ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K53SV

  K53SV

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • بکارگیری فناوری IceCool که اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را به دور از کابر جای داده‌ تا محل قرارگیری دست (palm rest) خنک باقی بماند.
  • پوشش آلومینیومی بافت‌دار با کیفیت بالا.
  • کیبورد Chicklet ارگونومیک و ضد گرد و خاک، برنده نشان طراحی IF.
  • پشتیبانی از پردازشگرهای نسل دومIntel® Core™ .
  Product Image
  K series with multi-color aluminum textures

  طراحی فلزی کلاسیک

  نوت‌بوک‌های سری K با پشتیبانی از نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™ و بهره‌مند از پوشش آلومینیومی بسیار با کیفیت در رنگ‌های گوناگون و چشمگیر، ترکیب جذابی از فناوری و زیبایی را به شما عرضه می‌کنند. پوشش آلومینیومی بافت‌دار و بسیار مقاوم، کیفیت و زیبایی خود را حتی پس از کاربرد زیاد و طولانی مدت حفظ می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که با اطمینان بیشتری با نوت‌بوک‌ سری K خود کار کنید.

  multi-color aluminum textures

  توان پردازشی باورنکردنی

  نوت‌بوک‌های جدید سری K مجهز به نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™ با توان پردازشی حیرت‌انگیز هستند که گزینه‌ای بسیار خوب برای بکارگیری در نوت‌بوک‌ها بشمار می‌روند - این پردازشگرهای جدید به‌ویژه قدرت بالایی در انجام چند کارهمزمان دارند بنابراین شما براحتی می‌توانید کارهای بیشتری را با هم انجام دهید.

  گرافیک بسیار قدرتمند

  نوت‌بوک‌های جدید سری K از قدرت بالای پردازشگرهای جداگانه گرافیکی NVIDIA بهره می‌برند. ASUS K53SV مجهز به پردازشگر گرافیکی NVIDIA® GT 540M، در هنگام اجرای بازی و مالتی مدیا کیفیتی مبهوت کننده را به شما ارائه می‌دهد.

  فناوری IceCool دستان شما را در هنگام کار خنک نگه می‌دارد

  IceCool Technology

  فناوری IceCool با خنک نگه داشتن دستگاه راحتی بیشتری را حتی در زمان‌های طولانی کار برای شما فراهم می‌کند. طراحی منحصر به فرد مادربورد دو طرفه، اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را در قسمت زیرین و به دور از کاربر جای می‌دهد که با بهره‌گیری از این فناوری درکنار هواکش‌ها و لوله‌های بیرون‌روی هوای گرم، جا دستی‌ها (palm rest) و کیبورد خنک‌تر باقی می‌مانند.

  کیبورد ارگونومیک Chicklet، برنده نشان طراحی IF

  IF Award-winning Ergonomic Chiclet Keyboard

  با کلیدهای ضد گرد و غبار با سطحی بزرگ‌تر، می‌توانید براحتی برای مدتی طولانی کار کنید.

  فناوری Palm Proof از ورود داده‌ها بصورت تصادفی جلوگیری می‌کند

  Palm Proof technology

  فناوری Palm Proof بصورت هوشمند می‌تواند برخورد کف دست را از انگشت تشخیص بدهد و بنابراین از حرکت مکان‌نما بخاطر برخورد تصادفی کف دست در هنگام تایپ کردن جلوگیری می‌کند.

  ASUS K seires with ergonomic chiclet keyboard and Palm Proof technology