‌ای پرتوانIntel ، کار پردازشی شما را سرعت می‌بخشند.
  • با گرافیک NVIDIA GTX 460 DX11 دنیا را با کیفیتی نو ببینید.
  Product Image
  Experience a new style of speed with the ASUS-Automobili Lamborghini VX7

  با ASUS-Automobili Lamborghini VX7 سّبکی تازه از سرعت را تجربه کنید

  طراحی فوق لوکس الهام گرفته از اّبّر ماشین‌های پرآوازه ایتالیایی و برتری‌های تکنولوژیکی ایسوس، به هم پیوسته‌اند. این نیرومندترین نوت‌بوک ما تا به الان است که آماده است تا شما را با خود به سفر برد.

  توان فوق‌العاده

  VX7 به عنوان قدرتمندترین نوت‌بوک سری Automobili Lamborghini joint-venture ایسوس و کاملا مجهز به تازه‌ترین فناوری‌ها، از هیجان پردازشی بی‌سابقه و نیرویی مبهوت‌کننده برای مالتی مدیا، بازی و کار بهره می‌برد. علاوه بر آن، واقعا جذاب است!

  ظاهری خیره‌کننده

  VX7 که ایده طراحی و ساخت آن از Automobili Lamborghini and Murcielago LP640 گرفته شده‌است، با حفظ نمای آیرودینامیک و خشن آنها سبکی کاملا متمایز از دیگر نوت‌بوک‌ها را ارائه می‌دهد. بدانید که مردم متوجه این تفاوت خواهند شد. مواد عالی، بافت‌ براق و رنگ‌های چشمگیر و جذاب، این نوت‌بوک‌ را کامل می‌کنند و کار پردازشی شما را به شدت سرعت می‌بخشند.

  Taking design cues from the Automobili Lamborghini Gallardo and Murcielago LP640
  Packed with Tech

  نهایت بهره‌گیری از فناوری‌ها

  هنگامی که با VX7 و با Windows® 7 Ultimate اصل کار می‌کنید از کارکردی بهره می‌برید که ‌رقیبان را با فاصله بسیار زیاد پشت سر می‌گذارد. این بهترین بهترین‌ها در میان کامپیوترهای قابل حمل است.

  گرافیکNVIDIA® GeForce™ GTX 460M و حافظه ویدیویی با گنجایش بسیار زیاد 3 گیگابایت را برای اجرای بازی‌ با رزولوشن بالا فراهم می‌سازند، بدون وجود هیچ کدام از کاستی‌هایی که نوت‌بوک‌های کم‌توان دیگر به شما تحمیل می‌کنند. این قدرت واقعیست.

  پردازشگرهای کاملا تازه نسل دوم Intel® Core™ i7 با کارکرد بسیار نیرومند چهارهسته‌ای کار پردازشی شما را پیش برده و با اجرای بهتر چند کار همزمان و مالتی مدیای HD، باعث می‌شوند که شما از سرعت و دستیابی بیشتری برخوردار باشید.

  بهره‌مندی از حافظه اصلی DDR3 تا 16GB تجربه‌ای بی‌نظیراز خروجی بهتر و کارکرد روان را در استفاده از هر نرم‌افزاری تضمین می‌کند.

  USB 3.0 جدید و فوق سریع از سرعتی 10 برابر USB 2.0 برخوردار است؛ ایده‌آل برای انتقال مطالب HD و فایل‌های شما.

  به هیجان خود از نوت‌بوک‌ها بیافزایید. ASUS-Automobili Lamborghini VX7 منتظر شماست.