ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K42F

  K42F

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • پشتیبانی از نسل جدید پردازشگرهای Intel® Core™ با کارآیی پردازشی بالا و قابلیت انجام چندکار همزمان.
  • بکارگیری فناوری ASUS Power4 Gear با قابلیت تنظیم خودکار سرعت فن برای کاهش صدا در هنگام کار.
  • بکارگیری فناوری Palm Proof که برای جلوگیری از ایجاد اشتباه و وقفه، در هنگام تایپ کردن پد لمسی را غیرفعال می‌کند.
  Product Image

  قدرت پردازشی بالا

  نوت‌بوک ASUS K42F مجهز به نسل جدید پردازشگرهای Intel® Core™ در میان نوت‌بوک‌های هم‌تراز خود بهترین کارآیی را برای انجام چندکار همزمان چه درهنگام کار و چه درهنگام لذت از سرگرمی‌های چندرسانه‌ای به شما ارائه می‌دهد.

  K42F با قابلیت بالای جابجایی و مجهز به گرافیک GMA HD، تصاویر خیره‌کننده و هیجان زیادی از سرگرمی‌های چندرسانه‌ای را هر جا که هستید برای شما به ارمغان می‌آورد.

  بدنه شیک و باریک با جادستی مقاوم نسبت به لکه‌ها

  ASUS K42F طراحی شده تا هرروز در کنار شما باشد و به همین خاطر از یک بدنه باریک برخوردار است که آن را می‌توانید به آسانی هرجا که می‌روید با خود حمل کنید. قسمت جادستی ضد لک بوده و اثر انگشت را به خود نمی‌گیرد و کمک می‌کند که ASUS K42F ظاهر زیبای خود را همیشه و هر روز حفظ کند.

  تشخیص چهره با کمک فناوری SmartLogon

  با فناوری SmartLogon شما می‌توانید رایانه خود را از راه تشخیص چهره روشن کنید. این فناوری می‌تواند چهره شما را در شرایط نوری متفاوت و یا هنگامی که کلاه یا روسری برسر دارید تشخیص دهد. پس می‌توانید بدون استفاده از دکمه‌ها و براحتی کار را شروع کنید و لذت ببرید.

  طراحی ارگونومیک برای راحت تایپ کردن

  در کیبورد Chiclet سطح روی دکمه‌ها پهن‌تر است تا از نشستن گرد و خاک جلوگیری شود و همچنین تایپ کردن حتی در زمان‌های طولانی راحت‌تر باشد.

  پد چندلمسی بسیار راحت

  یک پد چندلمسی به شما اجازه می‌دهد که با کمترین زحمت برروی عکس‌ها زوم کنید یا صفحه‌ها را بالا و پایین ببرید.

  فناوری ASUS Power4 Gear با تنظیم خودکار سرعت فن برای کاهش تولید صدا و ذخیره انرژی باتری

  فناوری ASUS Power4 Gear با تنظیم خودکار سرعت فن، مصرف انرژی باتری را کاهش داده و محیط کار ساکت‌تری را برای شما فراهم می‌سازد.

  فناوری Palm Proof با قابلیت تشخیص خودکارِ کف دست برای افزایش دقت در هنگام تایپ کردن

  فناوری Palm Proof بصورت هوشمند می‌تواند کف دست شما را از انگشتتان تشخیص دهد و بنابراین از حرکت مکان‌نما بخاطر برخورد تصادفی کف دست در هنگام تایپ کردن جلوگیری می‌کند.

  تجربه‌ای به یادماندنی از مالتی مدیا

  یک پنل HD 14 اینچی LED با ابعاد تصویر 16:9 به ASUS K42F جلوه بخشیده است که همراه با فناوریSRS Premium Sound™ به‌وسیله بلندگوهای Altec Lansing® تجربه‌ای جذاب از چندرسانه‌ای را ارائه می‌دهد. با پشتیبانی از HDMI محدودیتی برای گسترش و وصل شدن به تلویزیون‌های کابلی HDMI، کنسول‌ها و سیستم‌های سرگرمی وجود ندارد.

  فرورفتگی در قسمت لولا

  فرورفتگی در قسمت لولا باعث می‌شود که در حال حرکت راحت‌تر بتوانید به نمایشگر نگاه کنید.