ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K55A

  K55A

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • بکارگیری فناوری IceCool که با جای دادن اجزای گرمازای درون نوت‌بوک به دور از محل قرارگیری دست (palm rest) باعث می‌شود که حتی در زمان‌های طولانی بتوانید براحتی تایپ ‌کنید.
  • دارای بدنه آلومینیومی با پوشش بافت‌دار در رنگ‌های گوناگون.
  • بهره‌گیری از فناوری ASUS SuperBatt که چرخه شارژ و طول عمر باتری را نسبت به نوت‌بوک‌های معمولی تا سه برابر افزایش می‌دهد.
  • پشتیبانی از پردازشگرهای نسل سومIntel® Core™ .
   Product Image
   K55 Series-Stay Cool with Metallic Chic

   استفاده از پوشش فلزی در رنگ‌های گوناگون

   ASUS K55 دارای ساختار آلومینیومی است و در رنگ‌های گوناگون موجود می‌باشد. طراحی بدنه آن بصورت باریک و گُوِه‌ای شکل (در قسمت عقب ضخیم‌تر و در قسمت جلو باریک‌تر) و همراه با پوشش بافت‌دار است.

   در رنگ سفید آن از مواد پلاستیکی استفاده شده است. *


   کارکرد قدرتمند

   ASUS K55 با بهره‌گیری از پردازشگر نسل سوم Intel® Core™ i7 و ارائه کارکردی بی‌نقص، قدرت پردازشی مورد نیاز کابران را از هر جهت تامین می‌کند.

   راحتی بیشتر در هنگام کار با بهره‌گیری از سیستم خنک کنندهy

   K55 چندین ویژگی بسیار خوب دارد که کار کردن با آن را راحت‌تر می‌کند مانند: یک کیبورد ارگونومیک Chicklet و برنده نشان طراحی IF، و فناوری IceCool که اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را دور از قسمت جادستی (palm rest) جای داده تا شما بتوانید حتی در مدت‌های طولانی براحتی تایپ کنید.

   Keeping computing cool and easy

   همچنین از یک پد چندلمسی بزرگ برای کنترل راحت و روان با نوک انگشتان بهره می‌برد.

   با بهره‌گیری از فناوریASUS SuperBatt ، طول عمر و چرخه شارژ باتری نیز تا 3 برابر نسبت به باتری نوت‌بوک‌های معمولی افزایش یافته است.

   کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند

   Computing with a smartphone-like user experience

   با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II و فناوری روشن شدن سریع، K55 هم همانند تلفن‌های هوشمند به نظر می‌رسد که "همواره‌ روشن" است. با بهره‌گیری از این فناوری، K55 تنها در 2 ثانیه قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep است و همچنین تا دوهفته در حالت آماده به کار باقی می‌ماند و اگر شارژ باتری به 5% برسد بصورت خودکار از اطلاعات نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

   *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار K55، ممکن است براساس کارکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.

   کیفیت صدای شگفت‌انگیز

   Amazing audio

   ASUS K55 با بهره‌گیری از فناوری ASUS SonicMaster Lite و اجرای صدای بسیار نیرومند و صدای بم عمیق‌تر، بهترین تجربه صدا را در کلاس نوت‌بوک‌های mainstream ارائه ‌می‌دهد.

   ASUS x seires with Palm Proof technology