ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ASUS VivoBook S400CA

  ASUS VivoBook S400CA

  نوت بوکی با صفحه نمایش لمسی

  • پشتیبانی از پردازشگرهای Intel تا مدل Intel® Core™ i7 3517U
  • žصفحه نمایش لمسی حساس و دقیق برای لذت بیشتر و کار آسانتر
  • بدنه آلمینیومی خش دار، مقاومت بالا و ظاهری زیبا را به همراه دارد
  • قابلیت لمس، سرعت بالا با دیسک حالت جامد (SSD) و گنجایش ذخیره hard drive را در قالب یک طراحی شیک عرضه می‌کند
  • با SonicMaster از اجرای صدای قوی تر و تاثیرگذارتر لذت ببرید
  Product Image
  Thin and light design
  Trend-Setting Design

  لمس قابل درک

  Touch Incredible

  VivoBook رضایت مشتری را در تمامی زمینه ها فراهم می‌سازد. با کارکردن با Windows 8 روی صفحه نمایش های لمسی‌ بدون قاب، می‌توانید به بهترین نحو از این سیستم عامل جدید استفاده کنید.

  شیک و قابل حمل

  طراحان ASUS، به ASUS VivoBook ظاهری متمایز بخشیده‌اند که در عین نمایش جذابیت و لذت استفاده از Windows 8، بر شیکی و قابل حمل بودن تاکید دارد. بدنه فلزی بافت دار، طراحی لبه های آن متناسب با دست انسان و رنگهای جذاب چشمگیر، با ماهیت پردازشی پویا و قابل حمل و قابل درک جدید متناسب است. ASUS VivoBook به دلیل فوق باریک و فوق سبک بودن، بهترین انتخاب برای سهولت در جابجاییست.


  قدرت را بشنوید

  Hear the PowerASUS VivoBook با بهره گیری از تکنولوژی انحصاری SonicMaster با Waves MaxxAudio 3 و استفاده از اسپیکر ها و حفره های طراحی شده مخصوص مدلهای بزرگتر 14 و 15 اینچی، صدا و بیسی قویتر تولید می‌کند. این محصول در میان محصولات همترازش بهترین کیفیت صدا را داراست و با اختلاف بسیار زیاد نسبت به رقیبانش می‌درخشد.

  Phenomenal beauty expressed
  Cloud-based WebStorage

  نوآوری‌ برای رضایت بیشتر کاربران

  Innovative usability featuresدارای پد لمسی بزگتر، دقیق تر، بسیار سریعتر و دارای حساسیت بالاتر، با تشخیص گسترده تر حرکات دست. برای راه‌اندازی دوباره سریع وبدون تاخیر از حالت sleep و hibernate ، با روشن شدن در 2 ثانیه ( باقی ماندن در حالت آماده به کار تا 15 روز) می توانید کار با Windows 8 را با عملکردی بی نقص از سر بگیرید.

  *زمان واقعی حالت آماده به کار ممکن است براساس عملکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت های محیطی، تغییر کند.

  حافظه ابری (Cloud-Based)

  Cloud-based WebStorageحافظه ابری ASUS کارایی بیش از ذخیره مطالب شما دارد و با داشتن 32GB حافظه برای مدت 3 سال، برایتان امکان دسترسی به مدارک، عکس ها و موزیکتان را از هر وسیله‌ای فراهم می‌سازد. هماهنگ سازی لحظه ای فایل‌ها، برایتان امکان داشتن بروز رسانی بی‌درنگ برای تمام موارد روی حافظه وب و همچنین اشتراک گذاری آسان از طریق پیوند (link-based sharing) را فراهم می‌سازد تا شما، خانواده و یا دوستانتان بتوانید از طریق یک زندگی ابری یکپارچه در ارتباط باشید.