ASUS recommends Windows 10 Pro.

  X44HY

  X44HY

  رنگ های جسورانه، عملکرد استثنایی

  • بکارگیری فناوری IceCool که اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را به دور از کاربر جای داده‌ تا محل قرارگیری دست (palm rest) خنک باقی بماند.
  • با بهره‌گیری از USB 3.0 داده‌ها را با سرعتی 10 برابر نسبت به USB 2.0 منتقل کنید.
  • فناوری ASUS Power4 Gear با تنظیم سرعت فن بصورت خودکار، در هنگام کار صدا را کاهش داده و عمر باتری را افزایش می‌دهد.
  • فناوری Palm Proof برای جلوگیری از ایجاد وقفه و همچنین افزایش دقت در هنگام تایپ کردن پد لمسی را غیرفعال می‌کند.
   Product Image
   X Series-The Perfect Fit for Work and Play

   مجهز به پردازشگرهای نیرومند Intel® و گرافیک ویژه

   نوت‌بوک‌های سری X ایسوس با بهره‌گیری از Windows® 7 Ultimate اصل و یا نسخه‌های دیگر، یک پردازشگر Intel® Core™ i3 یا Pentium™ B940/B950، پردازشگرهای گرافیکیIntel® HD Graphics 3000 و یا AMD Radeon HD 6470M و تا 4GB حافظه ویدیویی DDR3 برای اجرای بازی و مالتی مدیا با کیفیتی مبهوت کننده، بهترین کارکرد را در کلاس خود چه برای کار و چه برای سرگرمی در حال حرکت، ارائه ‌می‌دهند.

   فناوری IceCool دستان شما را در هنگام کار خنک نگه می‌دارد

   IceCool Technology

   طراحی منحصر به فرد مادربورد دو طرفه، اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را در قسمت زیرین و به دور از کاربر جای داده است که بهره‌گیری از این فناوری همراه با هواکش‌ها و لوله‌های بیرون‌روی هوای گرم، باعث می‌شود جا دستی‌ها (palm rests) و کیبورد خنک‌تر از دمای بدن باشند و حتی در طولانی‌ترین جلسات کار پردازشی خنک باقی بمانند.

   انتقال سریع‌تر

   USB3.0

   اکنون با بهره‌گیری از USB 3.0 با سرعتی تا ده برابر USB 2.0، مطالب و فایل‌های شما به سرعت منتقل شده و از آنها نسخه پشتیبان گرفته می‌شود. دیگر با زمان‌های آزاردهنده انتظار خداحافظی کنید، زیرا حتی انتقال یک فیلم Blu-ray 25 گیگابایتی تنها 70 ثانیه طول می‌کشد.

   ASUS Instant On همراه با بهره‌گیری از فناوری SHE II

   Instant On

   فناوری ASUS Super Hybrid Engine II با بهره‌گیری از عناصر نمونه پیشین خود SHE، کارکرد باتری را بهبود بخشیده است. ویژگی Instant On نوت‌بوک را قادر می‌سازد که در کمتر از 2 ثانیه* دوباره راه‌اندازی شود و تا 15 روز* در حالت آماده به کار باقی بماند. نکته مهم دیگر این است که اگر شارژ باتری به کمتر از 5% برسد، داده‌ها بصورت خودکار برروی درایو سخت ذخیره می‌شوند*.

   *راه‌اندازی دوباره از حالت hibernate در یک نوت‌بوک mainstream بطور معمول 30 تا 60 ثانیه طول می‌کشد.
   *زمان نرمال باقی ماندن در حالت آماده به کار در نوت‌بوک‌های mainstream پیش از اینکه شارژ باتری تمام شود، 3 تا 5 روز است.
   *برداشتن باتری یا تمام شدن شارژ آن هنگامی که نوت‌بوک در حالت آماده به کار قرار دارد، باعث می‌شود که داده‌ها و احتمالا حاصل تلاش یک کاربر، پاک شوند.

   تجربه‌ای فراگیر از مالتی مدیا

   نوت‌بوک‌های سری X ایسوس با بهره‌گیری از پنلLED HD، بلندگوهایAltec Lansing® و نرم‌افزار تنظیم صدای SonicFocus، تجربه‌ای فراگیر را از مالتی مدیا ارائه می‌کنند.

   فناوری ASUS Power4 Gear با قابلیت تنظیم خودکار سرعت فن

   فناوری ASUS Power4 Gear با قابلیت تنظیم خودکار سرعت فن، مصرف انرژی باتری را کاهش داده و محیط کار آرام‌تری را برای شما فراهم می‌سازد.

   فناوری Palm Proof از ورود تصادفی داده‌ها جلوگیری می‌کند

   Palm Proof technology

   پد لمسی هوشمند می‌تواند تماس کف دست را از انگشت تشخیص بدهد و بنابراین از حرکت غیرعمدی مکان‌نما در هنگام تایپ کردن، جلوگیری می‌کند.

   ASUS x seires with Palm Proof technology