ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K55VM

  K55VM

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • فناوری IceCool اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را به دور از محل قرارگیری دست (palm rest) جای داده‌است تا راحتی بیشتری را حتی در زمان‌های طولانی تایپ کردن برای شما فراهم کند.
  • بدنه آلومینیومی با پوشش بافت‌دار.
  • بهره‌گیری از فناوری ASUS SuperBatt که چرخه شارژ و طول عمر باتری را نسبت به نوت‌بوک‌های معمولی تا سه برابر افزایش می‌دهد.
  • پشتیبانی از نسل سوم پردازشگرهایIntel® Core™ در کنار تازه‌ترین پردازشگرهای گرافیکی NVIDIA® GeForce™ سری 600.
   Product Image
   K55 Series-Stay Cool with Metallic Chic

   طراحی زیبا و چشمگیر

   ASUS K55 بهره‌مند از ساختار آلومینیومی و در رنگ‌های لوکس قهوه‌ای دودی و نیلی تیره موجود است. همچنین از یک بدنه شیک گُوه‌ای شکل (در قسمت پشت ضخیم‌تر و در قسمت جلو باریک‌تر) و پوشش بافت‌دار برخوردار است.


   کارکرد قدرتمند

   ASUS K55 با بهره‌گیری از نسل سوم پردازشگر Intel® Core™ i7 و کارت گرافیک NVIDIA® GeForce® 630M و Microsoft DirectX® 11 نیروی پردازشی مورد نیاز کابران را از هر جهت تامین می‌کند.

   راحتی بیشتر در هنگام کار با بهره‌گیری از سیستم خنک کننده

   K55 چندین ویژگی بسیار خوب دارد که کار کردن با آن را راحت‌تر می‌کند، مانند: یک کیبورد ارگونومیک Chicklet و برنده نشان طراحی IF، و فناوری IceCool که اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را دور از قسمت جادستی (palm rest) جای داده تا شما بتوانید حتی در مدت‌های طولانی براحتی تایپ کنید.

   Keeping computing cool and easy

   همچنین از یک پد چندلمسی بزرگ برای کنترل راحت و روان با نوک انگشتان بهره می‌برد.

   با بهره‌گیری از فناوریASUS SuperBatt ، طول عمر و چرخه شارژ باتری نیز تا 3 برابر نسبت به باتری نوت‌بوک‌های معمولی افزایش یافته است.

   کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند

   Computing with a smartphone-like user experience

   با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II و فناوری روشن شدن سریع، K55 هم همانند تلفن‌های هوشمند به نظر می‌رسد که "همواره‌ روشن" است. با بهره‌گیری از این فناوری، K55 تنها در 2 ثانیه قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep است و همچنین تا دوهفته در حالت آماده به کار باقی می‌ماند و اگر شارژ باتری به 5% برسد بصورت خودکار از اطلاعات نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

   *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار K55، ممکن است براساس کارکرد ویژه اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.

   کیفیت صدای شگفت‌انگیز

   Amazing audio

   ASUS K55 با بهره‌گیری از فناوری ASUS SonicMaster Lite می‌تواند با اجرای صدای نیرومندتر و صدای بم عمیق، بهترین تجربه صوتی را در کلاس نوت‌بوک‌های mainstream ارائه دهد.

   ASUS x seires with Palm Proof technology