ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUS TAICHI 21

  ASUS TAICHI 21

  خلاقیت در تولید نوت بوک

  • عملکرد فوق العاده با پردازشگرهای نسل سوم Intel Core i7-3517U
  • اولین تلفیق نوت بوک و تبلت در دنیا با دو صفحه نمایش
  • تغییر حالت آسان از حالت نوت بوک به تبلت و بالعکس با یک انگشت
  • بینهایت باریک، سبک و کاملا قابل حمل
  • قلم optional برای دقت بیشتر و برداشتن نت های دست نویس
  Product Image

  یک TAICHI، دو صفحه نمایش – انعطاف پذیری بدون مرز

  ASUS TAICHI آمیزه ای فوق العاده از نوت بوک و تبلت برای انعطاف پذیری بی همتا در جابجاییست. با باز کردن درب آن، TAICHI یک نوت بوک قدرتمند با صفحه نمایش Full HD و تصویر بینهایت واضح، پردازشگر Intel Core و کیبورد با نور پس زمینه است. با بستن درب آن، TAICHI یک تبلت سبک با ضخامت کم و صفحه نمایش Full HD با قابلیت لمس چند گانه برای کنترل راحت با دست و Windows 8 می باشد.

  چهار حالت برای تعامل و اشتراک گذاری بی نقص


  1. حالت نوت بوک

  Notebook mode

  با یک حرکت ملایم درب TAICHI را باز کنید تا تبدیل به یک نوت بوک تمام عیار شود. صفحه نماییش Full HD 11.6 یا 13.3 اینچی با تکنولوژی IPS ، تصویری زنده با زوایای دید گسترده ارائه می دهد. کیبورد با نور پس زمینه قابل تنظیم با نور محیط و پد چند لمسی بزرگ، انجام کارها را بسیار آسان می کنند.
  watch the video  2. حالت تبلت

  Tablet mode

  با بستن درب آن، TAICHI فورا به یک تبلت با صفحه نمایش Full HD 11.6 یا 13.3 اینچی تبدیل میشود. قابلیت لمس چندگانه در ده نقطه به شما امکان داشتن کنترل کامل با سرانگشتانتان را داده و قلم مخصوص ارائه شده همراه آن برای نوشتن دقیق و یا کشیدن طرح با دست دقیقا شبیه خودکار روی کاغذ عمل می کند، همچنین تصاویر با کمک تکنولوژیIPS روشن و واضح هستند. حسگرهای حرکتی تعبیه شده در TAICHI آن را به ابزاری ایده آل برای بازی در حال حرکت تبدیل میکند، در حالیکه Wi-Fi دوبانده و بلوتوث 4.0 به جدیدترین ابزارهای wireless متصل می شوند.
  watch the video


  3. حالت آینه

  Mirror mode

  TAICHI فراتر از یک نوت بوک یا تبلت ساده است – حالت آینه راهی منحصر به فرد برای تبادل اطلاعات را ارائه می دهد. در حالت آینه یک تصویر همزمان در دو صفحه نمایش دوطرف نمایش داده میشود، بنابراین بهترین روش برای ارائه مطالب شما بدون نیاز به پروژکتور بزرگ و مانیتور جدا و یا دیدن یک فیلم بدون نگرانی از این است که افراد کجا مینشینند. تکنولوژی IPS یک زاویه دید گسترده 178 درجه ایجاد میکند ، که به معنای این است که همه افراد بهترین زاویه دید را خواهند داشت.
  watch the video


  4. حالت دو صفحه نمایش

   Dual-Screen mode

  در حالت استفاده از دو صفحه نمایش، TAICHI دیگر یک کامپیوتر نیست – بلکه دو کامپیوتر است. هر کدام از صفحه نمایش های متصل به هم، می توانند جداگانه و با اپلیکیشن های متفاوت به کار گرفته شوند: یکی با کیبورد و پد چند‌‌لمسی‌; و دیگری با صفحه نمایش چند لمسی و قلم مخصوص. حالت صفحه نمایش دوگانه همچنین برای ارائه مطالب‌ ایده آل است و اپلیکیشن تعبیه شده برای اشترک گذاری صفحه نمایش ، به ارائه دهنده این اجازه را می دهد تا متن را روی یک صفحه نمایش ببیند در حالیکه بینندگان روی صفحه نمایش دیگر اسلاید ها را تماشا میکنند.
  watch the video  Sharing Made Easy

  اشتراک گذاری آسان شده است

  دو صفحه نمایش بی نظیر متصل به هم، روش جدید و هیجان انگیزی برای کارکردن با اپلیکیشن ها و تبادل اطلاعات مهیا کرده اند. TAICHI به طرزی بی نقص از یک نوت بوک تمام عیار به یک تبلت چند لمسی و بالعکس تبدیل میشود، اما دو صفحه نمایش آن همچنین میتوانند بطور مستقل و همزمان با انعطاف پذیری باورنکردنی بکارگرفته‌‌ شوند. شما میتوانید برای تماشای راحت تر با افراد بیشتر، ارائه مطلب و یا فیلم خود را روی هردو صفحه نمایش نشان دهید، و یا اینکه روی هرکدام از صفحه نمایش ها اپلیکیشن های متفاوتی بکاربگیرید تا از TAICHI به صورت دو نفره استفاده کنید.  دو صفحه نمایش High-Definition

  TAICHI به لطف داشتن دو صفحه نمایش 1080p Full HD ، تصویر high-definition چشمگیری برای اپلیکیشن ها، بازی ها و فیلم ها عرضه میکند. تکنولوژی IPS تصویری درخشان با رنگهای دقیق و کنتراست واضح ارائه میدهد و با زاویه دید 178 درجه حتی درصورتیکه از کنار به صفحه نگاه کنید، تصویر در نهایت وضوح دیده میشود.

  Sharing Made Easy

  کیفیت صدای سینمایی

  Sharing Made Easy

  TAICHI دارای تکنولوژی ASUS SonicMaster audio است که توسط شرکت Bang & Olufsen ICEpower® با معروفیت جهانی طراحی شده است. SonicMaster با طیف فرکانس گسترده تر، صداهای واضح تر و بِیس قویتر، کیفیت صدا را به سطحی فراتر میبرد. همچنین با داشتن چند میکروفون (array microphones) ، امکان تشخیص مکان صدا و نادیده گرفتن صداهای محیط، تضمین میکند که مکالمات شما همیشه بلند و واضح است.

  Sharing Made Easy
   مزایای میکروفون array ::
  • کاهش noise
  • جلوگیری از انعکاس صدا
  • جداسازی و هدایت سیگنال

  کنترل قابل درک

  TAICHI برای کنترل لمسی طراحی شده است. در حالت تبلت، صفحه نمایش چندلمسی با قابلیت لمس در ده نقطه، به شما امکان کنترل سریع و بلافاصله با سرانگشتانتان را میدهد، و پد لمسی بزرگ Smart Gesture استفاده از اپلیکیشن ها را در حالت نوت بوک به همان راحتی فراهم میسازد. وقتی زمان خلاقیت فرابرسد، TAICHI یک قلم optional برای دقت و انعطاف پذیری بیشتر در نت برداری با دست دارد.  طراحی خیره کننده با عملکرد فوق العاده

  TAICHI دارای پوشش آینه ای زیبا‌ی سیاه رنگ و وزن کم 1.25 کیلوگرم و ظاهری باریک است که ضخامت آن تا حد شگفت انگیز 3 میلیمتر کاهش یافته است. TAICHI قدرتمند نیز هست _ با بکارگیری پردازشگر Intel® Core™ i5 و یا i7 عملکرد چندگانه فوق العاده و استفاده روان و راحت از مالتی مدیا فراهم میشود، و USB 3.0 امکان تبادل اطلاعات با حافظه های خارجی با سرعت بسیار زیاد و شارژ شدن سریعتر وسایل قابل حمل (‌تلفن‌همراه،‌‌‌ پخش‌کنندهmp3‌‌ و ...) را فراهم می آورد. همچنین TAICHI از Wi-Fi دوبانده بهره می‌برد و می‌تواند به شبکه های 5GHz نیز متصل شود.

  کاور TAICHI SUIT – به بهترین نحو از آن استفاده کنید

  ASUS TAICHI ، حقیقتا یک ابزار قابل حمل بی همتاست، و کاور TAICHI SUIT به شما کمک میکند تا به‌بهترین نحو از آن استفاده کنید. این کاور از دو صفحه نمایش محافظت می‌کند، به عنوان یک استند تا شدنی برای تماشا و تایپ راحت‌تر قابل استفاده است و منفذهایی برای تمام سیم های اتصال و همچنین برای خنک شدن دستگاه دارد. با داشتن طراحی سبک و شیک، می‌توانید آن را به هرجایی ببرید!

  Click here