ASUS recommends Windows 10 Pro.

  X55U

  X55U

  رنگ های جسورانه، عملکرد استثنایی

  • پردازشگر AMD® APU E2-1800
  • توانایی روشن شدن سریع در 2 ثانیه و باقی ماندن در حالت آماده به کار برای 11 روز
  • فناوری IceCool با جای دادن‌ اجزای گرمازای درون نوت‌بوک به دور از کاربر، باعث می‌شود که محل قرارگیری دست (palm rest) خنک باقی بماند.
  • از اجرای نیرومند صدا به‌کمک فناوری SonicMaster Lite لذت ببرید.
  • با پد لمسیSmart Gesture کنترل همیشگی راحت و طبیعی با نوک انگشتان را تجربه کنید.
  Product Image
  X Series

  طراحی روکش کلاسیک

  ASUS X55U دارای سطح مات با طرح کلاسیک است که سادگی، واقع‌گرایی و اصالت را به نمایش می‌گذارد.

  با فناوری IceCool راحت کار کنید

  Stay comfortable with IceCool technology

  ایسوس با بهره‌گیری از تکنیک‌های مهندسی منحصر به فرد موفق به ارائه یک طراحی درونی تک شده است که گرما را از جا دستی‌ها (palm rests) و کاربر دور می‌کند. به این ترتیب جا دستی‌ها همیشه دمایی پایین‌تر از دمای بدن را داشته و کاملا خنک‌ هستند و بنابراین باعث راحتی بیشتر حتی در جلسات طولانی‌ کار می‌شوند.

  Smartphone-like responsiveness with instant on*

  کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند با روشن شدن در 2 ثانیه*

  تنها نوت‌بوک‌های ایسوس واقعا قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep و یا hibernate در 2 ثانیه هستند که زمان طولانی آماده شدن برای کار (reboot) را بطور چشمگیری کاهش می‌دهد و شما می‌توانید به‌ سرعت به سر کار یا تفریح خود باز گردید. به‌کمک فناوری ASUS Super Hybrid Engine II، نوت‌بوک شما می‌تواند تا 11 روز در حالت آماده به کار بماند و اگر شارژ باتری به 5% و یا کمتر برسد بصورت اتوماتیک از داده‌ها نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

  *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کار X55U ، ممکن است براساس کارکرد ویژه اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.

  صدای شگفت‌انگیز با فناوری SonicMaster Lite

  SonicMaster Lite audio amazement

  بهره‌گیری از سیستم تقویت صدای انحصاری ایسوس، سری جدید X را به نوت‌بوک‌هایی بسیار توانمند در اجرای مالتی مدیا تبدیل می‌سازد که بهترین صدا را در کلاس خود ارائه می‌کنند: ترکیبی از نیروی بیشتر، طیف گسترده‌تر و وضوح بهتر که تجربه‌ای رضایت‌بخش از مالتی مدیا را به ارمغان می‌آورد.

  کارکرد نیرومند

  X55U ایسوس مجهز به فناوری تازه AMD Brazos، بهترین کارکرد در حال حرکت و توانایی اجرای چند کارهمزمان را در کلاس خود هم برای کار و هم برای سرگرمی ارائه می‌دهد.

  The ASUS X55 features several color choices to express your own style
  The ASUS X55 features several color choices to express your own style

  با USB 3.0 سریع‌تر کار کنید و بیشتر لذت ببرید

  SonicMaster Lite audio amazement

  USB 3.0 که اکنون بصورت استاندارد بر روی نوت‌بوک‌های سری X قرار دارد، داده‌ها را با سرعتی تا 10 برابر نسبت به USB 2.0 منتقل می‌کند و امکان دسترسی و پشتیبان‌گیری سریع‌تری را فراهم می‌سازد. هنگامی که حتی انتقال یک فیلم Blu-ray HD 25 گیگابایتی تنها 70 ثانیه طول می‌کشد، می‌توانید واقعا با زمان‌های آزار دهنده انتظار خداحافظی کنید.