ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K43SD

  K43SD

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • بکارگیری فناوری IceCool که اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را به دور از کابر جای داده‌ تا محل قرارگیری دست (palm rest) خنک باقی بماند.
  • پوشش آلومینیومی بافت‌دار با کیفیت بالا.
  • کیبورد Chicklet ارگونومیک و ضد گرد و خاک، برنده نشان طراحی IF.
  • پشتیبانی از نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™ .
   Product Image
   K series with multi-color aluminum textures

   بدنه فلزی کلاسیک

   نوت‌بوک‌های سری K با پشتیبانی از نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™ و بهره‌مندی از پوشش آلومینیومی بسیار با کیفیت در رنگ‌های گوناگون و چشمگیر، ترکیب جذابی از فناوری و زیبایی را به شما عرضه می‌کنند. پوشش آلومینیومی بافت‌دار و بسیار مقاوم آنها کیفیت و زیبایی خود را حتی پس از کاربرد زیاد و طولانی مدت حفظ می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که با اطمینان بیشتری با نوت‌بوک‌ سری K خود کار کنید.

   multi-color aluminum textures

   توان پردازشی باورنکردنی

   نوت‌بوک‌های جدید سری K مجهز به نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™ با توان پردازشی حیرت‌انگیز عرضه می‌شوند که گزینه‌ای بسیار خوب برای کاربرد در نوت‌بوک‌ها هستند - این پردازشگرهای جدید نوت‌بوک‌ به‌ویژه قدرت بالایی در multitasking دارند بنابراین شما می‌توانید براحتی کارهای بیشتری را همزمان با هم انجام دهید.

   گرافیک بسیار قدرتمند

   نوت‌بوک‌های جدید سری K از قدرت بالای پردازشگرهای جداگانه گرافیکی NVIDIA برای اجرای بازی‌ها و پخش تصاویر بهره می‌برند. ASUS K43SD مجهز به پردازشگر گرافیکی NVIDIA® GeForce® 610M و بهره‌مند از 2GB حافظه ویدیویی برای سرعت‌بخشی به تصویر، در هنگام اجرای بازی و مالتی مدیا کیفیتی مبهوت کننده را به شما ارائه می‌دهد.

   فناوری IceCool دستان شما را در هنگام کار خنک نگه می‌دارد

   IceCool Technology

   فناوری IceCool با خنک نگه داشتن دستگاه، راحتی بیشتری را حتی در زمان‌های طولانی کار برای شما فراهم می‌کند. طراحی منحصر به فرد مادربورد دو طرفه، اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را در قسمت زیرین و به دور از کاربر جای می‌دهد که بهره‌گیری از این فناوری همراه با هواکش‌ها و لوله‌های بیرون‌روی هوای گرم، باعث می‌شود که جا دستی‌ها (palm rest) و کیبورد خنک‌تر باقی بمانند.

   کیبورد ارگونومیک Chicklet، برنده نشان طراحی IF

   IF Award-winning Ergonomic Chiclet Keyboard

   با کلیدهای ضد گرد و غبار با سطحی بزرگ‌تر، می‌توانید براحتی برای مدتی طولانی کار کنید.

   فناوری Palm Proof از ورود داده‌ها بصورت تصادفی جلوگیری می‌کند

   Palm Proof technology

   فناوری Palm Proof می‌تواند بصورت هوشمند برخورد کف دست را از انگشت تشخیص بدهد و بنابراین از حرکت مکان‌نما بخاطر برخورد تصادفی کف دست در هنگام تایپ کردن جلوگیری می‌کند.

   ASUS K seires with ergonomic chiclet keyboard and Palm Proof technology