ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K456UQ

  بازگشت به ابتدا
  ASUS Splendid
  ASUS Tru2Life
  ASUS SonicMaster
  ASUS Smart Gesture
  ASUS Software
  غنی از شگفتی‌
  ما در تمام محصولات خود یک هدف ساده داریم: زندگی دیجیتال شما را غنی کنیم. نرم‌افزار اختصاصی ما، باعث بهبود صدا، تصویر و لمس می‌شود تا یک تجربه شگفت‌انگیز برای شما ایجاد کند، از آن لذت ببرید!
  ASUS Splendid
  بهینه‌سازی فوق‌العاده رنگ‌ها
  بهترین تصاویر، همیشه.
  ما به اینکه نمایشگرها تمام تصاویر را در دقیق‌ترین حالت ممکن نمایش دهند اهمیت زیادی می‌دهیم.
  ایسوس Splendid چیست؟
  این یک واقعیت اجتناب‌ناپذیر است که دو پنل LCD‌ مشابه دارای رنگ‌های یکسان نیستند. این به عوامل متعددی در طول ساخت وابسته است که قابل‌حذف نیستند، به عنوان مثال شیمی کریستال‌های مایع، تغییرات نور پس‌زمینه و تحمل ساخت طبیعی است. با این حال این تفاوت‌ها را می‌توان با کنترل کیفیت دقیق و تنظیم پارامترهای نمایشگر به حداقل رساند. این دقیقا همان نکته‌ای است که ASUS Splendid انجام می‌دهد: به اسانی تضمین می‌کند که تمام پنل‌های صفحه‌نمایش ما رنگ‌های یکسان و دقیق نمایش می‌دهند. در سطح فنی، این ویژگی ترکیبی از اصلاحات را در کارخانه انجام می‌دهد شود (به طور مشخص، تصحیح گاما و تصحیح درجه حرارت رنگ) و همچنین تنظیم نرم‌افزاری تا نمایشی از رنگ‌های دقیق و سازگار را ایجاد کند، اهمیتی ندارد از کدام یک از محصولات ایسوس استفاده می‌کنید.
  ASUS Splendid چهار سطح تنظیمات دارد که با یک کلیک اجرا می‌شوند: حالت Normal، حالت Eye Care، حالت Vivid و حالت Manual. حالت Normal تنظیمات بهینه‌شده کارخانه را نمایش می‌دهد، حالت Eye Care سطح تابش نور آبی را کاهش می‌دهد تا مشاهده راحتی داشته باشید و حالت Vivid تنظیمات نمایشگر را بطور هوشمندانه تنظیم می‌کند تا کیفیتی درخشان و باطراوت از تصاویر ببینید بدون اینکه رنگ‌های مصنوعی به نظر برسند. حالت Manual امکان کنترل دمای رنگ‌ها را فراهم می‌کند و می‌توانید نمایش را بر اساس نیازها و اولویت‌های خود تنظیم کنید. پنل‌های ASUS Splendid بطور پیش‌فرض برای نمایش دقیق‌ترین رنگ ممکن و بهترین تجربه نمایش، تنظیم شده است. ما متوجه هستیم که ممکن است گاهی بخواهید این تنظیمات را تغییر دهید به عنوان مثال زمانی که می‌خواهید یک تغییر بزرگ به عکس‌ها و تصاویر خود اضافه کنید. به همین دلیل سه حالت قابل انتخاب دیگر Eye Care، Vivid و Manual را در کنار حالت استاندارد قرار دادیم.
  حالت Normal
  ترکیبی از دمای رنگ و گامای ثابت در میان تمام پنل‌های ایسوس Splendid به این معنی است که در حالت Normal رنگ ها دقیق و پیوسته نماش داده می‌شوند و نزدیک‌ترین دقت را به منبع اصلی دارند. حالت Normal حالت پیش‌فرض ایسوس Splendid است اما می‌توان به آسانی آن را به سه حالت دیگر تغییر داد.
  تصحیح گاما
  با تصحیح گاما
  بدون تصحیح گاما
  اگر بیاموزید چشمان انسان به‌گونه‌ای متفاوت از پنل‌های LCD کار می‌کند، متعجب نخواهید شد. یک پنل LCD سطوح روشنایی را در یک الگوی خطی پیشرفت با گام‌های دیجیتال ثابت نمایش می‌دهد اما حساسیت چشم به تغییرات روشنایی، غیرخطی است به همین دلیل حساسیت بیشتری به سایه‌های تاریک در مقایسه با انواع روشن‌تر دارد. اگر واکنش چشم انسان به سایه‌های روشنایی از سیاه تا سفید را روی نمودار رسم کنیم، به منحنی ایجاد شده gamma curve یا منحنی گاما می‌گویند. برای اینکه یک صفحه نمایش LCD از این منحنی پیروی کند تا سایه‌ها را با سطح درستی نسبت به روشنایی قابل درک توسط چشم نمایش دهد، ورودی آن باید مورد تصحیح گاما قرار گیرد. بدون تصحیح گاما، یک نمایشگر تنها به نمایش تعداد اندکی از سایه‌ها محدود می‌شود و طیف‌هایی که میان این سایه‌ها قرار دارند از بین می‌روند.
  برای اصلاح گاما، مهندسان ما، روشنایی هر یک از طیف‌های خاکستری قابل نمایش توسط پنل را از سیاه کامل تا سفید خالص تنظیم کرده‌اند تا خروجی آن منطبق بر منحنی گاما باشد. این فرآیند اصلاح گاما، تغییرات جزیی داخلی که در تمام پنل‌های LCD نهفته هستند را نیز جبران می‌کند. ما این اصلاحات را برای هر یک از نمایشگر ایسوس Splendid انجام می‌دهیم و تمام پنل‌ها دارای یک استاندارد مشخص در منحنی گاما هستند. این یک منحنی با مقادیر ریاضی 2.2 است که مقدار استاندارد گاما در سیستم‌عامل ویندوز است.
  &
  دمای رنگ
  10000K
  8000K
  6000K
  4000K
  2000K
  تصحیح گاما به مشکل واکنش به روشنایی غیرخطی توسط چشم مربوط می‌شود اما هیچ ارتباطی به دقت و صحت رنگ ندارد. برای اصلاح این موضوع، تصحیح دمای رنگ‌ مورد نیاز است. اگر تاکنون به چندین پنل LCD در حالی که کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند توجه کرده باشید احتمالا دیده‌اید که هنگام نمایش رنگ خالص سفید اختلافاتی میان آنها وجود دارد. ما این مشکل را با تنظیم یک صفحه خالص سفید حل کرده‌ایم و آن را به عنوان یک استاندارد در میان تمام نمایشگرهای ایسوس Splendid قرار داده‌ایم: این مقدار، دمای رنگ نامیده می‌شود.
  دمای رنگ بالا باعث می‌شود صفحه خالص سفید مقداری به آبی متمایل شود (سرد) در حالی که مقادیر پایین‌تر به سمت قرمز و تن‌های گرم تمایل دارند. دمای رنگ توسط واحد کلوین Kelvin (K) سنجیده می‌شود که واحد اندازه‌گیری واقعی حرارت است. دمای رنگ در روشنایی روز به عنوان معیار در نظر گرفته می‌شود و تمام پنل‌های ایسوس Splendid دقیقا بر اساس این دمای رنگ تصحیح می‌شود.
  =
  ایسوس Splendid – حالت Normal
  با تصحیح گاما و اصلاح دمای رنگ. این تصویر که در پنل ایسوس دیده می‌شود نزدیک‌ترین تصویر به آن چیزی است که توسط چشمان واقعی ما دیده می‌‌شود.
  حالت Eye Care
  حالت Eye Care یک حالت خاص است که برای آسایش چشمان شما هنگام مشاهده طولانی تصویر طراحی شده است.
  کاهش نور آبی
  قرارگیری در معرض بیش از اندازه نور آبی که توسط منابع مصنوعی نور شامل پنل‌های LCD‌ تابیده می‌شود بر سلامتی چشم موثر است. حالت ASUS Eye Care میزان کاهش نور‌آبی را تا 30% (بسته به مشخصات پنل LCD) کاهش می‌دهد تا چشمان شما همیشه به استفاده از حالت Eye Care مورد حفاظت قرار گیرد.
  آبی کمتر، درخشندگی بیشتر
  با Eye Care
  بدون Eye Care
  حالت Eye Care کاملا متفاوت از سایر سیستم‌های کاهنده نور آبی است. غیر از استفاده از یک فیلتر ساده زرد که روی تمام تصویر اعمال می‌شود، حالت Eye Care نورآبی را در هر یک پیکسل‌ها نیز کاهش می‌دهد که این مشابه همان روشی است که ما در حالت Vivid بکار گرفته‌ایم. رنگ هر یک از پیکسل‌ها تحلیل می‌شود تا حضور نور آبی مشخص شود و در صورت وجود، کاهش پیدا کند.
  اگر در پیکسل‌ها نور آبی وجود نداشته باشد آن پیکسل بدون تغییر باقی می‌ماند. این رویکرد هوشمندانه به این معنی است که تنها نور آبی در صورت نیاز کم خواهد شد و درخشان‌ترین رنگ‌ها در تصویر خروجی باقی می‌ماند و نمای بسیار طبیعی‌تری دارد.
  مهربان با چشمان، پرحرارت در قلب
  با حالت Eye Care ما تصاویر دل‌گرم کننده‌ای به شما نمایش می‌دهیم که در آن نور آبی کاسته شده است تا با چشمان شما مهربان باشند. نور‌آبی کمتر، اما همچنان زیبا.
  حالت Vivid
  در حالت Vivid ما به دقت تنظیمات را محاسبه می‌کنیم تا با تعیین غلظت رنگ تصاویر آنها را باطراوت و زنده نمایش دهیم.
  رنگ اصلی
  رنگ تنظیم‌شده
  خلق کمال، پیکسل به پیکسل
  برخلاف برخی سازنده‌ها که تنها غلظت رنگ را مانند یک روکش روی تصویر اعمال می‌کنند، ما بهترین غلظت رنگ را برای هر یک از پیکسل‌ها محاسبه می‌کنیم. مقدار دقیق برای هر پیکسل منطبق بر مشخصات مستقل پنل محاسبه می‌شود و با نتایج حاصل از مطالعات روان‌شناختی ما برای تعیین واکنش ذهنی به شدت رنگ همراه می‌شود. خروجی این فرآیند، سطحی از رنگ‌ها است که ماهیت مصنوعی ندارد اما رنگ‌های آن تقویت شده‌اند تا نمای تصویر حیرت‌انگیز باشد.
  حالت Manual
  همچنین ما تلاش زیادی برای نمایش بهترین تصویر ممکن انجام داده‌ایم و می‌‌دانیم که ممکن است گاهی بخواهید دمای رنگ نمایشگر را نسبت به مقادیر پیش‌فرض تغییر دهید. به‌عنوان مثال زمانی که در شرایط نوری متفاوت کار می‌کنید یا می‌خواهید اولویت‌های خود را برای نمایش یک رنگ گرم داشته باشید.
  دمای رنگ را بر اساس سلیقه خود تنظیم کنید
  در حالت Manual می‌توانید به‌آسانی دمای رنگ را از طریق یک اسلایدر بر اساس سلیقه خود در محدوده 50- تا 50+ تنظیم کنید. اگر یک نمایشگر جانبی ایسوس Splendid به لپ‌تاپ‌های ایسوس متصل باشد، چه به عنوان یک نمایشگر دوم برای لپ‌تاپ یا نمایش صفحه لپ‌تاپ، ایسوس Splendid بطور خودکار غیرفعال خواهد شد تا مانع از اختلال شود. این ویژگی زمانی که نمایشگر جانبی به عنوان توسعه‌دهنده تصویر استفاده شود فعالیت خواهد کرد.
  ASUS Tru2Life Video
  بهترین پیکسل ویدیو، همیشه!
  بهترین پیکسل ویدیو، همیشه!
  فناوری ویدیویی ASUS Tru2Life ویدیوهای شما را شگفت‌انگیز نمایش می‌دهد. با استفاده از نرم‌افزار هوشمند که تمام پییکسل‌های هر یک از فریم‌های ویدیو را بهینه سازی می‌کند، همواره از بهترین کیفیت تصویر لذت خواهید برد!
  ASUS Tru2Life Video چیست؟
  ASUS Tru2Life Video یک فناوری اختصاصی بهبود تصویر ویدیوها است که مشابه با تلویزیون‌های پیشرفته کار می‌کند. این نرم‌افزار از الگوریتم هوشمند خود برای بهینه سازی شفافیت و کنتراست هر یک از فریم‌های ویدیو بهره می‌برد و به همین دلیل ویدیوها تمیزتر، با جزییات بیشتر و واقعی‌تر دیده می‌شوند. هر زمان که رایانه شما یک تصویر ویدیو را به نمایشگر می‌فرستد، ASUS Tru2Life Video هر یک از پیکسل‌ها را در تمام فریم‌ها تحلیل می‌کنند و روشنایی وشفافیت آن را بطور مستقل تنظیم می‌نماید. افزایش شفافیت
  Tru2Life Video بطور هوشمندانه بیش از یک میلیون سطح شفافیت را در هر فریم بهینه‌سازی می‌کند که نتیجه آن افزایش جزییات برای یک تصویر واقعی است.
  افزایش کنتراست
  الگوریتم هوشمند ASUS Tru2Life Video نمودار ستونی روشنایی هر یک از پیکسل‌های ویدیو در تمام فریم‌ها را بررسی می‌کند سپس بطور هوشمندانه روشنایی و مقادیر رنگ سیاه را تنظیم می‌نماید. این می‌تواند کنتراست را تا 200% بهبود دهد در حالی که قسمت‌های روشن، از همیشه درخشان‌تر باشند!
  نتیجه نهایی؟ ویدیوهای رنگین‌تر، درخشان‌تر و شفاف‌تر با کنتراست شگفت‌انگیز! به محض اینکه کار ASUS Tru2Life را در عمل ببینید دیگر بدون آن نمی‌توانید زندگی کنید!

  * تنها روی پردازنده‌های اینتل Core i3/ i5/ i7 Processors (Haswell/ Broadwell/ Skylake) اینتل سلرون (Braswell) اینتل پنتیوم (Braswell) و اینتل اتم (Cherry Trail) با درایور گرافیک مخصوص موجود است. کارت‌های گرافیک مستقل از ASUS Tru2Life پشتیبانی نمی‌کنند.
  بهترین پیکسل ویدیو، همیشه!
  فناوری ویدیویی ASUS Tru2Life ویدیوهای شما را شگفت‌انگیز نمایش می‌دهد. با استفاده از نرم‌افزار هوشمند که تمام پییکسل‌های هر یک از فریم‌های ویدیو را بهینه سازی می‌کند، همواره از بهترین کیفیت تصویر لذت خواهید برد!
  ASUS SonicMaster
  تکامل صدا
  شگفت‌انگیزترین
  صدا
  ASUS SonicMaster صدایی با قدرت شگفت‌انگیز و کیفیت کریستالی را منتشر می‌کند که زیبایی و غنای آن احساسات شما را بر می‌انگیزد.
  کمال سخت‌افزار.
  در اسپیکرها، مسلما یک‌سایز برای همه مناسب نیست. برای دستیابی به بهترین صدای ممکن ما زمان زیادی صرف کرده‌ایم تا مطمئن باشیم از اسپیکری استفاده می‌کنیم که بهترین هماهنگی را با مشخصات فیزیکی دارد و آن را از میان تعداد گسترده‌ای از شکل‌ها، سایزها و مشخصات انتخاب کرده‌ایم.
  تیم ASUS Golden Ear زمانی که بهترین اسپیکر را انتخاب کردند همکاری نزدیکی با تیم طراحی داشتند تا مطمئن باشند اسپیکرها برای دستیابی به بیشترین کیفیت و صحت صدا در جای مناسبی قرار دارند. این تصمیم بر پایه عوامل بسیاری مانند ابعاد محفظه‌های طنین و جهت انتشار صدا گرفته شده است.
  بهترین تنظیمات نرم‌افزار
  تیم ASUS Golden Ear از گروهی از متخصصان حرفه‌ای صدا تشکیل شده است که مسئولیت کلیه فعالیت‌های صوتی در محصولات را برعهده دارند. این تیم در همکاری با برترین شرکت‌های دنیا در زمینه صدا، سخت‌افزار و نرم‌افزار هر یک از محصولات را به دقت تنظیم می‌کنند تا صدایی تاثیرگذار و به‌یادماندنی را تجربه کنید.
  اگر از کاربران حرفه‌ای هستید، می‌توانید کنترل کامل تنظیمات گرافیکی در ICEPower® را برعهده داشته باشید و فرکانس‌های صوتی را متناسب با اولویت‌های خود تعیین کنید. (در برخی مدل‌ها موجود است) منبع صدا هرچه باشد دستگاه شما از ASUS SonicMaster قدرت می‌گیرد. پنج حالت از پیش تنظیم‌شده صدا شامل موسیقی، فیلم، بازی، ضبط صدا و سخنرانی بهترین تنظیمات را برای هر حالت ارائه می‌دهند.
  ASUS Audio Wizard

  حالت موسیقی
  این حالتی است که تجربه‌ای طبیعی از صدا را با کمترین تغییر منتشر می‌کند و می‌توانید همان‌چه سازنده آهنگ قصد ساختش را داشته است بشنوید.

  حالت فیلم
  برای یک تجربه اثرگذار در فیلم‌ها، این حالت میزان صدای باش و فرکانس‌های بالا را تقویت می‌کند تا تمام آن جلوه‌های قدرتمند صوتی را بشنوید مانند اینکه در سینما هستید.

  حالت بازی
  این برای زمانی است که می‌خواهید تمام جزییات صدا در بازی را بشنوید: صدای موتور در مسابقات رقابتی یا صدای انفجار در منطقه نبرد. با افزودن جزییات به حالت Gaming می‌توانید از این دنیا فراتر از انتظار خود لذت ببرید.

  حالت ضبط/سخنرانی
  کیفیت پایین فشرده سازی در صدا با نویزها و باس ضعیف فرکانس‌های بالا آزاردهنده است. حالت Recording تضمین می‌کند هر آنچه ضبط می‌کنید شفاف و متعادل است.

  حالت Manual
  اگر از کاربران حرفه‌ای هستید، می‌توانید کنترل کامل تنظیمات گرافیکی در ICEPower® را برعهده داشته باشید و فرکانس‌های صوتی را متناسب با اولویت‌های خود تعیین کنید. (در برخی مدل‌ها موجود است)
  ASUS Smart Gesture
  کمال تاچ‌پد
  در سرانگشت شما
  ASUS Smart Gesture کنترل بصری بر فرمان‌های اشاره‌ای ویندوز را ایجاد می‌کند و همه را در نوک سرانگشتان شما قرار می‌دهد. زمان آن رسیده است که با ماوس خداحافظی کنید.
  کنترل دقیق و بصری لمس
  برای روان‌ترین و دقیق‌ترین تجربه از تاچ‌پد ایسوس یک فناوری خاص به نام Smart Gesture را توسعه داده است تا بتوانید فرمان‌های اشاره ویندوز را روی تاچ‌پد اجرا کنید و کنترل و حرکت میان برنامه‌ها بسیار ساده‌تر شود. Smart Gesture از چهار انگشت در ویندوز 10 پشتیبانی می‌کند و می‌توانید به آسانی بین برنامه‌ها جابجا شوید، کورتانا یا مرکز فعالیت‌ها را با ضربه یا حرکت انگشتان روی تاچ‌پد باز کنید. همچنین Smart Gesture دارای فناوری هوشمند رفع اثر دست است تا کنترل فقط توسط انگشتان و بدون اخلال در تماس دست انجام شود. این سریع‌ترین و طبیعی‌ترین راه برای کنترل لپ‌تاپ شما است پس می‌توانید با ماوس خداحافظی کنید!
  کلیک
  کلیک چپ
  کشیدن
  برای انتخاب یک ناحیه
  بزگ‌نمایی کوچک‌نمایی
  نزدیک‌شدن دو انگشت
  ضربه
  کلیک راست
  پیمایش
  برای پیمایش به بالا و پایین
  ضربه سه انگشت
  برای جابجایی برنامه‌ها
  لمس سه انگشت
  برای اجرای کورتانا
  حرکت 3 انگشت به بالا
  برای اجرای مدیریت وظایف
  حرکت 3 انگشت به پایین
  برای نمایش دسکتاپ
  حرکت 4 انگشت (چپ/راست)
  تغییر دسکتاپ
  ضربه چهار انگشت
  نمایش نوار هشدارهای مرکز فعالیت‌
  نرم‌افزارهای عالی، فقط برای شما!
  ایسوس دارای طیف وسیعی از برنامه‌های اختصاصی است که مشخصات برای افزایش کارایی لپ‌تاپ شما تولید شده‌اند. این شامل ابزارها و برنامه‌هایی برای پردازش‌های روزمره، برنامه‌هایی برای تجربه‌های سرگرمی و افزایش کارایی است. تمام این برنامه‌ها برای ارائه تجربه‌ای سرگرم‌کننده و کارآمد با لپ‌تاپ شما طراحی شده‌اند. پس چک‌کردن برنامه ASUS Giftbox را فراموش نکنید تا موضوعات جذابی که برنامه ایسوس برای شما تدارک دیده است را پیدا کنید!
  ASUS Business Manager
  ASUS GIFTBOX
  ASUS HiPost
  ASUS Webstorage
  HDD Protection
  USB Charger+
  Dr.eye
  Dropbox
  Evernote
  Foxit PhantomPDF
  KKBOX
  McAfee LiveSafe
  TripAdvisor
  WildTangent games
  WPS Office
  • دسترسی به برنامه‌ها در کشورها متفاوت است
  • ایسوس مسئولیت محتواهای موجود در لینک‌ها و وب‌سایت‌های اشخاص ثالث را برعهده ندارد
  ASUS Business Manager مدیریت آسان شده است
  ابزارهای برای مدیریت تجارت
  ASUS Business Manager تمام ابزارهایی که نیاز دارید را در یک پیشخوان آماده کرده است. ابزارهای امنیتی مانند قفل USB و پاکسازی امن فایل‌ها، داده‌های شما را امن و مطمئن نگاه می‌دارد. در حالی که Wi-Fi Hotspot به شما امکان می‌دهد ارتباط اینترنتی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
  همچنین ASUS Business Manager دارای ابزارهای مانند TotalRecovery، ASUS Live Update و حفاظت ASUS HDD است.
  ASUS GIFTBOX
  هر برنامه‌ای که ممکن است نیاز داشته باشید
  ASUS GIFTBOX برنامه‌های متنوعی را به شما معرفی می‌کند که برای افزایش تجربه پردازشی شما به محض شروع به استفاده طراحی شده‌اند. Dynamic Notifications برنامه‌هیا مفید را اطلاع می‌دهد؛ در حالی که Discovery Hub دسترسی شما به صدها برنامه را فراهم یم‌کند. برنا‌مه‌های توصیه شده و پرطرفدار را چک کنید و می‌توانید در میان گروه‌ها به جستجو بپردازید.
  ASUS HiPost
  به اسانی اطلاعات را در میان ابزارهای شخصی خود همگام کنید
  ASUS HiPost یک ابزار حافظه موقت است که توسط آن می‌توانید کپی، همگام‌سازییا اشتراک متن، تصاویر و وب‌سایت‌ها را در میان تمام ابزارهای متصل به رایانش‌ابری انجام دهید. می‌توانید مقالات، وب‌سایت‌ها، نشانی‌های اینترنتی یا تصاویر را ذخیره کنید و در هر یک از ابزارهای خود به مشاهده آنها بپردازید. ASUS HiPost حتی می‌تواند آنها را تگ و مدیریت کند تا به آسانی آنها را بیابید. ASUS HiPost روی اندروید و نسخه‌های ویندوز 8 و بالاتر در دسترس است.
  ASUS Webstorage
  دسترسی به فایل‌های شما در هر زمان و مکان
  ASUS WebStorage دسترسی به تمام فایل‌های شما را به محض اتصال به وب فراهم می‌کند. ASUS WebStorage دارای قابلیت‌های بی‌نظیری است و از ابزارها، سیستم‌عامل‌ها و مرورگرهای مختلف پشتیبانی می‌کند. این ویژگی دارای یک عملکرد پشتیبان‌گیری است تا نه‌تنها نسخه پشتیبان تهیه کنید بلکه با یک کلیک بتوانید آنها را بازیابی کنید. یک جستجوس مبتنی بر کلیدواژه نیز تدارک دیده شده تا به آسانی فایل‌های مورد نیاز خود را پیدا کنید.
  HDD Protection
  حفاظت از درایو هارد شما
  ASUS HDD Protection تگان‌های ناگهانی یا تغییر در وضعیت ابزار را تشخیص می‌دهد و مکانیسم حفاظت از هارد را فعال می‌کند تا اگر بطور تصادفی لپ‌تاپ شما سقوط کرد مانع از صدمه به داده‌ها یا آسیب به هارد شود.
  USB Charger+
  شارژ سریع موبایل شما در نصف زمان!
  USB Charger+ به شما کمک می‌کند ابزارهای موبایل خود را در نصف زمان از طریق یک درگاه مشخص USB روی نوت‌بوک ایسوس شارژ کنید. حتی زمانی که سیستم در حالت غیرفعال، hibernate یا خاموش است نیز می‌ًتوانید به شارژ بپردازید؛ کافی است نوت‌بوک را به یک منبع برق متصل کنید.
  Dr. Eye
  مترجم شخصی شما
  Dr. Eye دارای دائره‌المعارف‌های انگلیسی، چینی و ژاپنی همراه با سایز زبان‌ها و گویش‌های موجود در سرویس ابری است. Dr. Eye مجهز به عملکردهایی مانند Instant Translation، Magic Pen، Word Manager و English Capacity Evaluation است. Magic Pen می‌تواند برای هایلایت کلمات یا پاراگراف‌ها برای ترجمه استفاده شود در حالی که Word Manager آموزش کلمات را سرگرم‌کننده می‌کند. Dr. Eye می‌تواند به ارزیابی سطح زبان انگلیسی شما و طراحی یک برنامه آموزشی کمک کند.
  Dropbox
  با نوت‌بوک ایسوس خود 25 گیگابایت فضای دراپ‌باکس به مدت 6 ماه بدست آورید!
  دراپ‌باکس امکان اشتراک، ویرایش، نمایش و ذخیره سازی فایل‌ها را‌ آسان می‌کند. بهترین فناوری همگام‌سازی به این معنی است که می‌توانید همیشه جدیدترین نگارش فایل‌های خود را روی هر ابزاری در هر کجا مورد استفاده قرار دهید.با گزینه‌های آسان اشتراک‌گذاری می‌‌توانید به سادگی فایل‌ها را برای هر که می‌خواهید ارسال کنید و اهمیتی ندارد فایل‌ها چقدر بزرگ هستند. پشتیبان‌گیری خودکار تضمین می‌کند هر آنچه در دراپ‌باکس ذخیره کرده‌اید امن می‌ماند و آنها را از دست نخواهید داد. می‌توانید به استفاده از سرویس‌ها و ابزارهای مورد علاقه خود ادامه دهید زیرا دراپ‌باکس با انواع فایل‌ها، سیستم‌عامل‌ها، پلتفرم‌ها و ابزارها کار می‌کند.
  Evernote
  Evernote یک فضای کاری در میان موبایل، تبلت و رایانه‌ها
  Evernote جایی است که بدون مزاحمت می‌توانید بنویسید، اطلاعات جمع کنید، آنچه می‌خواهید را پیدا کنید و ایده‌های خود را به جهان معرفی کنید. با Evernote می‌توانید یادداشت بنویسید، مقالات وب را گردآوری کنید، یا یک عکس را به پروژه‌های فعلی بیافزائید. می‌توانید این موارد را با دوستان و همکاران در سراسر جهان به بحث و اشتراک و اشتراک بگذارید و جلسات شما با اجرای سریع و موثر ارائه کارها انجام می‌شود. نیازی به ایجاد اسلاید نیست، Evernote یادداشت‌های شما را در یک الگوی مناسب تصویری مرتب می‌کند.
  کاربران ایسوس می‌توانند از یک دوره آزمایشی 6 ماهه با نسخه ازپیش‌نصب شده Evernote Premium استفاده کنند
  Foxit PhantomPDF
  کار با PDF هیچ‌گاه به این حد آسان نبوده است!
  Foxit Phantompdf یک مرورگر پیشرفته PDF است که به شما اجازه می‌دهد اسناد PDF را به آسانی ایجاد و ویرایش کنید. با این راه‌حل جامع حتی می‌توانید نظر دهید، به اشتراک بگذارید، امن سازید، مدیریت نمائید، خروجی بگیید، اسکن و تصاویر را به متن تبدیل کنید و اسناد و فرم‌های PDF را امضا کنید
  KKBOX
  موسیقی در سرانگشتان شما
  KKBOX یک برنامه جامع موسیقی است که دسترسی به بیش از 20 میلیون آهنگ باکیفیت را از بهترین هنرمندان فراهم می‌کند. از موسیقی روی موبایل، رایانه , تبلت لذت ببرید و حتی می‌توانید آنها را دانلود و زمانی که به اینترنت متصل نیستید گوش دهید. توسط برنامه از پیش‌نصب شده KKBOX برای استفاده از 21 روز سرویس آزمایشی اختصاصی برای کاربران ایسوس لذت ببرید یا حساب خود را ارتقا دهید و از موزیک‌های متعدد استفاده کنید.
  McAfee LiveSafe
  زمانی که امن باشید دنیای آنلاین هیچ محدودیتی ندارد.
  برنامه مورد تحسین McAfee LiveSafe از تمام ابزارهای شما شامل رایانه، موبایل و تبلت تنها با یک حساب کاربری محافظت می‌کند. مراقب زندگی دیجیتالی خود از سوی خطرناک‌ترین تهدیدات فضای آنلاین شامل ویروس‌ها، بدافزارها، اسپم و ایمیل‌های مشکوک باشید. این آنتی‌ویروس قدرتمند از اطلاعات شخصی شما محافظت می‌کند با کمک یک برنامه مدیریت رمزها می‌توانید حساب‌های کاربری آنلاین خود را ایمن نگاه دارید. ذخیره‌سازی امن ابری، اسناد شخصی شما را با استفاده از سیستم تشخیص چهره یا صدا محافظت می‌کند. McAfee LiveSafe تضمین می‌کند فایل‌ها، عکس‌ها و سایر اسناد در میان تمام ابزارهای شما ایمن باشند.
  TripAdvisor
  راهنمای سفر در جیب شما
  هرکجا که بروید، TripAdvisor کمک می‌کند تا ارزان‌ترین بلیط‌ها، بهترین هتل‌ها، رستوران‌های عالی و فعالیت‌های سرگرم‌کننده را پیدا کنید. برنامه TripAdvisor رایگان و آسان است و امکان دسترسی به بیش از 150 میلیون تحلیل از مسافرانی مانند خودتان را فراهم می‌کند. بهترین هتل‌ها را پیدا کنید که شامل برندگان بهترین انتخاب‌های مسافران است یا توسط نوع غذا، تنوع قیمت و امتیاز به جستجوی رستوران بپردازید. فعالیت‌های سرگرم‌کننده در مقصد خود را ببینید یا از قابلیت Near Me Now برای کشف گزینه‌های موجود در اطراف خود یا هر نشانی که بخواهید استفاده کنید.
  WildTangent Games
  از هزاران بازی جدید و پرطرفدار با WildTangent Games برای ویندوز لذت ببرید
  WildTangent انتخاب‌های فراوانی از بازی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید علاقمندی‌های سرگرم‌کننده خود را پیدا کنید. آنها را به رایگان استفاده کنید یا از WildCoins روی رایانه برای اجاره بازی‌ها کمک بگیرید، آیتم‌های درون بازی را خریداری کنید یا بازی‌های مورد علاقه را تهیه نمائید.
  WPS Office
  کارهای خود را توسط WPS Office انجام دهید
  WPS Office پرطرفداران بسته رایگان آفیس برای رایانه‌های ویندوز است. WPS Office با مایکروسافت آفیس سازگاری کامل دارد و به شما اجازه می‌دهد انواع اسناد را ببینید و ایجاد یا ویرایش کنید. برنامه Writer دارای ابزارها اختصاصی خود برای قالب‌بندی و اصلاح خطا است و می‌توانید اسنادی حرفه‌ای ایجاد کنید. با Presentation می‌توانید ارائه‌های شگفت‌انگیزی همراه با پویانمایی و سایر جلوه‌ها ایجاد کنید در حالی که Spreadsheet برای ایجاد هر نوع صفحه‌های گسترده برای خانه یا دفتر کمک می‌کند. دیگر اینکه، صدها فونت و قالب به رایگان آماده شده است.