ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ROG G752VS OC Edition ‏(7th Gen Intel Core)‏

  برای پیروزی آمده است

  ROG G752VS OC با یک طراحی انقلابی در Armor Titanium و الگوی رنگی Plasma Copper بدنه نمایشی از تحول برند ROG است. ROG G752VS OC با جدیدترین پردازنده ضریب باز نسل هفتم اینتل CoreTM i7، گرافیک سری انویدیا GeForce® GTX 10، Windows 10 Pro و تا 64 گیگابایت رم DDR4 عملکرد غالب برای شکست دشمنان ارایه می‌کند. G752VS OC توسط دو لوله گرمایشی مسی و ROG 3D Vapor Chamber خنک می‌شود تا برترین خنک‌کنندگی و بیشترین پایداری را داشته باشد. همچنین این مدل دارای کیبورد مخصوص بازی ضدسایه با نورزمینه و تشخیص هم‌زمان 30 کلید است تا کنترل و فرمان‌های دقیق را در نبردها ارایه دهد.

  INTEL® CORETM i7
  7820HK
  CPU
  NVIDIA® GEFORCE®
  GTX 1070
  GPU

  پردازنده ضریب باز نسل هفتم اینتل با گرافیک انویدیا جیفورس سری GTX 10

  ROG G752VS OC Edition عملکردی شکست‌ناپذیر را با استفاده از پردازنده ضریب باز نسل هفتم Intel Core Kaby Lake i7 ارایه می‌دهد. پردازنده‌های ضریب باز اینتل توانایی اورکلاکینگ را در اختیار شما قرار می‌دهند و می‌توانید سیستم را همان‌طور که می‌خواهید تغییر دهید. G752VS OC Edition تا فرکانس 4.3 گیگاهرتز اورکلاک می‌شود همچنین دارای جدیدترین پردازنده گرافیکی NVIDIA® GeForce® GTX 1070 با معماری NVIDIA PascalTM به‌عنوان یک نوآوری انقلابی و نسل جدید VR و مصرف بهینه انرژی است.

  *مشخصات دقیق ممکن است بر اساس پیکربندی‌ها متفاوت باشد.

  INTEL® CORETM i7
  7820HK
  CPU
  NVIDIA® GEFORCE®
  GTX 1070
  GPU
  60Hz 120Hz

  نمایشگر فوق گسترده جذاب 120HZ همراه با NVIDIA G-SYNCTM

  ROG G752VS OC Edition مجهز به نمایشگر فوق گسترده و سریع 120Hz است که کیفیت فوق‌العاده تصاویر و کنتراست بالا را حتی هنگام مشاهده از زاویه‌های بسته ارایه می‌دهد. فناوری تصویری NVIDIA G-SYNCTM نرخ بازسازی تصویر نمایشگر را با پردازنده گرافیکی NVIDIA® GeForce® GTX همگام می‌کند تا تصاویری روان را مشاهده کنید. G-SYNCTM باعث حذف وقفه‌ها می‌شود، پرش‌ها را به حداقل می‌رساند و محوشدگی تصویر را از بین می‌برد. این فناوری مشکلاتی مانند ناهماهنگی فریم‌ها را که گیمرها هنگام استفاده از VSync داشتند حل کرده است زیرا پردازنده گرافیکی ممکن است پردازش تصاویر را با نرخی متفاوت از 60 فریم بر ثانیه انجام دهد.

  فناوری G-SYNCTM روان‌ترین و سریع‌ترین گرافیک بازی را فراهم کرده است بدون اینکه روی عملکرد سیستم تاثیر منفی بگذارد.

  *مشخصات دقیق ممکن است بر اساس پیکربندی‌ها متفاوت باشد.

  60Hz 120Hz

  توانایی بیشتر با WINDOWS 10 PRO

  G752VS OC Edition تنها برای بازی نیست – این مدل برای کاربران حرفه‌ای با نیازهای تجاری همراه با Windows 10 Pro عرضه می‌شود Windows 10 Pro ویژگی‌های ارتقا یافته‌ای مانند رمزگذاری توسط BitLocker، ماشین مجازی توسط Hyper-V و Remote Log-In را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این ویژگی‌های پیشرفته باعث می‌شود G752VS OC Edition بهترین انتخاب برای بازی و جایگزینی برای ایستگاه‌های پردازشی دسکتاپ باشد.

  واقعیت مجازی فراگیر

  واحد پردازش گرافیکی VR Ready NVIDIA® GeForce® GTX 1070 سرعت و راندمان توان را بهینه‌سازی می‌کند تا عملکردی درخشان را تضمین کند و توسط آن می‌توانید از تجربه فراگیر واقعیت مجازی که بدون وقفه‌ها، پرش‌ها و محوشدگی تصویر است لذت ببرید.

  سیستم حرارتی 3D VAPOR CHAMBER برای کارایی بهتر خنک‌کننده

  3D Vapor Chamber که بطور اختصاصی برای ROG است در همراهی با لوله‌های مسی، یک سیستم موثر و کارآمد خنک‌کننده ایجاد می‌کند که دمای پردازنده گرافیکی را تا 7 درجه سانتی‌گراد کاهش می‌دهد. این فناوری به پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته با طراحی توان بالا اجازه می‌دهد بطور موثری در محدوده عملیاتی ایمن فعالیت کنند و باعث عملکرد طولانی قطعات و افزایش عمر محصول می‌شود. 3D Vapor Chamber از ماده سردکننده انباشته شده است و زمانی که گرم می‌شود با تغیر فاز از مایع به گاز تبدیل می‌شود و این چرخه ادامه پیدا می‌کند. این فرآیند، صرف از نظر از موقعیت و تراکم اجزای تولید حرارت، پایداری و حتی توزیع حرارت در زیر محفظه را تضمین می‌کند. از این طریق 3D Vapor Chamber می‌تواند حجم بزرگی از حرارت تولیدشده توسط پردازنده‌های پیشرفته گرافیکی را دفع کند.

  رهاسازی غبار

  خنک‌کننده شکست‌ناپذیر

  ROG G752VS OC Edition دارای یک طراحی حرارتی منحصر به فرد است که گردوغبار را در تونل رهاسازی غبار هدایت می‌کند تا آن را از اجزای داخلی دور نگه دارد. این ویژگی با جلوگیری از مسدودشدن رادیاتورها و کاهش اثربخشی خنک‌کننده، باعث افزایش طول عمر قطعات و بهبود پایداری کلی لپ‌تاپ می‌شود. ROG G752VS OC Edition دارای ماژول‌های اختصاصی خنک‌کننده برای پردازنده و گرافیک است تا هر یک را بطور موثری خنک نگه دارد. در فرآیند خنک‌کنندگی، اگزوزهای داغ بطور موثری مدیریت شده‌اند و از طریق دریچه‌های جانبی به خارج هدایت می‌شوند تا گرما را دور نگه دارند و یک تجربه راحت از بازی را ارایه دهند.

  رهاسازی غبار

  اولین کیبورد ضدسایه با نور زمینه و تشخیص هم‌زمان 30 کلید

  کلیدهای ضدسایه، حتی اگر بطور هم‌زمان 30 کلید را فشار دهید، تفسیر سریع و صحیح دستورات شما را تضمین می‌کنند. با کلیدهای اختصاصی برای ماکرو که در اختیار شما است، دستورات پیچیده نیز به آسانی قابل برنامه‌ریزی و اجرا هستند. ROG G752VS OC Edition به کلیدهای نورانی و کلیدهای نشانه مستقل است تا تجربه مشابه دسکتاپ‌ها را از بازی داشته باشید. برای اینکه بتوانید بر میدان نبرد غلبه کنید، این کلیدها دارای طراحی ارگونومیک و حرکت 2.5 میلی‌متر هستند که راحتی و دقت بیشتر را هنگام تایپ و اجرای دستورات ایجاد می‌کنند.

  حافظه قابل‌اورکلاک DDR4 با عملکرد شگفت‌انگیز

  ROG G752VS OC Edition مجهز به چهار درگاه رم DDR4 و می‌تواند از 64 گیگابایت حافظه پشتیبانی کند. DDR4 دارای 20 درصد پهنای باند بیشتر و 30 درصد مصرف انرژی بهتر نسبت به DDR3 است. رم‌های DDR4 در ROG G752VS OC Edition با سرعت 2400 مگاهرتز اجرا می‌شوند و می‌توانند بطور دستی تا فرکانس فوق‌العاده 2800 مگاهرتز اورکلاک شوند!

  ROG HYPERDRIVE سرعت رعدآسای ذخیره‌سازی داده‌ها

  ROG HyperDrive از سلول‌های چند لایه NAND برای عملکرد بهتر در نوشتن اطلاعات و پایداری بیشتر هنگام بار سنگین استفاده می‌کند. ROG G752VS OC Edition جدیدترین فناوری NVM Express SSD را برای سرعت رعدآسای خواندن و نوشتن اطلاعات به کار گرفته شده است. NVMe در مقایسه با رابط Advanced Host Controller Interface سرعت‌‌ خواندن و نوشتن ترتیبی را افزایش داده است درحالی‌که وقفه‌ها در خواندن و نوشتن تصادفی نیز به حداقل رسیده‌اند. علاوه بر این دو محفظه M.2 با قابلیت دسترسی توسط کاربران ایجاد شده است تا ارتقای سخت‌افزاری یا افزودن درایو SSD را آسان کند.

  مرکز بازی ROG

  ویژگی جدید ROG Gaming Center تجربه شما از بازی را ارتقا می‌دهد. این مرکز کنترل درون بازی قرار می‌گیرد و دسترسی شما به عملکردهای مورد نیاز را فراهم می‌کند: از طریق تنها یک کنسول اطلاعات سیستم را مشاهده کنید، ماکروها را برای اجرای سریع‌تر دستورات در بازی اجرا کنید، تنظیمات صدا را بهینه‌سازی کنید یا جریان بازی را ضبط کنید.

  XSPLIT GAMECASTER

  ROG G752VS OC Edition همراه با حساب کاربری مادام‌العمر XSplit Gamecaster عرضه می‌شود که توسط آن می‌توانید بازی را ضبط یا پخش کنید. بازی‌های خود را تنها با فشار یک دکمه برای تمام جهان پخش کنید!

  SONIC STUDIO و SONIC RADAR

  Sonic Studio و Sonic Radar صدایی همه جانبه از بازی را فراهم می‌کنند. Sonic Studio کیفیت بالای صدا در بازی را ارایه می‌دهد، همچنین کیفیت ضبط و پخش صدا برای بهترین گیرندگی و کاهش نویز ارتقا یافته است. Sonic Radar به شما کمک می‌کند دشمنان را از طریق یک طرح نامحسوس روی تصویر شناسایی کنید و محل شلیک‌ها، صدای پا و سایر جلوه‌های صوتی درون بازی را تشخیص دهید.

  INTEL® THUNDERBOLT 3 همراه با USB TYPE-C

  فناوری Intel® ThunderboltTM انتقال داده‌ها و سیگنال‌ها را تا سرعت 40 گیگابیت بر ثانیه از طریق یک کابل فراهم می‌کند که چهار برابر سریع‌تر از USB 3.1 است. ROG G752VS OC Edition مجهز به درگاه‌های Intel Thunderbolt و USB 3.1 با یک کانکتور USB Type-CTM است تا سازگاری و ارتباط با تمام ابزارها را تضمین کند.

  *مشخصات دقیق ممکن است بر اساس پیکربندی‌ها متفاوت باشد.

  © 2016 NVIDIA Corporation. نام NVIDIA، لوگو NVIDIA و GTX و GameWorks از علایم تجاری و ثبت شده NVIDIA Corporation هستند. تمام حقوق محفوظ است.