ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K43SV

  K43SV

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • بکارگیری فناوری IceCool که اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را به دور از کابر جای داده‌ تا محل قرارگیری دست (palm rest) خنک باقی بماند.
  • پوشش آلومینیومی بافت‌دار با کیفیت بالا.
  • کیبورد Chicklet ارگونومیک و ضد گرد و غبار، برنده نشان طراحی IF.
  • پشتیبانی از نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™ .
   Product Image
   K series with multi-color aluminum textures

   طراحی فلزی کلاسیک

   نوت‌بوک‌های تازه سری K با پشتیبانی از نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™ و بهره‌مند از پوشش آلومینیومی با کیفیت بالا در رنگ‌های گوناگون و چشمگیر، ترکیب جذابی از فناوری و زیبایی را به شما عرضه می‌کنند. پوشش آلومینیومی بافت‌دار و بسیار مقاوم، کیفیت و زیبایی خود را حتی پس از کاربرد زیاد و طولانی مدت حفظ می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که با اطمینان بیشتری با نوت‌بوک‌ سری K خود کار کنید.

   multi-color aluminum textures

   توان پردازشی باورنکردنی

   نوت‌بوک‌های جدید سری K مجهز به نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™ با توان پردازشی حیرت‌انگیز هستند که گزینه‌ای بسیار خوب برای بکارگیری در نوت‌بوک‌ها بشمار می‌روند - این پردازشگرهای جدید به‌ویژه قدرت بالایی در انجام چند کارهمزمان دارند بنابراین شما براحتی می‌توانید کارهای بیشتری را با هم انجام دهید.

   گرافیک بسیار قدرتمند

   نوت‌بوک‌های جدید سری K از قدرت بالای پردازشگرهای جداگانه گرافیکی NVIDIA بهره می‌برند. ASUS K43SV مجهز به پردازشگر گرافیکی NVIDIA® GT 540M و بهره‌مند از حافظه ویدیویی DDR3 تا 2GB برای سرعت‌بخشی به تصویر، در هنگام اجرای بازی و مالتی مدیا کیفیتی مبهوت کننده را به شما ارائه می‌دهد.

   فناوری IceCool دستان شما را در هنگام کار خنک نگه می‌دارد

   IceCool Technology

   فناوری IceCool با خنک نگه داشتن دستگاه راحتی بیشتری را حتی در زمان‌های طولانی کار برای شما فراهم می‌کند. طراحی منحصر به فرد مادربورد دو طرفه، اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را در قسمت زیرین و به دور از کاربر جای می‌دهد. با بهره‌گیری از این فناوری همراه با هواکش‌ها و لوله‌های بیرون‌روی هوای گرم، سطوح مورد استفاده در هنگام تایپ کردن خنک‌تر باقی می‌مانند.

   کیبورد ارگونومیک Chicklet، برنده نشان طراحی IF

   IF Award-winning Ergonomic Chiclet Keyboard

   با استفاده از کلیدهای ضد گرد و غبار با سطحی بزرگ‌تر، می‌توانید براحتی برای مدتی طولانی تایپ کنید.

   فناوری Palm Proof از ورود داده‌ها بصورت تصادفی جلوگیری می‌کند

   Palm Proof technology

   فناوری Palm Proof بصورت هوشمند می‌تواند برخورد کف دست را از انگشت تشخیص بدهد و بنابراین از حرکت مکان‌نما بخاطر برخورد تصادفی کف دست در هنگام تایپ کردن جلوگیری می‌کند.

   ASUS K seires with ergonomic chiclet keyboard and Palm Proof technology