ASUS recommends Windows 10 Pro.

  X55VD

  X55VD

  رنگ های جسورانه، عملکرد استثنایی

  • روشن شدن سریع در 2 ثانیه و باقی ماندن در حالت آماده به کار برای 11 روز
  • فناوری IceCool با جای دادن‌ اجزای گرمازای درون نوت‌بوک به دور از کاربر، باعث می‌شود که محل قرارگیری دست (palm rest) خنک باقی بماند.
  • از اجرای نیرومند صدا با بهره‌گیری از فناوری SonicMaster Lite لذت ببرید.
  • با پد لمسیSmart Gesture کنترل همیشگی راحت و طبیعی با نوک انگشتان را تجربه کنید.
   Product Image
   X Series

   طراحی روکش کلاسیک

   ASUS X55VD دارای سطحی خش‌دار است که سادگی، واقع‌گرایی و اصالت را به نمایش می‌گذارد.

   با فناوری IceCool راحت کار کنید

   Stay comfortable with IceCool technology

   ایسوس با بهره‌گیری از تکنیک‌های مهندسی منحصر به فرد موفق به ارائه یک طراحی درونی ویژه شده است که گرما را از جا دستی‌ها (palm rests) و کاربر دور می‌کند. به این ترتیب جا دستی‌ها همیشه دمایی پایین‌تر از دمای بدن را داشته و کاملا خنک‌ هستند و بنابراین باعث راحتی بیشتر حتی در جلسات طولانی‌ کار می‌شوند.

   Smartphone-like responsiveness with instant on*

   کارکرد سریع همانند تلفن‌های هوشمند با روشن شدن در 2 ثانیه*

   تنها نوت‌بوک‌های ایسوس واقعا قادر به راه‌اندازی دوباره از حالتsleep و یا hibernate در 2 ثانیه هستند که زمان طولانی آماده شدن برای کار (reboot) را بطور چشمگیری کاهش می‌دهد و شما می‌توانید به‌ سرعت به سر کار یا سرگرمی خود باز گردید. به‌کمک فناوری ASUS Super Hybrid Engine II، نوت‌بوک شما می‌تواند تا 11 روز در حالت آماده به کار بماند و اگر شارژ باتری به 5% و یا کمتر برسد بصورت اتوماتیک از داده‌ها نسخه پشتیبان گرفته می‌شود.

   *زمان واقعی باقی ماندن در حالت آماده به کارX55VD ، ممکن است براساس کارکرد ویژه اجزا، وسایل همراه متصل به دستگاه و تفاوت‌های محیطی تغییر کند.

   صدای شگفت‌انگیز با فناوری SonicMaster Lite

   SonicMaster Lite audio amazement

   بهره‌گیری از سیستم تقویت صدای انحصاری ایسوس، سری جدید X را به نوت‌بوک‌هایی بسیار توانمند در اجرای مالتی مدیا تبدیل می‌سازد که بهترین صدا را در کلاس خود ارائه می‌کنند: ترکیبی از نیروی بیشتر، طیف گسترده‌تر و وضوح بهتر که تجربه‌ای رضایت‌بخش از مالتی مدیا را به ارمغان می‌آورد.

   کارکرد پردازشی نیرومند CPU

   Windows 7، پردازشگرهای Intel® Core i3، Pentium™ یا Celeron™، گرافیک NVIDIA® GeForce® 610M و تا4GB حافظه ویدیویی DDR3، عملکرد و اجرای مالتی مدیا را تقویت می‌کنند. نوت‌بوک‌هایX55VD ایسوس بهترین کارکرد در حال حرکت را در کلاس خود هم برای کار و هم برای سرگرمی ارائه می‌دهند.

   The ASUS X55 features several color choices to express your own style

   The ASUS X55 features several color choices to express your own style

   با USB 3.0 سریع‌تر کار کنید و بیشتر لذت ببرید

   SonicMaster Lite audio amazement

   USB 3.0 که اکنون بصورت استاندارد بر روی نوت‌بوک‌های سری X قرار دارد، داده‌ها را با سرعتی تا 10 برابر نسبت به USB 2.0 منتقل می‌کند و امکان دسترسی و پشتیبان‌گیری سریع‌تری را فراهم می‌سازد. هنگامی که حتی انتقال یک فیلم Blu-ray HD 25 گیگابایتی تنها 70 ثانیه طول می‌کشد، می‌توانید واقعا با زمان‌های آزار دهنده انتظار خداحافظی کنید.