ASUS recommends Windows 10 Pro.

  X450VC

  X450VC

  رنگ های جسورانه، عملکرد استثنایی

  • بدنه کلاسیک با پرداخت ظریف خطوط دوار
  • قابل انتخاب تا پردازنده اینتل Core™ i7 و کارت گرافیک سری NVIDIA® GeForce 700
  • اجرای سریع در 2 ثانیه پس از حالت Sleep
   Product Image
   Crystal-clear video calls

   یک طراحی نفیس کلاسیک

   نوت بوک‌های جدید و بادوام سری X دارای پرداخت بدنه ظریف و جذاب با دایره‌های متحدالمرکز هستند که از مفاهیم Zen‌ الهام گرفته شده است. طراحی باریک این مدل‌ها 5 درصد باریک‌تر از مدل‌های قبلی سری X‌ است.

   نمایش یک تجربه روان از پردازش

   X450 یک دستگاه ایده‌آل برای کار و تفریح است. مشخصات این مدل‌ها تا پردازنده‌های Intel® Core™ i7 نسل سوم و کارت‌ گرافیکی NVIDIA® GeForce™ 700 متنوع است و X450 عملکردی روان و سریع ارایه می‌دهد که فراتر از نیازهای روزمره برای اجرای برنامه‌ها و پخش فایل‌های سرگرمی است.

   Providing a smooth computing experience

   A notebook with smartphone-like accessibility

   یک نوت‌بوک با واکنش سریع مانند یک موبایل

   X450 دارای فناوری اختصاصی ایسوس Super Hybrid Engine II و قابلیت اجرای فوری است تا هر زمان که به آن نیاز داشتید همانند یک موبایل به سرعت آماده فعالیت باشد. این مدل می‌تواند در 2 ثانیه از حالت Sleep شروع به فعالیت کند و تا 14 روز در حالت غیرفعال باقی بماند. این ویژگی زمانی که شارژ باتری به 5 درصد کاهش پیدا کند بطور خودکار از داده‌های شما پشتیبان تهیه می‌کند تا آنها را امن و مطمئن نگاه دارد.

   انتقال فوق سریع داده‌ها

   X450 همراه با درگاه USB 3.0 تولید می‌شود که تا 10 برابر سرعت بیشتری نسبت به نسل قبلی دارد. با این ویژگی می‌توانید از تمام فایل‌ها و اطلاعات خود در چند ثانیه کپی بگیرید و یک نسخه پشتیبان از آنها تهیه کنید. حالا می‌توانید با آن دوره انتظار طولانی برای انتقال یک فیلم 25 گیگابایتی در کیفیت Blu-ray خداحافظی کنید زیرا این کار اکنون در 70 ثانیه انجام می‌شود.

   Ultra-fast data transfers

   Clearer sound and deeper bass
   Clearer sound and deeper bass

   صدای غنی و باس عمیق

   فرکانس‌های صوتی در اغلب نوت‌بوک‌ها توسط اسپیکرهای کوچک درونی منتشر می‌شود در نتیجه خروجی صوتی تنها از یک منبع و بدون تمایز است. نوت‌بوک X450 مانند سایر مدل‌های ایسوس به فناوری SonicMaster مجهز شده‌ است تا صدایی عالی پخش کند. با X450 صدایی فراگیر را تجربه کنید و تمام اجزای آن را بشنوید.


   تجربه دقیق تایپ

   مونتاژ کیبورد یکپارچه و یک تکه این مدل‌ها از پشت دستگاه مانع از معلق شدن کلیدها می‌شود تا تجربه‌ای راحت و مطمئن از تایپ را برای شما همراه داشته باشد. طراحی Chiclet فضای کلیدها را افزایش می‌دهد و یک آرایش بهبود یافته برای تضمین دقت در تایپ را فراهم می‌کند. هر کدام از کلیدها برای افزایش سرعت تایپ و واکنش‌پذیری، توسط نسبت طلایی ایسوس از نظر میزان نیرو و ضربه بهینه‌سازی شده‌اند. این جزییات خستگی ناشی از تایپ طولانی را کاهش می‌دهند.

   Solid typing experience

   Precise input

   ورودی دقیق

   X450 مجهز به یک تاچ‌پد بزرگ با فناوری هوشمند تشخیص رفتار برای واکنش سریع و دقیق به طیف گسترده‌ای از اشاره‌ها مانند برزگ‌نمایی، کشیدن و رها کردن و حرکت میان صفحات است. ورودی Smart Gesture با بسیاری از برنامه‌ها مانند نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس، مرورگرهای وب، نرم‌افزارهای اجرای فایل‌های صوتی و تصویری سازگار است.


   تماس ویدیویی با تصویر شفاف

   دوربین X450 به یک سنسور فوق حساس مجهز شده است که در تمام شرایط نوری از روشنایی اندک داخل اتاق تا محیط‌های روشن روز در فضای باز عملکرد مطلوبی دارد. توسط این دوربین می‌توانید با خانواده و دوستان از طریق یک تصویر کامل با نسبت 16:9 ارتباط برقرار کنید و کنفرانس‌های تصویری برای ارتباط با همکاران و مشتریان نمایش دهید.

   Crystal-clear video calls

   Crystal-clear video calls

   در هر زمان و در هر مکان به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید

   ایسوس WebStorage دسترسی شما به داده‌ها و فایل‌ها را در هر وسیله متصل به اینترنت تضمین می‌کند. با WebStorage ایسوس فایل‌های شما بطور خودکار به‌روز نگهداری می‌شوند و در میان ابزارهای مختلف همگام خواهند شد. می‌ـوانید عکس و ویدیوهای خود را در میان دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید یا موسیقی و فیلم پخش کنید. مدل‌های سری X ایسوس به همراه WebStorage رایگان به مدت 3 سال عرضه می‌شوند.