ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUS VivoBook S200E

  ASUS VivoBook S200E

  نوت بوکی با صفحه نمایش لمسی

  • پشتیبانی از پردازشگرهای Intel تا مدل Intel® Core™ i3 3217U
  • صفحه نمایش لمسی حساس و دقیق برای لذت بیشتر و کار آسانتر
  • طراحی سبک، شیک و مد روز
  • با SonicMaster از اجرای صدای قوی تر و تاثیرگذارتر لذت ببرید
  • با پد لمسی ASUS Smart Gesture و روشن شدن در 2 ثانیه، روان بودن در کار را تجربه کنید
  Product Image
  Thin and light design

  لمس قابل درک

  Touch Incredible

  ASUS VivoBook میزان رضایت مشتری را در تمامی زمینه‌ها بالا می‌برد. با کارکردن با Windows 8 بر روی صفحه نمایش‌های لمسی بدون قاب، می‌توانید به بهترین نحو از این سیستم عامل جدید استفاده کنید.

  شیک و قابل حمل

  طراحان ASUS، به ASUS VivoBook ظاهری متمایز بخشیده‌اند که در عین نمایش جذابیت و لذت استفاده از Windows 8، بر شیکی و قابل حمل بودن تاکید دارد. بدنه فلزی بافت دار، طراحی لبه های آن متناسب با دست انسان و رنگهای جذاب چشمگیر، با ماهیت پردازشی پویا و قابل حمل و قابل درک جدید متناسب است. ASUS VivoBook به دلیل فوق باریک و فوق سبک بودن، بهترین انتخاب برای سهولت در جابجاییست.

  Trend-Setting Design

  قدرت را بشنوید

  Hear the Power ASUS VivoBook با بهره گیری از تکنولوژی انحصاری SonicMaster با Waves MaxxAudio 3 و استفاده از اسپیکر ها و حفره های طراحی شده مخصوص مدلهای بزرگتر 14 و 15 اینچی، صدا و بیسی قویتر تولید می‌کند. این محصول در میان محصولات همترازش بهترین کیفیت صدا را داراست و با اختلاف بسیار زیاد نسبت به رقیبانش می‌درخشد.

  Phenomenal beauty expressed
  Cloud-based WebStorage

  نوآوری‌ برای رضایت بیشتر کاربران

  Innovative usability featuresدارای پد لمسی بزگتر، دقیق تر، بسیار سریعتر و دارای حساسیت بالاتر، با تشخیص گسترده تر حرکات دست. برای راه‌اندازی دوباره سریع وبدون تاخیر از حالت sleep و hibernate ، با روشن شدن در 2 ثانیه ( باقی ماندن در حالت آماده به کار تا 15 روز) می توانید کار با Windows 8 را با عملکردی بی نقص از سر بگیرید.

  *زمان واقعی حالت آماده به کار ممکن است براساس عملکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت های محیطی، تغییر کند.

  حافظه ابری (Cloud-Based)

  Cloud-based WebStorageحافظه ابری ASUS کارایی بیش از ذخیره مطالب شما دارد و با داشتن 32GB حافظه برای مدت 3 سال، برایتان امکان دسترسی به مدارک، عکس ها و موزیکتان را از هر وسیله‌ای فراهم می‌سازد. هماهنگ سازی لحظه ای فایل‌ها، برایتان امکان داشتن بروز رسانی بی‌درنگ برای تمام موارد روی حافظه وب و همچنین اشتراک گذاری آسان از طریق پیوند (link-based sharing) را فراهم می‌سازد تا شما، خانواده و یا دوستانتان بتوانید از طریق یک زندگی ابری یکپارچه در ارتباط باشید.