ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K56CA

  K56CA

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • قابلیت نصب درایو نوری با وجود ضخامت کم 21 میلی‌متر.
  • از اجرای نیرومند صدا با بهره‌گیری از فناوری ASUS SonicMaster Lite لذت ببرید.
  • روشن شدن سریع در 2 ثانیه و باقی ماندن در حالت آماده به کار برای مدت طولانی‌تر با کمک فناوری ASUS Super Hybrid Engine II.
  • کار راحت و طبیعی با نوک انگشتان به‌کمک پد لمسی Smart Gesture.
  • کیبورد چیکلت بدون درز و مونتاژ شده از زیر برای تایپ راحت و بدون اشتباه.
   Product Image
   Sleek aesthetic design

   طراحی هنرمندانه و شیک

   نوت‌بوک‎‌های ASUS K56با آنکه بسیار باریک و سبک هستند، با داشتن ضخامت بسیار کم 21 میلی‌متری مجموعه‌‌ کاملی از همه ویژگی‌های خوب را در خود جای داده‌اند. طراحی طوسی رنگ خشدار و شیک آنها رویکردی شخصی و در همین حال حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. بکارگیری پوشش بیرونی یک تکه، به استحکام و قدرت نوت‌بوک می‌افزاید و رویهم رفته با وجود ظرافت خود می‌توانند تمام نیازهای کاری شما را با داشتن قابلیت بالای جابجایی برآورده ‌سازند.

   اجرای صدای شگفت‌انگیز

   Amazing audio

   نوت‌بوک‌های سری K با بهره‌گیری از فناوری ASUS SonicMaster Lite می‌توانند با اجرای صدای بسیار نیرومند و صدای بم عمیق، بهترین تجربه صدا را در کلاس نوت‌بوک‌های mainstream ارائه دهند.

   کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند با روشن شدن در 2 ثانیه*

   Smartphone-like responsiveness with instant on

   تنها نوت‌بوک‌های ASUS واقعا قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep و یا hibernate در 2 ثانیه هستند که زمان طولانی آماده شدن برای کار (reboot) را بطور چشمگیری کاهش می‌دهد و بنابراین شما می‌توانید به‌ سرعت به سر کار یا تفریح خود باز گردید. به‌کمک فناوری ASUS Super Hybrid Engine II، نوت‌بوک شما می‌تواند تا 13 روز در حالت آماده به کار بماند و اگر شارژ باتری به 5% و یا کمتر برسد بصورت اتوماتیک از داده‌ها نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

   *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار K56، ممکن است براساس کارکرد ویژه اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.

   نوآوری بیشتر برای خشنودی کاربران

   User-centric innovations

   با پد لمسی بزرگ Smart Gesture، می‌توانید همواره کنترل بسیار روان و طبیعی با نوک انگشتان داشته باشید و کیبورد chiclet مونتاژ شده از زیر هم باعث راحتی بیشتر شما و کاهش اشتباه‌های تایپی می‌شود.

   کارکرد پردازشی نیرومند CPU

   ASUS K56CA با پشتیبانی از پردازشگرهای نسل سوم Intel تا سری Core™ i7 با فناوری Ivy Bridge، گزینه‌ای ایده‌آل برای کار و سرگرمی در هنگام حرکت است.

   Sleek aesthetic design
   User-centric innovations