ASUS recommends Windows 10 Pro.

  U47VC

  U47VC

  هماهنگی کامل برای کاربرد شخصی و حرفه‌ای

  • فشرده و سبک: ضخامت کمتر از یک اینچ و وزن کمتر از 2 کیلوگرم
  • باریک‌ترین نوت‌بوک 14 اینچی دنیا!
  • کیفیت ساخت و مواد بسیار بادوام برای استفاده در حال حرکت
  • نسل سوم پردازشگرهای جدید و نیرومند Intel® Core™ i3/i5/i7 و گرافیک NVIDIA® GT 620M
  • شارژ باتری تا 8 ساعت
   Product Image
   Compact and light: under 1 thick and less than 2Kg
   World’s most compact 14” notebook!

   قدرت پردازش

   پردازشگرهای ولتاژ استاندارد، می‌توانند بازده پردازشی ایده‌آلی را در یک بدنه فشرده ارائه ‌‌دهند و U47 نیز اکنون به نسل سوم پردازشگرهای Intel® Core™ i3/i5/i7 و فناوری Ivy Bridge مجهز شده است. به کمک پردازشگر گرافیکی جداگانهNVIDIA® GT 620M و1GB حافظه ویدیویی، همه کارها از جملهmultitasking در هنگام استفاده حرفه‌ای تا سرگرمی‌های چندرسانه‌ای، فوق‌العاده بهتر و سریع‌تر اجرا می‌شوند. مجموعه این ویژگی‌های قدرتمند،U47 را به یک نوت‌بوک چندمنظوره و توانمند تبدیل ساخته که به آسانی می‌تواند از عهده استفاده‌های کاری، تفریحی و حتی اجرای بازی‌ها برآید. پشتیبانی ازIntel® WiDi امکان انتقال روان و آسان مطالب را از نوت‌بوک به تلویزیون HD با صفحه‌ای بزرگ فراهم می‌سازد، و ایسوس با افزودن یک شارژر USB+ انحصاری، امکان شارژ سریع همه وسایل همراه USB شما را حتی زمانی که نوت‌بوک خاموش است فراهم نموده است.


   بدنه‌ای زیبا و باریک با ساختی هنرمندانه

   U47 علاوه بر داشتن قدرت بسیار بالا از ظاهری زیبا و بدنه‌‌ای بسیار باریک با ضخامت کمتر از یک اینچ بهره می‌برد. مهندسان با استفاده از آلومینیوم موفق به ساخت نوت‌بوکی سبک شده‌اند که کمتر از 2 کیلوگرم وزن داشته و همچنین از دوام بسیار بالا مناسب برای استفاده کسانی که همواره در حال حرکت هستند برخوردار است. صفحه نمایش نیز با بکارگیری شیشه مقاوم‌شده نسبت به فشار و آسیب‌ها، به اندازه بدنه نوت‌بوک دارای استحکام است: باز هم ایده‌آل برای افرادی که بیشتر در سفر هستند. روکش آلومینیومی بصورتی هنرمندانه با بکارگیری طرح خش‌دار زیباتر شده است و کیبورد نیز از طراحی یک تکه بدون درز برای تجربه لمسی بهتر و در همین حال دقیق‌ و قابل اطمینان‌تر بهره می‌برد. تکنیک‌های دقیق مهندسی منجر به ساخت قاب (یا حاشیه) بسیار باریک به‌دور نمایشگر 14 اینچی شده است که به آن اجازه می‌دهد تا درون یک شاسی کوچک‌تر نسبت به بسیاری از نوت‌بوک‌های 13 اینچی جای بگیرد.

   Elegant and slim aesthetics

   Empower the professional U

   قدرت‌ بیشتر برای شما که حرفه‌ای هستید

   U47 علاوه بر اجرای بهتر مالتی مدیا، برای کاربرد گسترده حرفه‌ای طراحی شده‌ و بنابراین براحتی از عهده اجرای چند کارهمزمان بر می‌آید. U47 مجهز به قابلیت‌های زیادی برای ارائه دادن و اشتراک گذاری مطالب بوده و در همین حال نوت‌بوک جذابی است که حتی در رسمی‌ترین موقعیت‌ها نیز عالی به نظر می‌رسد. صفحه نمایش دارای اهمیت ویژه‌ایست، بنابراین در آن از مواد ضد برگشت نور استفاده شده که مشاهده همزمان آن را برای چند نفر راحت‌تر می‌سازد و همچنین با مقاومت نسبت به جذب اثر انگشت، همیشه پاک و تمیز باقی می‌ماند. در پد لمسی پیشرفت‌هایی صورت گرفته تا ورود داده‌ها روان و راحت‌تر باشد و همچنین برای کار در یک روز کامل باتری تا 8 ساعت شارژ نگه می‌دارد تا شما مجبور نباشید که برای شارژ دوباره دچار دردسر شده یا کارتان را متوقف کنید.