ASUS recommends Windows 10 Pro.

  U30SD

  U30SD

  نوت‌بوک ASUS U30SD مجهز به نسل دوم پردازشگرهای Intel® Core™ و درایوهای نوری

  • بدنه باریک و سبک با ظاهری زیبا برای حمل بسیار آسان‌ و ارائه نمایی کاملا شیک
  • بهره‌گیری از فناوری نیرومند، نه تنها جذابیت بیشتر بلکه اطمینان بالا در کار را برای شما به ارمغان می‌آورد - نسل دوم پردازشگرهای نیرومندIntel® Core™ i3 و i5 با ولتاژ استاندارد، با سرعتی شگفت‌انگیز از پس سخت‌ترین چالش‌ها برمی‌آیند، و پردازشگر ویژه NVIDIA® GeForce® GT 520M با 1GB حافظه DDR3 VRAM، تازه‌ترین تصاویر و بازی‌ها را با بهترین کیفیت اجرا می‌کند
  • تنها نوت‌بوک باریک و سبک مجهز به درایو نوری – نهایت استفاده از data و مدیا در حال حرکت!
  Product Image

  نوت‌بوک شیک 13 اینچی

  نوت‌بوک جدید U30SD با بهره‌گیری از بدنه‌ای سبُک و ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم، کیبورد chiclet و جادستی‌های بسیار بزرگ، ظاهری تحسین برانگیز و فشرده را به نمایش می‌گذارد و ثابت می‌کند که یک کامپیوتر باریک و سبک حتما نباید دارای طراحی کسل کننده و ناراحت باشد!
  این دستگاه جذاب با ضخامت کمتر از 30 میلی‌متر و وزن 2 کیلوگرم، براحتی همه جا همراه شما خواهد بود.

  اندازه کوچک، توان بسیار

  نوت‌بوک تازه U30SD از پردازشگرهای جدید نسل دومIntel® Core™ i3 و i5 با سرعتی شگفت‌انگیز در انجام همه کارها بهره می‌برد. ASUS یک‌بار دیگر ثابت کرده‌است که ارائه یک طراحی چشمگیر و جمع و جور، لزوما نباید به قیمت کم کردن از قابلیت‌ها و کارآیی بالا تمام شود.

  U30 complete portability with optical media

  توان عالی برای اجرای بازی‌ها

  NVIDIA GEFORCE

  پردازشگر ویژه NVIDIA® GeForce® GT 520M با 1GB حافظه VRAM، انجام همه کارها را برروی یک نوت‌بوک فشرده امکان‌پذیر می‌سازد – بهره‌وری بیشتر، جستجوی web، پخش و اجرای ویدیو، موزیک و البته بازی‌ها. این پردازشگر گرافیکی نیرومند برتری بسیار زیادی را نسبت به نوت‌بوک‌های کم‌توان رقیب به ارمغان می‌آورد و همچنین از پردازش موازی NVIDIA® CUDA برای کارآیی بهینه و ذخیره بیشتر انرژی پشتیبانی می‌کند.

  کاملا قابل حمل همراه با اُپتیکال مدیا

  در نوت‌بوک U30SD هیچ قابلیتی کم نشده است. با اینکه کاهش وزن در نوت‌بوک‌های سبُک دیگر با حذف شماری از قابلیت‌های آنها ممکن می‌شود، U30SD از درایو نوری بهره‌مند است تا شما دیگر درگیر استفاده از دستگاه‌های اکسترنال، سیم‌ها و driverها نباشید. به جای آن می‌توانید با بهره‌گیری از حافظه و پشتیبان‌گیری فیزیکی با آرامش خیال کار کنید.

  10 ساعت شارژ باتری

  درحالی که نوت‌بوک تازه U30SD از قابلیت‌های بیشتری نسبت به نوت‌بوک‌هایی با اندازه بسیار بزرگ‌تر از خودش برخوردار است، با صرفه‌جویی بسیار در مصرف انرژی، عمر باتری را نیز به میزان زیادی افزایش می‌دهد. با ذخیره بیش از 10 ساعت شارژ باتری پس از تنها یک‌بار شارژ کردن، می‌توانید تمام روز را از کار کردن لذت ببرید- نیازی نیست که کار را متوقف کنید و به سرعت دنبال پریز برق دیواری بگردید. فقط بنشینید، دستگاه را روشن کرده و کارتان را شروع کنید.