ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K55DR

  K55DR

  ترکیب قدرت؛ زیبایی و راحتی برای شما

  • پردازشگر AMD® APU A10-4600M
  • تکنولوژی IceCool اجزای تولیدکننده گرمای درون نوت‌بوک را دور از قسمت قرار گیری دست در کنار پدلمسی (palm rest) قرار داده و بنابراین حتی در زمان‌های طولانی، تایپ‌ راحت را تضمین می‌کند
  • اجرای صدای قدرتمند با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS SonicMaster Lite
  • با استفاده از تکنولوژیASUS SuperBatt ، طول عمر و چرخه شارژ باتری تا 3 برابر نسبت به نوت‌بوک‌های معمولی افزایش یافته است
  • راه‌اندازی دوباره سریع در 2 ثانیه با کمک تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II
   Product Image
   K55 Series-Stay Cool with Metallic Chic

   پوشش بافت‌دار شیک

   پوشش بافت‌دار و با کیفیت بکار رفته روی درب و قسمت قرارگیری دست در کنار پد لمسی (palm rest)، ظاهری یکنواخت، شیک و خوشایند ایجاد می‌کند که راحتی کابر را نیز افزایش می‌دهد.


   کارکرد قدرتمند

   ASUS K55DR مجهز به پردازشگرهای AMD Trinity، بهترین عملکرد با قابلیت جابجایی بالا و انجام چندکار همزمان برای کار و سرگرمی را در سطح خود داراست.

   با تکنولوژی IceCool راحت و خنک کار کنید

   K55 دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌هاست که کار با آن را بسیار راحت می‌کند. از جمله تکنولوژی IceCool که اجزای تولیدکننده گرمای درون نوت‌بوک را به دور از محل قرار گیری دست در کنار پد لمسی (palm rest) قرار داده وحتی در استفاده طولانی مدت تایپ کردن راحت را تضمین می‌کند.

   همچنین با پد چندلمسی بزرگ آن، کنترل روان و قابل درک با سر انگشتانتان خواهید داشت.

   SuperBatt Technology provides an extended battery charge-cycle lifespan that is up to 3x that of normal notebooks.با استفاده از تکنولوژیASUS SuperBatt ، طول عمر و چرخه شارژ باتری تا 3 برابر نسبت به باتری نوت‌بوک‌های معمولی افزایش یافته است.

   کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند

   Smartphone-like “always on” user experience thanks to the ASUS Super Hybrid Engine II Technology

   K55 با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II و روشن شدن سریع، در واقع "همواره‌ روشن" است. با این تکنولوژی، K55 واقعا در 2 ثانیه قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep است و همچنین تا دوهفته در حالت آماده به کار باقی می‌ماند و اگر شارژ باتری به 5% برسد بصورت اتوماتیک از اطلاعات نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

   *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار K55، ممکن است براساس عملکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی، تغییر کند.

   کیفیت صدای شگفت‌انگیز

   SonicMaster Lite provides the amazing sound

   ASUS SonicMaster Lite به K55 ASUS قابلیت اجرای صدای قو‎یتر و صدای بم عمیق‌تر را داده تا بتواند درمیان نوت‌بوک‌های باریک و سبک (mainstream)هم‌تراز خود، بهترین کیفیت صدا را ارائه دهد.

   ASUS K55 seires with Palm Proof technology