ASUS recommends Windows 10 Pro.

  X54HR

  X54HR

  رنگ های جسورانه، عملکرد استثنایی

  • بکارگیری فناوری IceCool که اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را به دور از کاربر جای داده‌ تا محل قرارگیری دست (palm rest) خنک باقی بماند.
  • با بهره‌گیری از USB 3.0 داده‌ها را با سرعتی 10 برابر نسبت به USB 2.0 منتقل کنید.
  • فناوری ASUS Power4 Gear با تنظیم خودکار سرعت فن، صدا را در هنگام کار کاهش داده و عمر باتری را افزایش می‌دهد.
  • فناوری Palm Proof برای جلوگیری از ایجاد وقفه و افزایش دقت، در هنگام تایپ کردن پد لمسی را غیرفعال می‌کند.
   Product Image
   X Series-The Perfect Fit for Work and Play

   کارکردی نیرومند

   نوت‌بوک‌های سری X ایسوس با بهره‌گیری از Windows® 7 Ultimate و یا نسخه‌های دیگر، یک پردازشگر Intel® Core™ i3 یا Pentium™ B940/B950، پردازشگرهای گرافیکیIntel® HD Graphics 3000 و یا AMD Radeon HD 7470M و تا 4GB حافظه ویدیویی DDR3 برای اجرای بازی و مالتی مدیا با کیفیتی مبهوت کننده، بهترین کارکرد را در کلاس خود چه برای کار و چه برای سرگرمی در حال حرکت ارائه ‌می‌دهند.

   فناوری IceCool دستان شما را در هنگام کار خنک نگه می‌دارد

   IceCool Technology

   طراحی منحصر به فرد مادربورد دو طرفه، اجزای گرمازای درون نوت‌بوک را در قسمت زیرین و به دور از کاربر جای می‌دهد که بهره‌گیری از این فناوری همراه با هواکش‌ها و لوله‌های بیرون‌روی هوای گرم، باعث می‌شود جادستی‌ها (palm rests) و کیبورد خنک‌تر از دمای بدن باشند و حتی در طولانی‌ترین جلسات کار پردازشی نیز خنک باقی بمانند.

   انتقال سریع‌تر

   USB3.0

   اکنون با بهره‌گیری از USB 3.0 با سرعتی تا ده برابر USB 2.0، مطالب و فایل‌های شما به سرعت منتقل شده و از آنها نسخه پشتیبان گرفته می‌شود. دیگر با انتظار کشیدن‌های آزاردهنده خداحافظی کنید، زیرا حتی انتقال یک فیلم Blu-ray 25 گیگابایتی تنها 70 ثانیه طول می‌کشد.

   فناوری Palm Proof از ورود تصادفی داده‌ها جلوگیری می‌کند

   Palm Proof technology

   پد لمسی هوشمند می‌تواند تماس کف دست را از انگشت تشخیص بدهد و بنابراین از حرکت غیرعمدی مکان‌نما در هنگام تایپ کردن، جلوگیری می‌کند.

   تجربه‌ای فراگیر از مالتی مدیا

   نوت‌بوک‌های سری X ایسوس با بهره‌گیری از پنلLED HD، بلندگوهایAltec Lansing® و نرم‌افزار تنظیم صدای SonicFocus، تجربه‌ای فراگیر را از مالتی مدیا ارائه می‌کنند.

   فناوری ASUS Power4 Gear با قابلیت تنظیم خودکار سرعت فن

   فناوری ASUS Power4 Gear با قابلیت تنظیم خودکار سرعت فن، مصرف انرژی باتری را کاهش داده و محیط کار آرام‌تری را برای شما فراهم می‌سازد.

   ASUS x seires with Palm Proof technology