ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K45VD

  K45VD

  طراحی شیک متالیک و کار راحت و خنک

  • تکنولوژی IceCool با انتقال گرمای تولید شده درون نوت‌بوک به دور از محل قرارگیری دست کاربر، سطح نوت بوک را همیشه خنک نگه می‌دارد
  • بدنه آلومینیومی با پوشش بافت‌دار موجود در چندین رنگ
  • با استفاده از تکنولوژیASUS SuperBatt ، طول عمر و چرخه شارژ باتری تا 3 برابر نسبت به نوت‌بوک‌های معمولی افزایش یافته است
  • پشتیبانی از پردازشگرهای نسل سوم Intel® Core™ همراه با جدیدترین پردازشگرهای گرافیکی سری NVIDIA® GeForce™ 600
   Product Image
   IceCool Technology places heat-generating components away from the palm rest, ensuring a comfortable typing experience even after prolonged periods of use
   K45 Series-Stay Cool with Metallic Chic

   طراحی چندرنگ با پوشش متالیک

   ASUS K45 دارای ساختار آلومینیومی و در چند رنگ موجود می‌باشد. همچنین دارای طراحی گُوِه‌ای شیک (در قسمت عقب ضخیم‌تر و در قسمت جلو باریک‌تر) و پوشش بافت‌دار است.

   در نوع سفید رنگ آن از مواد پلاستیکی استفاده شده است. *


   عملکرد قدرتمند

   ASUS K45 با بهره‌مندی از پردازشگر نسل سوم Intel® Core™ و کارت گرافیک NVIDIA® GeForce® 610M با Microsoft DirectX® 11، قدرت پردازشی مورد نیاز کابران را از هر جهت تامین می‌کند.

   کار راحت و خنک

   ASUS K45 دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌هاست که کار با آن را بسیار راحت می‌کند: از جمله کیبوردchiclet (با فاصله بیشتر بین کلیدها و سطح تماس بیشتر که اشتباهات تایپی را کاهش می‌دهد)، طراحی سازگار با بدن (ergonomic) و برنده جایزه iF Design award، و تکنولوژی IceCool که اجزای تولیدکننده گرمای درون نوت‌بوک را به دور از محل قرار گیری دست در کنار پد لمسی (palm rest) قرار داده وحتی در استفاده طولانی مدت تایپ کردن راحت را تضمین می‌کند.

   SuperBatt Technology provides an extended battery charge-cycle lifespan that is up to 3x that of normal notebooks

   همچنین با پد چندلمسی بزرگ آن، کنترل روان و قابل درک با سر انگشتانتان خواهید داشت.

   با استفاده از تکنولوژیASUS SuperBatt ، طول عمر و چرخه شارژ باتری تا 3 برابر نسبت به باتری نوت‌بوک‌های معمولی افزایش یافته است.

   کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند

   Smartphone-like “always on” user experience thanks to the ASUS Super Hybrid Engine II Technology

   با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II و روشن شدن سریع K45 مانند تلفن‌های هوشمند، به نظر می‌رسد که "همواره‌ روشن" است. با بهره‌گیری از این تکنولوژی، K45 فقط در 2 ثانیه قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep است و همچنین تا دوهفته در حالت آماده به کار باقی می‌ماند و اگر شارژ باتری به 5% برسد بصورت اتوماتیک از اطلاعات نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

   *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار K45، ممکن است براساس عملکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی، تغییر کند.

   کیفیت صدای شگفت‌انگیز

   SonicMaster Lite provides the amazing sound

   ASUS SonicMaster Lite به K45 ASUS قابلیت اجرای صدای قو‎یتر و صدای بم عمیق‌تر را داده تا بتواند درکلاس نوت‌بوک‌های باریک و سبک(mainstream)، بهترین تجربه صدا را ارائه دهد.

   ASUS K45 seires with Palm Proof technology