ASUS recommends Windows 10 Pro.

  S46CM

  S46CM

  نوت‌بوک بسیار باریک و نیرومند همراه با درایو نوری

  • قابلیت نصب درایو نوری با وجود ضخامت کم 21 میلی‌متر
  • از اجرای نیرومند صدا با بهره‌گیری از فناوری ASUS SonicMaster Lite لذت ببرید
  • روشن شدن سریع در 2 ثانیه و باقی ماندن در حالت آماده به کار برای مدت طولانی‌تر با کمک فناوری ASUS Super Hybrid Engine II
  • کار راحت و طبیعی با نوک انگشتان به‌کمک پد لمسی Smart Gesture
  • ترکیب کارآیی SSD و گنجایش بالای HDD برای ارائه تجربه‌ کاربری بهتر
   Product Image

   طراحی هنرمندانه و شیک

   اولترا‌بوک‎‌های ASUS S46با آنکه بسیار باریک و سبک هستند، با داشتن ضخامت بسیار کم 21 میلی‌متری مجموعه‌‌ کاملی از همه ویژگی‌های خوب را در خود جای داده‌اند. طراحی طوسی رنگ خش‌دار و شیک آنها رویکردی شخصی و در همین حال حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. بکارگیری پوشش بیرونی یک تکه، به استحکام و قدرت نوت‌بوک می‌افزاید و رویهم رفته با وجود ظرافت خود می‌توانند تمام نیازهای کاری شما را با داشتن قابلیت بالای جابجایی برآورده ‌سازند.

   صدای شگفت‌انگیز

   Amazing audio

   نوت‌بوک‌های سری S با بهره‌گیری از فناوری ASUS SonicMaster Lite و اجرای صدای بسیار نیرومند و صدای بم عمیق‌تر، بهترین تجربه صدا را در کلاس نوت‌بوک‌های mainstream ارائه ‌می‌دهند.

   کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند با روشن شدن در 2 ثانیه*

   Smartphone-like responsiveness with instant on

   تنها نوت‌بوک‌های ASUS واقعا قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep و یا hibernate در 2 ثانیه هستند که زمان طولانی آماده شدن برای کار (reboot) را بطور چشمگیری کاهش می‌دهد و بنابراین شما می‌توانید به‌ سرعت به سر کار یا تفریح خود باز گردید. به‌کمک فناوری ASUS Super Hybrid Engine II، نوت‌بوک شما می‌تواند تا 9 روز در حالت آماده به کار بماند و اگر شارژ باتری به 5% و یا کمتر برسد بصورت اتوماتیک از داده‌ها نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

   *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار S46، ممکن است براساس کارکرد ویژه اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.

   نوآوری بیشتر برای خشنودی کاربران

   User-centric innovations

   پد لمسی بزرگ Smart Gesture، امکان کنترل بسیار روان و طبیعی با نوک انگشتان را فراهم می‌سازد و کیبورد چیکلت مونتاژ شده از زیر هم باعث راحتی بیشتر و کاهش اشتباه‌های تایپی می‌شود.

   کارکرد پردازشی قابل اطمینان

   ASUS S46CM همراه باWindows 7 Ultimate و یا نسخه‌های دیگر، از پردازشگرهای نسل سوم Intel تا سریCore™ i7 با فناوری Ivy Bridge و پردازشگر جداگانه گرافیکی سریNVIDIA® GT 635 بهره می‌برد و بنابراین شما همواره برای کار پردازشی روزانه از قدرتی خوب برخوردار خواهید بود.

   Enjoy SonicMaster Lite for more powerful sound performance