ASUS recommends Windows 10 Pro.

  X402CA

  X402CA

  رنگ های جسورانه، عملکرد استثنایی

  • پشتیبانی از پردازشگرهای Intel تا مدل Intel® Core™ i5 3317U.
  • طراحی پیش‌رو و باریک در رنگ‌هایی درخشان برای بیان سبک شما به بهترین شکل.
  • از اجرای نیرومند و تاثیرگذار صدا با بهره‌گیری از فناوری SonicMaster Lite لذت ببرید.
  • پد لمسی بزرگ با قابلیت تشخیص حرکات دست به‌کمک بهره‌گیری از فناوری Smart Gesture تجربه‌ای رضایت بخش را به کاربران ارائه می‌کند.
  • را‌ه‌اندازی دوباره در 2 ثانیه برای از سرگیری کار درست از جایی که آن را رها کردید.
  • فناوری IceCool محل قرارگیری دست (palm rest) را خنک نگه می‌دارد و راحتی کامل را در هنگام کار فراهم می‌کند.
  Product Image
  Multi-color Options

  در رنگ‌های گوناگون‌

  رنگ‌های بیشتر برای هماهنگی با سلیقه ویژه شما

  مدل‌های X402 بهره‌مند از یک طراحی پیش‌رو و درخشان در رنگ‌های گوناگون موجود است: مشکی زیبا، سفید شیک، صورتی جذاب، و آبی اقیانوسی. انتخاب شما هر چه که باشد، این رنگ‌ها برای ابراز روحیه و به نمایش گذاشتن فردیت ویژه‌تان به شما کمک می‌کنند.


  باریک و سبک

  بدنه باریک و زیبا با توان بسیار

  نوت‌بوک‌هایX402 با ضخامت کمتر از یک اینچ و وزن حدود 1.5Kg، مجموعه‌‌ کاملی از همه ویژگی‌های خوب را در بدنه باریک خود جای داده‌اند که با ماهیت پردازشی پویا، بسیار قابل حمل و هوشمند جدید کاملا هماهنگ است. این طراحی باریک به‌آسانی قابل حمل بوده و در همین حال نهایت شیکی و جذابیت را به نمایش می‌گذارد.

  Multi-color Options

  Multi-color Options

  فناوری SonicMaster و AudioWizard

  ارتقای تجربه شنیداری با بهترین صدای نوت‌بوک

  فناوریASUS SonicMaster که با بلندگوها و حفره‌های بزرگ‌تر و سیستم پیشرفته تنظیم صدا طراحی شده است، از راه ترکیب سخت‌افزار برتر و نرم افزار بهینه لذت شنیداری را افزایش می‌دهد. نرم افزار سودمند و انحصاری AudioWizard، برای تقویت صدا و سازگاری آن با سلیقه و ترجیح شما در شرایط گوناگون، کمک بیشتری می‌کند.


  فناوری Smart Gesture

  ارائه استانداردهای تازه و باورنکردنی در دقت لمسی

  نوت‌بوک‌های X402 با بکار‌گیری فناوری انحصاری Smart Gesture ایسوس تقویت شده و از پدهای لمسی تا 74%* بزرگ‌تر نسبت به رقیبان بهره می‌برند که ورود بهتر داده‌ها را بصورت چندلمسی به همراه تشخیص سریع‌تر، دقیق‌تر و پشتیبانی از طیفی گسترده‌تر از حرکات تضمین می‌کند. شما تجربه‌ای بسیار خوب از Windows 8 را خواهید داشت که نقطه عطف تازه‌ای در ورود لمسی داده‌ها بشمار می‌رود- اکنون لذت بردن از آن را شروع کنید!

  * ویژگی‌های پد لمسی در هر مدل متفاوت است.

  Multi-color Options


  فناوری IceCool

  با جادستی‌های خنک راحت کار کنید

  فناوری منحصر به فرد IceCool ایسوس، دمای جادستی‌ها (palm rests) را هم سطح با دمای بدن و یا پایین‌تر از آن نگه می‌دارد و با جلوگیری از انتقال گرما به مچ دستان باعث راحتی بیشتر کاربر شده و جلسات طولانی تایپ کردن را طبیعی‌ و لذت بخش‌تر می‌سازد.

  Multi-color Options

  Multi-color Options

  روشن شدن در 2 ثانیه

  با کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند، کار را به‌سرعت از سر بگیرید

  به‌کمک فناوری ASUS Super Hybrid Engine II که به نوت‌بوک‌هایX402 قابلیت کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند را می‌بخشد، روانی کار را با راه‌اندازی واقعی در 2 ثانیه تجربه کنید. این نوت‌بوک‌ها امکان دسترسی بسیار سریع را برای شما فراهم می‌کنند و با بهره‌گیری از یک طراحی ویژه برای ذخیره انرژی می‌توانند تا دو هفته در حالت آماده به کار باقی بمانند. اگر در زمان نبود شما شارژ باتری به 5% برسد، از داده‌ها بصورت اتوماتیک نسخه پشتیبان گرفته می‌شود بنابراین مطالب ارزشمند همیشه ایمن و در دسترس خواهند بود!

  *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار ممکن است براساس کارکرد ویژه اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.


  کارکرد پردازشی نیرومند CPU

  کارکرد پردازشی روان و اجرای بهتر چندکار همزمان و مالتی مدیا

  نوت‌بوک‌هایX402 مجهز به پردازشگرهای Intel تا نسل سوم Intel® Core™ i5 هستند. کارکرد بسیار خوب و پاسخ‌گو نیروی پردازشی عالی برای همه چیز از کارهای روزانه گرفته تا مالتی مدیای HD را برای شما فراهم می‌سازد. پردازشگرهایIntel® Core™ با ارائه خروجی کاملا هوشمند، تجربه‌ای بسیار رضایت‌بخش را به ارمغان می‌آورند که می‌توانید آن را ببینید و حس کنید. آنها به X402 کمک می‌کنند تا از هر جهت با همه برنامه‌هایی که شما می‌خواهید، چه برای کار و چه برای سرگرمی هماهنگ شود.

  Multi-color Options

  Multi-color Options

  دوربین HD

  ارتباط ویدیویی با کیفیت بهتر HD

  امکان ویدیو کنفرانس HD Full screen با نسبت تصویر 16:9، و همچنین کارکرد عالی در نور کم بخاطر وجود حس‌گرهای ویژه که در دوربین مدل‌های X402 بکار رفته است. آنها با بهره‌گیری از توان پردازشی خود، ویدیوها را روان‌تر انتقال می‌دهند و در نتیجه ارتباط آسان‌تر و بهتری را در همه محیط‌ها برای شما فراهم می‌سازند.