ASUS recommends Windows 10 Pro.

  K56CM

  K56CM

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • قابلیت نصب درایو نوری با وجود ضخامت کم 21 میلی‌متر
  • با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS SonicMaster Lite از اجرای صدای قدرتمندتر لذت ببرید
  • روشن شدن سریع در 2 ثانیه و قابلیت باقی ماندن طولانی‌تر در حالت آماده به کار با کمک تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II
  • پد لمسی Smart Gesture برای کار راحت و طبیعی با سرانگشتان
  • کیبوردchiclet back-assembled بی‌نقص (با فضای خالی بین کلیدها و سطح تماس بیشتر) برای تایپ بدون اشتباه و بسیار راحت
  Product Image
  Sleek aesthetic design

  طراحی هنرمندانه و شیک

  نوت‌بوک‎‌های ASUS K56علاوه بر آنکه فوق باریک و سبک هستند، با داشتن ضخامت بسیار کم 21 میلی‌متری مجموعه‌‌ کاملی از ویژگی‌ها را در خود جای داده‌اند. طراحی طوسی رنگ خشدار و زیبا، رویکردی حرفه‌ای و در عین حال شخصی را ارائه می‌دهد. پوشش بیرونی یک تکه، به استحکام و قدرت نوت‌بوک می‌افزاید، و شکل کلی آن دربرگیرنده ظرافتی است که تمام نیازهای کاری شما را با قابلیت جابجایی بالا برآورده می‌سازد.

  کیفیت صدای شگفت‌انگیز

  Amazing audio

  ASUS SonicMaster Lite به نوت‌بوک‌های ASUS K Series قابلیت اجرای صدای قو‎یتر و صدای بم عمیق‌تر را داده تا بتوانند درمیان نوت‌بوک‌های باریک و سبک (mainstream)هم‌تراز خود، بهترین تجربه صدا را ارائه دهند.

  کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند با روشن شدن در 2 ثانیه*

  Smartphone-like responsiveness with instant on

  فقط نوت‌بوک‌های ASUS واقعا در 2 ثانیه قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep و یا hibernate هستند که زمان طولانی آماده شدن برای کار (reboot) را کاهش داده و شما را به سرکار یا تفریح خود درست از همان جایی که آن را رها کردید باز می‌گرداند. با بهره‌گیری از تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine II، نوت‌بوک تا 13 روز در حالت آماده به کار باقی می‌ماند و اگر شارژ باتری به 5% و یا کمتر برسد بصورت اتوماتیک از اطلاعات نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

  *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار K56، ممکن است براساس عملکرد بخصوص اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی، تغییر کند.

  نوآوری‌ با هدف رضایت بیشتر کاربران

  User-centric innovations

  با پد لمسی بزرگ Smart Gesture، همواره با سر انگشتانتان کنترل روان و طبیعی خواهید داشت، و کیبورد chiclet تایپ بدون اشتباه و راحتی بیشتر را تضمین می‌کند.

  کارکرد قابل اطمینان

  ASUS K56CM سازگار با Windows 7 Ultimate و یا نسخه های دیگر، مجهز به پردازشگرهای Intel تا مدل نسل سوم Intel® Core™ i7 با تکنولوژی Ivy Bridge و گرافیک مجزا NVIDIA® GT 635 series می‌باشد، بنابراین همواره و برای تمامی کارها از کار پردازشی روان بهره‌مند خواهید بود.

  Sleek aesthetic design
  User-centric innovations