ASUS recommends Windows 10 Pro.

  U46SV

  U46SV

  نوت‌بوک 14 اینچی U46SV ایسوس، باریک‌ترین پنل را در قالب یک طراحی بسیار باریک و سبُک به شما عرضه می‌کند

  • باریک‌ترین پنل موجود برروی یک نوت‌بوک 14 اینچی در قابی فشرده برای حمل بسیار آسان‌‌تر
  • نسل دوم پردازشگرهای نیرومندIntel® Core™ ولتاژ استاندارد برای اجرای بهتر چند کار همزمان و مالتی مدیا
  • افزایش ذخیره شارژ باتری به 10 ساعت* برای کار پردازشی در تمام روز و در حال حرکت
  Product Image

  ضخامت کمتر از یک اینچ

  Under 1 inch thickness enhances mobility

  طراحی بسیار باریک و سبک، فناوری‌های بیشتری را در یک بدنه فشرده جای داده است که حمل و کاربرد بسیار آسانی دارد. قاب باریک بکار رفته دور صفحه باعث می‌شود که یک صفحه نمایش بزرگ‌تر بتواند برروی یک شاسی باریک‌تر نصب شود، و روکش آلومینیومی خش‌دار نیز ظاهری بسیار تک را ایجاد می‌کند. ایسوس همچنین با بهره‌گیری از مهندسی پیشرفته در نوت‌بوک تازه U46SV طراحی ویژه‌ لولای پیش‌آمده را بکار برده‌است که باعث می‌شود درب نوت‌بوک تا زاویه بیشتری باز شود و نگاه کردن به نمایشگر حتی در فضایی محدود مانند صندلی هواپیما، راحت‌تر باشد.

  پردازشگرهای نیرومند نسل دوم Intel® Core™ در کنار پردازشگر گرافیکی NVIDIA® GeForce™

  پردازشگرهای نیرومندIntel® Core™ i3 و i5 با ولتاژ استاندارد به‌آسانی می‌توانند از عهده انجام چندکار همزمان بصورت فشرده‌تر، پخش مالتی مدیا با کیفیت بهتر HD و همچنین سرعت بخشی به کارکرد یک کامپیوتر قابل حمل که می‌توانید برای انجام هر برنامه‌ای به آن تکیه کنید، برآیند. پردازشگر گرافیکی جداگانهNVIDIA® GeForce® GT 540M با سازگاری اولیه با DirectX® 11از تازه‎‌ترین‌ پیشرفت‌های گرافیکی بهره می‌برد و‌ کیفیت تصاویر را به شیوه چشمگیری افزایش می‌دهد تا همه چیز از جمله فیلم‌های HD تا بهترین بازی‌های کامپیوتری به خوبی اجرا شده و جزئیات آنها به‌نحوی باورنکردنی قابل دیدن باشد.

  U46 under an inch thick

  شارژ بیشتر باتری

  Intelligent power optimization in each task extends battery life to 10 hours* for all-day computing

  فناوری‌ بسیار کارآمد با مصرف بهینه انرژی به شما یک باتری کاملا تنظیم شده ارائه می‌دهد که پس از تنها یک‌بار شارژ کردن می‌تواند تا 10 ساعت شارژ نگه دارد. این به معنای امکان کار پردازشی در تمام روز و در حال حرکت است، بدون نیاز به متوقف کردن کار و گشتن به دنبال پریز برق دیواری.

  * ممکن است بر اساس شرایط استفاده تغییر کند.

  قابلیت اتصال و شارژ بهتر دستگاه‌های دیگر

  USB 3.0 technology

  U46SV با پشتیبانی از USB 3.0 که تا 10 برابر سریع‌تر از USB 2.0 عمل می‌کند، از تازه‌ترین استانداردها در انتقال اطلاعات بهره می‌برد. با این حال برای شارژ وسایل همره، یک پورت اختصاصی USB 2.0 با USB Charger+، شارژ دوباره سریع‌تر را همراه با مصرف انرژی کمتری ممکن می‌سازد، بنابراین همیشه امکان اتصال و به‌کاراندازی همه وسایل همراه شما حتی در زمانی که نوت‌بوک خاموش است، وجود دارد.