ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K55VD

  K55VD

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • تکنولوژی IceCool اجزای تولیدکننده گرمای درون نوت‌بوک را به دور از محل قرار گیری دست در کنار پدلمسی (palm rest) قرار داده و بنابراین حتی در زمان‌های طولانی تایپ‌کردن راحت را تضمین می‌کند
  • بدنه آلومینیومی با پوشش بافت‌دار موجود در چندین رنگ
  • با استفاده از تکنولوژیASUS SuperBatt ، طول عمر و چرخه شارژ باتری تا 3 برابر نسبت به نوت‌بوک‌های معمولی افزایش یافته است
  • پشتیبانی از پردازشگرهای نسل سومIntel® Core™ همراه با جدیدترین پردازشگرهای گرافیکی سری NVIDIA® GeForce™ 600
  Product Image
  K55 Series-Stay Cool with Metallic Chic

  طراحی زیبا و ظریف

  ASUS K55دارای بدنه آلومینیومی و موجود در رنگهای لوکس قهوه‌ای دودی و آبی نیلی تیره می‌باشد. طراحی شیک آن به صورت گُوِه‌ای (ضخیم‌تر در قسمت عقب و باریک‌تر در قسمت جلو) با پوشش بافت‌دار است.

  *White color option uses plastic materials


  عملکرد قدرتمند

  ASUS K55دارایپردازشگر نسل سومIntel® Core™ i7و کارت گرافیکNVIDIA® GeForce™ 635MوMicrosoft DirectX® 11است تا پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران باشد.

  با تکنولوژی IceCool راحت و خنک کار کنید

  K55 دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌هاست که کار با آن را بسیار راحت می‌کند: از جمله کیبوردchiclet با طراحی سازگار با بدن (ergonomic) و برنده جایزه iF design award، و تکنولوژی IceCool که اجزای تولیدکننده گرمای درون نوت‌بوک را به دور از محل قرار گیری دست در کنار پد لمسی (palm rest) قرار داده وحتی در استفاده طولانی مدت تایپ کردن راحت را تضمین می‌کند.

  همچنین با پد چندلمسی بزرگ آن، کنترل روان و قابل درک با سر انگشتانتان خواهید داشت.

  SuperBatt Technology provides an extended battery charge-cycle lifespan that is up to 3x that of normal notebooks.با استفاده از تکنولوژیASUS SuperBatt ، طول عمر و چرخه شارژ باتری تا 3 برابر نسبت به باتری نوت‌بوک‌های معمولی افزایش یافته است.

  کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند

  Smartphone-like “always on” user experience thanks to the ASUS Super Hybrid Engine II Technology

  K55 با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II و روشن شدن سریع، در واقع "همواره‌ روشن" است. با این تکنولوژی، K55 واقعا در 2 ثانیه قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep است و همچنین تا دوهفته در حالت آماده به کار باقی می‌ماند و اگر شارژ باتری به 5% برسد بصورت اتوماتیک از اطلاعات نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

  *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار K55، ممکن است براساس عملکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی، تغییر کند.

  کیفیت صدای شگفت‌انگیز

  SonicMaster Lite provides the amazing sound

  ASUS SonicMaster Lite به K55 ASUS قابلیت اجرای صدای قو‎یتر و صدای بم عمیق‌تر را داده تا بتواند درمیان نوت‌بوک‌های باریک و سبک (mainstream)هم‌تراز خود، بهترین کیفیت صدا را ارائه دهد.

  ASUS K55 seires with Palm Proof technology