ASUS recommends Windows 10 Pro.

  ROG GX700VO

  خنک کنندگی بی نظیر، عملکرد فوق العاده

  ROG GX700 اولین لپ‌تاپ مخصوص بازی مجهز به سیستم خنک‌کننده مایع در دنیا است. طراحی این لپ تاپ به عنوان لپ تاپ مخصوص بازی به گونه ای است که قابلیت اورکلاکینگ آن همسطح رایانه های رومیزی پیشرفته مخصوص بازی باشد. GX700 برای ارائه قدرتی همچون رایانه های رومیزی در خانه و عملکرد فوق العاده حین حرکت، مجهز به ویندوز 10، پردازنده قابل اورکلاک کردن Intel® Mobile K-SKU، کارت گرافیک NVIDIA® GeForce® GTX™ 980، و رم DDR4 می باشد.

  اولین لپ‌تاپ مخصوص بازی مجهز به سیستم خنک‌کننده مایع در دنیا - از بهترین های هر دو دنیا لذت ببرید

  ROG GX700 اولین لپ‌تاپ مخصوص بازی جهان است که مجهز به سیستم خنک‌کننده مایع جدا شدنی برای اورکلاک های شدید می باشد. با داک خنک کننده مایع همراه، می توانید GX700 را در سطح عملکرد رایانه های رومیزی مخصوص بازی اورکلاک نمایید. این لپ تاپ به خودی خود بسیار قدرتمند است، و به آسانی سایر لپ تاپ های مخصوص بازی موجود در بازار را پشت سر می گذارد. حتی به راحتی در کوله پشتی شما جا می گیرد، تا بتوانید در بازی های چند نفره شبکه ای شرکت کنید و حریفان خود را شکست دهید.

  سیستم خنک کننده مایع و اختصاصی ROG

  سیستم خنک کننده مایع و اختصاصی ROG، قدرت و عملکرد اورکلاک خارق العاده ای به ROG GX700 می دهد تا شما بتوانید در میدان نبرد پیروز باشید. ماژول خنک کننده، مایع سرد کننده را به داخل GX700 پمپ می کند و در آنجا مایع در اطراف قطعات تولید کننده حرارت گردش می کند. سپس مایع سرد کننده به ماژول خنک کننده برمی گردد و در آنجا دو رادیاتور کمک می کنند که گرما پراکنده شود. ارتباط ثبت شده ROG میان ماژول خنک کننده و GX700 تضمین می کند که مایع خنک کننده بدون نشت کردن به صورت یکنواخت در جریان می باشد.*

  سیستم خنک کننده مایع به لپ تاپ GX700 کمک می کند از پس گرمایی که توسط پردازنده گرافیکی GeForce GTX980 تولید می شود برآید. شما می توانید به طور کامل ظرفیت عظیم GX700 را آزاد کرده کارایی و پایداری استثنایی آن را 20% افزایش دهید. به خودی خود، طراحی حرارتی دوگانه GX700 می‌تواند به آسانی گرمای تولید شده توسط پردازنده گرافیکی را دفع کند، بنابراین، همچنان از عملکرد فوق العاده بالای آن برخودار خواهید بود.

  *توجه: ممکن است پس از قطع سیستم خنک کننده مایع ROG از لپ تاپ GX700 باقی مانده مایع خنک کننده در لبه‌های کانکتور وجود داشته باشد.

  مایع خنک کننده با فرمول خاص و عملکرد بالا

  مایع خنک کننده به کار رفته در این سیستم از فرمول خاصی برخوردار بوده و از همه اجزاء و قطعات داخلی از جمله آلومینیوم، فولاد و آلیاژهای مس در برابر خوردگی محافظت می‌کند. با توجه به میزان بسیار ناچیز کم شدن بازدارنده اسید آلی، نیازی به استفاده از مواد افزودنی و مکمل محافظت کننده از فرسایش نیست، بنابراین از زمان تعمیر و نگهداری، که معمولا برای تست‌های معمول بازدارنده و افزودن مواد افزودنی جهت حفظ غلظت بازدارنده نیاز است، کاسته می‌شود. سیستم خنک کننده مایع دمای CPU و GPU را به ترتیب 31% و 33% کاهش می‌دهد.

  اورکلاک تا بی نهایت

  با سیستم خنک کننده مایع می‌توانید به افق‌های جدیدی در اورکلاک ROG GX700 دست پیدا کنید. با اورکلاک، امتیاز کارت گرافیک ROG GX700's NVDIA GeForce GTX 980 در آزمون 3D Mark 11 به میزان 43% رشد داشته و از 14000 تبدیل به 20000 شده است. همچنین کارایی پردازنده قابل اورکلاک Intel® Mobile K-SKU با افزایش 10%ای BClock و افزایش فرکانس های ساعت از 100 مگاهرتز به 110 مگاهرتز، می‌تواند تا 48% افزایش یابد. علاوه بر این می‌توانید عملکرد رم DDR4 لپ تاپ GX700 را تا 31% افزایش داده و فرکانس آن را از 2133 مگاهرتز به 2800 مگاهرتز ارتقاء دهید تا به قدرت و سرعت باورنکردنی رایانه‌های رومیزی مخصوص بازی دست پیدا کنید.

  دنیای بازی با کیفیت 4K UHD واقعی

  ROG GX700 اولین لپ تاپ 17 اینچ مخصوص بازی است که شما را در محیط‌های بازی 4K UHD واقعی غرق می‌کند. سیستم خنک کننده مایع موجب بهبود عملکرد و پایداری کلی GX700 می‌شود تا شما بتوانید با کیفیت 4K UHD و آنطور که باید از جدیدترین بازی‌ها لذت ببرید.

  *توجه: این پیشنهاد ممکن است در زمان‌ها، کشورها، مدل‌ها و مشخصات مختلف لپ تاپ متفاوت باشد. لطفا برای اطلاع از امکانات دقیق دستگاه این موضوع را با تامین کننده خود چک کنید. ممکن است این پیشنهاد در همه بازارها وجود نداشته باشید.

  لپ تاپ مخصوص بازی 4K UHD با ™G-SYNC

  برای اینکه لپ تاپ GX700 شما را در دنیای بازی‌های روان و با کیفیت 4K غرق کند مجهز به پنل 4K UHD و فناوری ™NVIDIA® G-SYNC شده است. به منظور ارائه تصاویر بدون لگ، شکستگی و وقفه، فناوری ™G-SYNC نرخ تازه سازی صفحه نمایش را با GPU همگام می‌سازد. نکته حائز اهمیت اینجاست که همه این کارها بدون تحت تاثیر قرار دادن عملکرد سیستم انجام می‌شود!

  صفحه کلیدِ دارای نور پس زمینه با قدرت تشخیص 30 کلید به صورت همزمان

  صفحه کلید GX700 مجهز به نور پس زمینه و فناوری ذخیره تا 30 کلید می‌باشد تا زمانی که شما چندین کلید را به صورت همزمان و یکدفعه می زنید بلافاصله و به درستی آنها را تشخیص و انتقال دهد. طراحی ارگونومیک هر کلید هنگام تایپ و ورود دستور موجب واکنش بهتر کلیدها در برابر ضربات انگشت شما شده و باعث می شود به آسانی بر میدان نبرد تسلط پیدا کنید. با کلید جدید ضبط و کلیدهای ماکروی متعدد در دسترس شما، هرچیزی که به آن نیاز دارید نوک انگشتانتان می‌باشد.

  +20%

  تست عمکرد

  +30%

  صرفه جویی در مصرف برق

  لپ تاپ قدرتمند مخصوص بازی با قابلیت پشتیبانی تا رم 64GB DDR4

  لپ تاپ ROG GX700 برای اینکه بتواند تا 64 گیگابایت رم DDR4 را پشتیبانی کند از چهار اسلات DDR4 برخوردار است. رم DDR4 با فرکانس 2133 مگاهرتز نسبت به رم DDR3 با فرکانس 1600 مگاهرتز موجب افزایش 20%ای کارایی و 30% صرفه جویی در انرژی می شود. زمانی که رم DDR4 با استفاده از سیستم اورکلاک آبی GX700 اورکلاک می‌شود، فرکانس آن تا 2800 مگاهرتز افزایش می‌یابد.

  دسترسی سریع‌تر به داده‌ها با NVMe PCIe و RAID 0 پیش‌فرض

  GX700 برای رِندِر فوری و روان تصاویر گرافیکی بازی و برخورداری از سرعت فوق‌العاده بالای دسترسی به داده‌ها مجهز به RAID و آخرین فناوری‌های ®NVM Express™ (NVMe) and PCI Express می‌باشد. سرعت دسترسی فوق العاده بالا و عمکرد خنک کنندگی خارق‌العاده که دستاورد سیستم خنک کننده مایع می‌باشد، به شما اجازه می‌دهد نهایت استفاده را از تمام ظرفیت بازی GX700 ببرید.

  تقویت کننده و مبدل صدای دیجیتال به آنالوگ هدفون ESS Sabre

  ROG GX700 مجهز به تقویت کننده و مبدل صدای دیجیتال به آنالوگ هدفون ESS Sabr است تا نرخ نمونه‌برداری‌ای که هشت برابر بیشتر از صدای با کیفیت CD است را در اختیار شما قرار دهد. مبدل صدای دیجیتال به آنالوگ هدفون ESS Sabre موجب بهبود کیفیت صدا شده و با کاهش چشمگیر نویز، خروجی صدای قدرتمند 384Hz/32bit را برای شما فراهم می‌کند. بدین ترتیب، حتی زمانی که از هدفون استفاده می‌کنید، صدای درون بازی خوش طنین‌تر و با جزئیات بیشتر بوده و انحراف کمتری خواهد داشت.

  علاوه براین، تقویت کننده ESS بر باس صدا افزوده و برای ارائه صدای واضح‌تر و دقیق‌تر صدا را تقویت می‌کند.

  تقویت‌ کننده یکپارچه جزیئات صدای هدفون

  GX700 علاوه بر تبدیل کننده صدای دیجیتال به آنالوگ هدفون ESS Sabre دارای تقویت کننده ESS نیز می‌باشد. این تقویت کننده موجب بهبود میزان باس صدای خروجی شده و برای ارائه صدای واضح‌تر و دقیق‌تر کیفیت صدا را تقویت می‌کند.

  اورکلاک آسان با مرکز بازی

  مرکز بازی ROG برای انجام اورکلاک‌های شگفت انگیز مجهز به Turbo Gear می‌باشد. این مرکز چهار نوع اورکلاک مختلف استاندارد، بهینه‌سازی شده، شدید و دستی را در اختیار شما می‌گذارد. حالت شدید به شما اجازه می‌دهد فقط با یک کلیک GX700 را اورکلاک کرده و بدون دردسر به نهایت عملکرد سیستم در بازی‌های 4K UHD دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید به صورت دستی نیز سیستم خود را اورکلاک کرده و به تنظیمات و اهداف شخصی خودتان دست پیدا کنید!

  XSplit Gamecaster

  ROG GX700 دسترسی مادام العمر شما به XSplit Gamecaster را امکان پذیر می‌کند. با استفاده از این فناوری می‌توانید جریان بازی خود را به آسانی و از طریق منوی داخل بازی پخش یا ضبط کنید. تنها کاری که باید انجام دهید فشار دادن یک کلید است تا بتوانید با افزودن توضیحات مشخص کنید که چه اتفاقی بر روی صفحه در حال افتادن است. شما همچنین می‌توانید با استفاده ازTwitch با دوستان و طرافداران خود تعامل کرده و در تماس باشید.

  Sonic Studio II و Sonic Radar II

  Sonic Studio و Sonic Radar تجربه یک صدای گیمینگ فوق‌العاده فراگیر را برای ROG GX700 فراهم می آورند.

  Sonic Studio برای ارتقاء صدا و کاهش نویز، صدای گیمینگ با کیفیتی را ارائه داده و کیفیت پخش و ضبط صدا را بهبود می بخشد.

  Sonic Radar نیز به شما کمک می کند از طریق علائم روی صفحه موقعیت نسبی تیراندازی ها، ردپاها و سایر جلوه های صوتی بازی را تشخیص دهید.

  تاندربولت 3 اینتل® با USB نوع C

  فناوری آن‌بورد ™Intel® Thunderbolt امکان انتقال داده و سیگنال با یک کابل و با سرعت تا 20 گیگابیت بر ثانیه را برای شما فراهم می آورد که این سرعت دو برابر پهنای باند USB 3.1 می باشد. لپ تاپ ROG GX700 برای افزایش سازگاری با دستگاه های مختلف امکان استفاده از تاندربولت اینتل ® و USB 3.1 نوع C را برای شما فراهم می آورد.
  توجه: ممکن است مشخصات واقعی محصول با توجه به کد شناسایی آن متفاوت باشد.

  چمدان اختصاصی ROG برای جابجایی آسان

  ROG GX700 دارای یک چمدان چرخ‌دار اختصاصی ROG است تا بتوانید لپ تاپ و داک خنک کننده را در آن قرار دهید. برای حفاظت از لپ تاپ و سایر لوازم جانبی بازی شما در برابر ضربه ها و تکان‌های ناشی از حمل و نقل از آستر فوم در این چمدان استفاده شده است.

  ©2015 NVIDIA Corporation. NVIDIA، لوگوی NVIDIA ،GeForce ،GTX و NVIDIA GameWorkd علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده شرکت NVIDIA می باشند. All Rights Reserved.

  ©2015 Ubisoft Entertainment. کلیه حقوق محفوظ است. Tom Clancy's Rainbow Six, Assassin's Creed, Ubisoft, و لوگوی Ubisoft علائم تجاری Ubisoft Entertainment در ایالات متحده و/یا سایر کشورها می‌باشند.