ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ROG G74SX

  ROG G74SX

  لپ‌تاپ 17.3 اینچی Full HD مخصوص بازی، با کارکرد کاملا قدرتمند

  • پردازشگرIntel® Core™ i7 2630QM
  • دارای قدرت یک کامپیوتر رومیزی پیشرفته مخصوص بازی
  • G74Sx، تعریف جدیدی از دستگاه‌های بازی قابل حمل، ارائه می‌دهد
  • قابلیت اجرای بازی‌های چندرسانه‌ای با رزولوشن کامل و کیفیت HD، در یک نوت‌بوک کوچک جمع شده‌است تا شما بتوانید در حال حرکت، حریفان خود را شکست دهید
  Product Image

  درود بر پادشاه!

  G53Jw utilizes GTX 460M, based on NVIDIA’s Fermi technology, offers full DirectX11 compatibility for advanced tessellation.

  ر دنیای دستگاه‌های بازی قابل حمل، یک پادشاه جدید وارد شده‌است. G74SX یک نوت‌بوک با کارآیی بالاست که قدرت خود را بصورت مشترک از Intel® Core™ i7 CPU و GTX 560M NVIDIA® GPU و 3 گیگابایت GDDR5 VRAM، می‌گیرد. این نوت‌بوک با امتیاز P2008 در3DMark11 و P9180 در 3DMark Vantage، به عنوان سریع‌ترین نوت‌بوک موجود در سرزمین، قدرت را به دست می‌گیرد. پشتیبانی از DirectX®11 تضمین می‌کند که شما نه تنها سریع‌ترین دستگاه را در اختیار دارید، بلکه می‌توانید بالاخره از بازی‌ها، همانطور که از ابتدا قرار بوده لذت ببرید.

  کم‌صدا و قدرتمند

  G74SX همانند نمونه پیشین‌اش با الهام از شکل‌های چندضلعی زاویه‌دار طراحی شد، اما این بار از کشتی رادارگریز Sea Shadow نیروی دریایی آمریکا و ناوهای هواپیمابر مدرن، الهام گرفته شده‌است. G74همانند یک کشتی رادارگریز است پس حریفان شما هیچگاه نخواهند فهمید از کجا ضربه خورده‌اند، و همچنین مانند ناوهای هواپیمابر دارای قدرت آتشی است که حریف را شوکه و مبهوت می‌کند.

  تصویر و صدای سه‌بعدی و زنده

   with Creative EAX Advance HD 5.0 detects environments and actions to provide 3D corresponding sound effects THX TruStudio applies optimized audio scenarios to make games, music and movies sound more realistic

  G74SX برای بازی عالیست، اما سخت‌افزار آن کاملا حرفه‌ای بوده و بهترین محیط سه بعدی را با قابلیت ایجاد و ویرایش مطالب سه بعدی، برای کامپیوترهای شخصی ارائه می‌دهد. با بهره‌گیری از NVIDIA® 3D Vision™، می‌توانید از بازی‌ها، عکس‌ها و فیلم‌ها بیشتر از همیشه لذت ببرید. همچنین می‌توانید G74SX را به یک تلویزیون سه‌بعدی وصل کنید تا در اتاق نشیمن خود از سرگرمی‌های سه بعدی لذت ببرید. این ویژگی همراه با تکنولوژی صدای سه بعدی بازی THX + EAX 5.0، G74 را نه تنها به یک نوت‌بوک بسیار خوب برای بازی، بلکه به یک hub برای سرگرمی‌های چندرسانه‌ای تبدیل می‌کند.

  The G74Sx is great for gaming, but its hardware is serious business. It offers the best 3D ecosystem for PCs

  راحت باشید

  بازی کردن برای لذت بردن است، پس چرا هنگام انجام بازی مداوم، راحت‌تر نباشید؟ با بهره‌گیری از صفحه کلید شیب‌دار در G74 ، که برای ایجاد زاویه متناسب‌تر با بدن طراحی شده‌است، و همراه با جای دست (palm rest) بسیار راحت و پلاستیک مانند که کف دست و مچ را اذیت نمی‌کند، خستگی دیگر معنا نخواهد داشت. همچنین فاصله بیشتری بین حروف و اعداد کناری بر روی صفحه کلید وجود دارد که آن را بیشتر به صفحه کلید یک کامپیوتر رومیزی شبیه می‌کند

  Ergonomic 5° Incline Design for Comfortable Gaming and typing even during prolonged sessions, uses rubberized surfaces

  تهویه هوای گرم از قسمت پشت

  هرچه سخت‌تر کار کنید، گرمای بیشتری تولید می‌کنید.کامپیوتر نیز همینطور است، و با درنظرگرفتن توانG74SX، یک سیستم خنک‌کننده بسیار خوب لازم است. یک سیستم هواکش منحصربه فرد، هوا را از زیرنوت‌بوک به درون کشیده، سیستم را خنک می‌کند و سپس آن را از قسمت پشت به بیرون می‌فرستد. با این کار هنگام انجام بازی مداوم، گرما به کاربر نمی‌رسد و صدای مزاحم محیطی نیز کاهش پیدا می‌کند.

  Dual intelligent fans
  ROG SERIES-driven by gaming desire