ASUS recommends Windows 10 Pro.

  N43SM

  N43SM

  نوت بوکی کامل برای کار و بازی

  • تجربه شنیداری برتر با بهره‌گیری از فناوریASUS SonicMaster که با همکاری شرکت Bang & Olufsen ICEpower تولید شده‌است
  • لذت بیشتر از کیفیت بالای تصویر با بهره‌گیری از فناوری Video Magic
  • نیروی پردازشی شگفت‌انگیر با بهره‌گیری از نسل دوم پردازشگرهایIntel® Core™
  • سرعت بالای انتقال داده‌ها را با USB 3.0 تجربه کنید (optional)
   Product Image

   کارکرد پردازشی نیرومند

   نیرومندترین پردازشگرهای Intel تجربه‌ای متفاوت و هیجان‌انگیز، کارآیی بالا و لحظه‌های به ‌یاد ماندنی را با خود به ارمغان می‌آورند. نوت‌بوک‎‌های سری N با بهره‌گیری از پردازشگرهای جدید نسل دومIntel® Core™ ، از نیرو و قابلیت‌هایی بی‌نقص برخوردار هستند و با توان بالا و از راه ارائه تجربه کاربری روان و راحت، امکان دستیابی و لذت بیشتری را فراهم می‌کنند.

   با کمک فناوریASUS SonicMaster از اجرای نیرومند صدا لذت ببرید

   ASUS SonicMaster

   فناوری یگانهASUS SonicMaster که با همکاری و تایید شرکت Bang & Olufsen ICEpower با آوازه جهانی تولید شده‌است با بکارگیری دقیق‌ترین پروتکل‌ها و کُدک‌های پردازش صدا، ساخت برتر بلندگوها و بکارگیری حفره‌های بزرگ رزونانس صدا برای اثرگذاری و لذت بیشتر، به نوت‌بوک‌ها قابلیت اجرای صدای زنده و واقعی را می‌بخشد – انگار که در یک کنسرت هستید! سیستم پیشرفته تقویت صدا با وفاداری کامل به تک تکِ آواها جان ‌می‌بخشد و صدایی نیرومند را به شما ارائه می‌دهد. دیگر در نوت‌بوک‌های باریک اختلال صدا و پارازیت وجود نخواهد داشت - به دوران تازه اضافه شدن hi-fi به رایانه‌های شخصی خوش آمدید.....Know More

   گرافیک برتر با بهره‌گیری از فناوری ASUS Video Magic

   Video Magic

   بهره‌گیری از فناوری ASUS Video Magic با قابلیت بهبود کیفیت تصویر تا 72 فریم 1080p HD و نمایش رنگ‌هایی بهتر و شفاف‌تر تجربه شما را از مالتی مدیا کامل می‌کند. پردازشگر گرافیکی نیز با افزایش سرعت پردازش، انجام چندکار همزمان را راحت‌تر می‌سازد و همه پنل‌ها نیز از گارانتی 100% zero-bright-dot برخوردار هستند.

   پردازشگر ویژه GeForce بر روی نوت‌بوک شما!

   بکارگیری پردازشگر گرافیکی جدید NVIDIA® GeForce® GT 630M برروی بهبود کیفیت تصویر اثر شایانی دارد. به‌کمک این پردازشگر که کارکرد را بطرز چشمگیری بهبود می‌بخشد، می‌توانید جزئیات تازه‌ترین بازی‌ها را بطور کامل برروی رایانه خود ببینید و سرعت پخش ویدیوهای HD نیز افزایش می‌یابد. پردازشگر گرافیکی و نیرومند DirectX 11 مبتنی بر فناوری Fermi، با کم کردن فشار از روی CPU و افزایش بسیار زیاد نیروی پردازش گرافیکی، تجربه‌ای فراتر از توان یک رایانه قابل‌حمل معمولی را به شما ارائه می‌دهد.

   USB 3.0- 10 بار سریع‌تر (optional)

   USB3.0

   اکنون می‌توانید به جای USB 2.0 از USB 3.0 با سرعت تا 10 برابر بیشتر استفاده کنید، بنابراین همه فایل‌ها و مطالب شما با سرعت بسیار زیادی انتقال داده شده و از آنها نسخه پشتیبان گرفته می‌شود. دیگر با زمان‌های طولانی انتظار خداحافظی کنید، زیرا حتی انتقال یک فیلم 25 گیگابایتی Blu-ray تنها 70 ثانیه طول می‌کشد.

   * سرعت گفته شده برای USB3.0 ویژگی این قطعه است. سرعت واقعی ممکن است بخاطر پیکربندی و وسایل مورد استفاده تغییر کند.