ASUS recommends Windows 10 Pro.

  VivoMini VM65

  VivoMini VM65

  رایانه‌ای کوچک و قدرتمند مجهز به پردازنده ‘Skylake' اینتل و رم فوق‌العاده سریع DDR4

  • پردازنده نسل ششم Intel® Core™ ‘Skylake’ و رم DDR4 برای عملکرد استثنایی سیستم
  • قابلیت اختیاری Vivo DualBay برای انعطاف پذیری بیشتر، تا دو درایو ذخیره‌سازی را پشتیبانی می‌کند
  • وای‌فای 802.11ac و پخش‌کننده رسانه ایسوس برای پخش فایل‌های تصویری با کیفیت 4K UHD
  • بلندگوهای یکپارچه مجهز به فناوری پیشرفته و صدای تقویت‌شده SonicMaster
  • USB 3.0 فوق‌العاده سریع برای انتقال سریع داده‌ها
  • سازگاری با استاندارد VESA که به کاربر اجازه ‌می‌دهد رایانه یکپارچه و سفارشی مخصوص خود را بسازد
  Product Image

  عملکرد قابل تحسین. تصاویر خیره کننده.

  رایانه کوچکِ دو لیتری VivoMini VM65 برای ارائه حداکثر کارایی و اشغال حداقل فضای ممکن به آخرین معماری Intel 'Skylake' مجهز شده است. این رایانه کوچک با انتخاب ششمین نسل پردازنده‌های ™ Intel® Core، رم DDR4، پشتیبانی از تصاویر 4K UHD، و صدای فوق‌العاده SonicMaster خود، گزینه‌ای ایده‌آل برای انتخاب به عنوان پلتفرم رایانشی روزمره یا مرکز سرگرمی می باشد.

  علی رغم طراحی جمع و جور، این رایانه حاوی *Vivo DualBay می باشد که گزینه های ذخیره‌سازی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید سرعت سیستم عاملتان را افرایش دهید یا فضای کافی برای آرشیو فیلم‌ها و آهنگ‌های خود داشته باشید. همچنین به لطف فناوری‌های SuperSpeed USB 3.0 و وای‌فای 802.11ac می‌توانید از نهایت سرعت در ارتباط با سایر دستگاه لذت ببرید. پرداخت فلزی و فشرده VivoMini VM65 از فرقه ذن الهام گرفته شده است و رنگ خاکستری تیره آن زیبایی بی بدیلی به آن داده است. این رایانه کوچکِ شیک و هنرمندانه به آسانی در هر یک از اتاق‌های خانه شما جا می‌گیرد.
  * وجود Vivo DualBay به مدل یا منطقه عرضه بستگی دارد

  عملکرد قابل تحسین. تصاویر خیره کننده

  رایانه کوچک 2 دولیتری VivoMini VM65 برای ارائه حداکثر کارایی و حداقل فضای ممکن به آخرین معماری Intel 'Skylake' مجهز شده است. این رایانه کوچک با انتخاب ششمین نسل پردازنده‌های ™ Intel® Core، رم DDR4، پشتیبانی از تصاویر 4K UHD، و صدای فوق‌العاده SonicMaster خود، گزینه‌ای ایده‌آل برای انتخاب به عنوان پلتفرم رایانشی روزمره یا مرکز سرگرمی می باشد.

  علی رغم طراحی جمع و جور، این رایانه حاوی *Vivo DualBay می باشد که گزینه های ذخیره‌سازی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید سرعت سیستم عاملتان را افرایش دهید یا فضای کافی برای آرشیو فیلم‌ها و آهنگ‌های خود داشته باشید. همچنین به لطف فناوری‌های SuperSpeed USB 3.0 و وای‌فای 802.11acمی‌توانید از نهایت سرعت در ارتباط با سایر دستگاه لذت ببرید. پرداخت فلزی و فشرده VivoMini VM65 از فرقه ذن الهام گرفته شده است و رنگ خاکستری تیره آن زیبایی بی بدیلی به آن داده است. این رایانه کوچکِ شیک و هنرمندانه به آسانی در هر یک از اتاق‌های خانه شما جا می‌گیرد.
  * وجود Vivo DualBay به مدل یا منطقه عرضه بستگی دارد

  عملکرد نسل ششم Intel® Core™

  رایانه کوچک VivoMini VM65 برای ارائه عملکردی سریع و کارآمد هنگام انجام محاسبات همزمان و متعدد روزمره مجهز به نسل ششم پردازنده‌هایIntel® Core™ شده است و از رم‌های DDR4 تا ظرفیت 16 گیگابایت پشتیبانی می کند. عملکرد آخرین پردازنده های اینتل در مقایسه با نسلی قبلی خود 11% افزایش پیدا کرده است؛ همچنین سرعت انتقال داده در رم های DDR4 دو برابر رم های DDR3 می باشد.

  VivoMini VM65 تجربه پردازش های روزمره شما را ارتقاء داده و خرید های آنلاین، وبلاگ نویسی، ارائه سخنرانی‌یا تماشای فیلم را برای شما لذت بخش تر می‌کند. این رایانه کوچک حتی مجهز به ویندوز 10، ویندوزی کامل با همان راحتی منوی شروع، است که میزکار رایانه شما را در معرض دید قرار می‌دهد. همچنین دارای مرورگری به نام Edge می‌باشد که به شما اجازه می دهد با سرعتی فوق العاده بالا و عملکردهای جدید و مفید به اینترنت متصل شوید.

  عملکرد ششمین نسل Intel® Core™

  رایانه کوچک VivoMini VM65 برای ارائه عملکردی سریع و کارآمد هنگام انجام محاسبات همزمان و متعدد روزمره مجهز به نسل ششم پردازنده‌هایIntel® Core™ شده است و از رم‌های DDR4 تا ظرفیت 16 گیگابایت پشتیبانی می کند. عملکرد آخرین پردازنده های اینتل در مقایسه با نسلی قبلی خود 11% افزایش پیدا کرده است ؛ همچنین سرعت انتقال داده در رم های DDR4 دو برابر رم های DDR3 می باشد.

  VivoMini VM65 تجربه پردازش های روزمره شما را ارتقاء داده و خرید های آنلاین، وبلاگ نویسی، ارائه سخنرانی‌یا تماشای فیلم را برای شما لذت بخش تر می‌کند. این رایانه کوچک حتی مجهز به ویندوز 10، ویندوزی کامل با همان راحتی منوی شروع، است که میزکار رایانه شما را در معرض دید قرار می‌دهد. همچنین دارای مرورگری به نام Edge می‌باشد که به شما اجازه می دهد با سرعتی فوق العاده بالا و عملکردهای جدید مفید ذ اینترنت گشت و گذار کنید.

  تصاویر 4K UHD فرا واقع گرایانه

  لذت بصری که VivoMini VM65 به شما می‌دهد موجب ارتقاء سطح سرگرمی‌های خانگی شما می‌شود. این رایانه با پشتیبانی از صفحه نمایش های (4K UHD (3840 x 2160 به شما کمک می‌کند خودتان را در کیفیت سینمایی ویدیوهای 4K UHD غرق کنید و از مشاهده عکس‌ها با تمام شکوهشان لذت ببرید. زمان گشت و گذار در وب، همه چیز - حتی ریزترین متن‌ها - به آسانی قابل مشاهده هستند!

  تصاویر 4K UHD فرا واقع گرایانه

  لذت بصری که VivoMini VM65 به شما می‌دهد موجب ارتقاء سطح سرگرمی‌های خانگی شما می‌شود. این رایانه از صفحه نمایش های (4K UHD (3840 x 2160 پشتیبانی می‌کند تا شما بتوانید خودتان را در کیفیت سینمایی ویدیوهای 4K UHD غرق کنید و از مشاهده عکس‌ها با تمام شکوهشان لذت ببرید. زمان گشت و گذار در وب، همه چیز - حتی ریزترین متن‌ها - به آسانی قابل مشاهده هستند!

  صدایی شفاف و دقیق

  VivoMini VM65 مجهز به بلندگوهای داخلی SonicMaster است، بنابراین نیازی به بلندگوهای خارجی ندارید. فناوری SonicMaster ایسوس، توسط تیم مشهور گوش طلایی ایسوس طراحی و ساخته شده است، و صدای بم عمیق و آواهای فوق العاده شفافی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  صدایی شفاف و دقیق

  VivoMini VM65 مجهز به بلندگوهای داخلی SonicMaster است، بنایراین نیازی به بلندگوهای خارجی ندارید. فناوری SonicMaster ایسوس، توسط تیم مشهور «گوش طلایی» ایسوس طراحی و ساخته شده است، و صدای بم عمیق و آواهای فوق العاده شفافی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  ارتقاء آسان

  *Vivo DualBay - گزینه‌های متنوع ذخیره‌سازی و فضای ذخیره سازی بیشتر

  VivoMini VM65 مجهز به Vivo DualBay است، با استفاده از این طراحی منحصر به فردِ ذخیره‌سازی مضاعف می‌توانید برای انعطاف پذیری بیشتر فضای ذخیره سازی از دو درایو حالت جامد (SSD) یا 2 هارد HDD 2.5 اینچ، یا یک هارد 3.5 HDD اینچ، استفاده کنید. بنابراین چه دنبال ظرفیت‌های ذخیره‌سازی بیشتر یا سرعت‌های بالاتر دسترسی به اطلاعات باشید، می توانید برای رفع بهتر نیازهای خود هارد دیسک و درایو حالت جامد را با هم ترکیب کرده و سازگار نمایید. اگر به دنبال فضایی هستید که بتوانید آرشیو فیلم‌ها یا آهنگ های خود را در آن جای دهید، از یک هارد دیسک HHD در ابعاد 3.5 اینچ یا دو هارد دیسک 2.5 اینچی استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای افزایش سرعت سیستم عامل و دسترسی سریع تر به داده های خود ترکیبی از یک هارد دیسک 2.5 اینچی و یک درایو حالت جامد SSD را انتخاب کنید.
  * وجود Vivo DualBay به مدل یا منطقه عرضه بستگی دارد

  قاب کشویی برای ارتقاء سخت‌افزاری آسان

  VivoMini VM65 دارای قاب کشویی است که ارتقاء حافظه یا کارت‌های بی سیم را برای کاربر سریع و آسان می‌کند. شما می‌توانید کارت حافظه رایانه خود را در سه مرحله ساده ارتقاء دهید:

  پیچ قاب شکاف SO-DIMM را باز کنید، و آن را بلند کنید.

  ماژول حافظه را داخل شکاف قرار دهید و آن را به سمت پایین فشار دهید.

  قاب شکاف SO-DIMM را سر جای خود قرار دهید و پیچ آن را ببندید.

  ارتقاء آسان

  *Vivo DualBay - گزینه‌های متنوع ذخیره‌سازی و فضای ذخیره سازی بیشتر

  VivoMini VM65 مجهز به Vivo DualBay است، با استفاده از این طراحی منحصر به فردِ ذخیره‌سازی مضاعف می‌توانید برای انعطاف پذیری بیشتر فضای ذخیره سازی از دو درایو حالت جامد (SSD) یا 2 هارد HDD 2.5 اینچ، یا یک هارد 3.5 HDD اینچ، استفاده کنید. بنابراین چه دنبال ظرفیت‌های ذخیره‌سازی بیشتر یا سرعت‌های بالاتر دسترسی به اطلاعات باشید، می توانید برای رفع بهتر نیازهای خود هارد دیسک HDD و درایو حالت جامد SSD را با هم ترکیب کرده و سازگار نمایید. اگر به دنبال فضایی هستید که بتوانید آرشیو فیلم‌ها یا آهنگ های خود را در آن جای دهید، از یک هارد دیسک HHD در ابعاد 3.5 اینچ یا دو هارد دیسک 2.5 اینچی استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای افزایش سرعت سیستم عامل و دسترسی سریع تر به داده های خود ترکیبی از یک هارد دیسک 2.5 اینچی و یک درایو حالت جامد SSD را انتخاب کنید.
  * وجود Vivo DualBay به مدل یا منطقه عرضه بستگی دارد

  قاب کشویی برای ارتقاء سخت‌افزاری آسان

  VivoMini VM65 دارای قاب کشویی است که ارتقاء حافظه یا کارت‌های بی سیم را برای کاربر سریع و آسان می‌کند. شما می‌توانید کارت حافظه رایانه خود را در سه مرحله ساده ارتقاء دهید:

  پیچ روکش اسلات SO-DIMM را باز کنید، و آن را بلند کنید.

  ماژول حافظه را داخل شکاف قرار دهید و آن را به سمت پایین فشار دهید.

  روکش شکاف

  گزینه‌های ارتباطی متنوع

  SuperSpeed USB 3.0 و وای‌فای 802.11ac

  VivoMini VM65 برای ارائه سرعت انتقال داده تا 10 برابر سرعت USB 2.0 از فناوری پیشرفته SuperSpeed USB 3.0 بهره می برد. همچنین این دستگاه دارای 6 درگاه USB 3.0 می‌باشد تا بتوانید علاوه بر اتصال صفحه‌کلید، ماوس و چاپگر USB، همچنان درگاه خالی برای شارژ تلفن یا تبلت خود نیز داشته باشید. VivoMini VM65 همچنین دارای یک کارت‌ حافظه‌خوان 4 در 1، یک جک خروجی صوتی، قفل Kensington، و پورت‌های HDMI و ++DisplayPort می‌باشد.

  VivoMini VM65 همچنین به لطف کارت وای فای ® Intel ارتباطات فوق‌العاده سریعی برای شما فراهم نموده است. وای فای 802.11ac با نرخ‌ انتقال بی‌سیم تا سرعت 433 مگابیت بر ثانیه با روترهای سازگار، 8 برابر سریعتر از وای فای 802.11g و 3 برابر سریعتر از وای فای 802.11n عمل می کند. استفاده از این فناوری جدید باعث می‌شود رایانه کوچک VivoMini VM65 به آسانی و بدون هیچگونه قطع و وصلی محتوی 4K UHD را به صورت بی سیم پخش نماید. بلوتوث داخلی® 4.0 یعنی می‌توانید VivoMini VM65 را با وسایل جانبی خود که مجهز به بلوث هستند همگام کنید.

  * انتقال فوق سریع SuperSpeed USB 3.0

  امکان استفاده از چند صفحه نمایش با پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی

  VivoMini VM65 از طریق HDMI و ++DisplayPort بدون نیاز به هرگونه کارت گرافیک اضافی، از سه صفحه نمایش مجزا پشتیبانی می‌کند. صفحه نمایش‌های اضافه فضای بیشتری برای عملکردهای چند تکلیفی در اختیار شما می‌گذارند، می‌توانید پنجره‌های کار خود را افزایش دهید، محتویات خود را آیینه سازی کنید، یا یک پنجره را در چندین صفحه نمایش بگسترانید. همچنین VivoMini VM65 برای کنترل بصری و فضای بازی جذاب‌تر از صفحه نمایش لمسی پشتیبانی می‌کند.
  * پشتیبانی از سه صفحه نمایش فقط با اتصالات زنجیره‌ای از طریق ++DisplayPort امکان پذیر است.

  کل صفحه دسکتاپ خود را در چندین صفحه نمایش مشاهده کنید

  سیگنال‌های خروجی متعدد را در چندین صفحه نمایش مشاهده کنید

  محتوای یکسان را در چندین صفحه نمایش مشاهده کنید

  گزینه‌های ارتباطی متنوع

  SuperSpeed USB 3.0 و وای‌فای 802.11ac

  VivoMini VM65 برای ارائه سرعت انتقال داده تا 10 برابر سرعت USB 2.0 از فناوری پیشرفته SuperSpeed USB 3.0 بهره می برد. همچنین این دستگاه دارای 6 درگاه USB 3.0 می‌باشد تا بتوانید علاوه بر اتصال صفحه‌کلید، ماوس و چاپگر USB، همچنان درگاه خالی برای شارژ تلفن یا تبلت خود نیز داشته باشید. VivoMini VM65 همچنین دارای یک کارت‌ حافظه‌خوان 4 در 1، یک جک خروجی صوتی، قفل Kensington، و پورت‌های HDMI و ++DisplayPort می‌باشد.

  VivoMini VM65 همچنین به لطف کارت وای فای ® Intel ارتباطات فوق‌العاده سریعی برای شما فراهم نموده است. وای فای 802.11ac با نرخ‌های انتقال بی‌سیم تا سرعت 433 مگابیت بر ثانیه با روترهای سازگار، 8 برابر سریعتر از وای فای 802.11g و 3 برابر سریعتر از وای فای 802.11n می‌باشد. استفاده از این فناوری جدید باعث می‌شود رایانه کوچک VivoMini VM65 به آسانی و بدون هیچگونه قطع و وصلی محتوی 4K UHD را به صورت بی سیم پخش نماید. بلوتوث داخلی® 4.0 یعنی می‌توانید VivoMini VM65 را با وسایل جانبی خود که مجهز به بلوث هستند جفت و جور کنید.

  * انتقال فوق سریع SuperSpeed USB 3.0

  امکان استفاده از چند صفحه نمایش با پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی

  VivoMini VM65 از طریق HDMI و ++DisplayPort بدون نیاز به هرگونه کارت گرافیک اضافی، از سه صفحه نمایش مستقل پشتیبانی می‌کند. صفحه نمایش‌های اضافه فضای بیشتری برای عملکردهای چند تکلیفی در اختیار شما می‌گذارند، می‌توانید پنجره‌های کار خود را افزایش دهید، محتویات خود را آیینه سازی کنید، یا یک پنجره را در چندین صفحه نمایش بگسترانید. همچنین VivoMini VM65 برای کنترل بصری و فضای بازی جذاب‌تر از صفحه نمایش لمسی پشتیبانی می‌کند.
  * پشتیبانی از سه صفحه نمایش فقط با اتصالات زنجیره‌ای از طریق ++DisplayPort امکان پذیر است.

  کل صفحه دسکتاپ خود را در چندین صفحه نمایش مشاهده کنید

  سیگنال‌های خروجی متعدد را در چندین صفحه نمایش مشاهده کنید

  محتوای یکسان را در چندین صفحه نمایش مشاهده کنید

  کنترل کامل از راه دور و پخش آنلاین

  وای فای 802.11ac به همراه پخش کننده منحصر به فرد رسانه ایسوس و برنامه های !Remote Go، به شما اجازه می دهند محتوی مورد علاقه خود را به صورت آنلاین پخش کنید یا از راه دور VivoMini را کنترل کنید. VivoMini VM65 به مدت یکسال 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ASUS WebStorage را در اختیار شما می گذارد، تا بتوانید با خیال راحت فایل های خود را در ابر ذخیره و به آنها دسترسی داشته باشید.

  !ASUS Remote GO

  هرآنچه برای کنترل کامل رایانه خود به آن نیاز دارید.


  • از همه فایل هایی که در حساب های ™ASUS WebStorage، Dropbox®، Microsoft OneDrive، Google Driveو ®SkyDrive دارید در یک مکان نسخه پشتیبان تهیه کنید


  • در هر زمان و مکانی به آسانی به رایانه خود دسترسی داشته باشید و آن را کنترل کنید!


  • همگام‌سازی فایل‌ها میان رایانه‌های شما و دستگاه‌های هوشمند فقط با یک کلیک!


  • برای کنترل کامل رایانه از روی مبل‌تان

  کنترل کامل از راه دور و پخش آنلاین

  وای فای 802.11ac به همراه پخش کننده منحصر به فرد رسانه ایسوس و برنامه های !Remote Go، به شما اجازه می دهند فایل‌های صوتی و تصویری مورد علاقه خود را به صورت آنلاین پخش کنید یا از راه دور VivoMini VM65 خود را کنترل کنید. VivoMini VM65 به مدت یکسال 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ASUS WebStorage را در اختیار شما می گذارد، تا بتوانید با خیال راحت فایل های خود را در ابر ذخیره و به آنها دسترسی داشته باشید.

  پخش کننده رسانه ایسوس:

  موسیقی و فیلم های خود را پخش کنید و به اشتراک بگذارید

  • در هر جایی از محتویات چند رسانه‌ای لذت ببرید
  • فیلم‌های خود را در تلویزیون‌تان پخش کنید
  • با رایانه خود موسیقی پخش کنید

  !ASUS Remote GO

  هرآنچه برای کنترل کامل رایانه خود به آن نیاز دارید.

  از همه فایل هایی که در حساب های ™ASUS WebStorage، Dropbox®، Microsoft OneDrive، Google Driveو ®SkyDrive دارید در یک مکان نسخه پشتیبان تهیه کنید

  در هر زمان و مکانی به آسانی به رایانه خود دسترسی داشته باشید و آن را کنترل کنید!

  همگام‌سازی فایل‌ها میان رایانه‌های شما و دستگاه‌های هوشمند فقط با یک کلیک!

  برای کنترل کامل رایانه از روی مبل‌تان

  طراحی جذاب و زیبا

  رنگ زیبای خاکستری تیره و استفاده از پرداخت فلزیِ تابیده در طراحی VivoMini VM65 موجب برنده شدن آن در جایزه طراحی Good Design Award شده است و به همین دلیل این رایانه کوچک در گوشه اتاق هر خانه‌ای به خوبی جلب توجه می‌کند. همچنین می‌توانید آن را به کمک پایه VESA پشت صفحه نمایش خود نصب کنید تا رایانه یکپارچه سفارشی خود را بسازید و محیطی مرتب و منظم داشته باشید.

  طراحی جذاب و زیبا

  رنگ زیبای خاکستری تیره و استفاده از پرداخت فلزیِ تابیده در طراحی VivoMini VM65 موجب برنده شدن آن در جایزه طراحی Good Design Award شده است و به همین دلیل این رایانه کوچک در گوشه اتاق هر خانه‌ای به خوبی جلب توجه می‌کند همچنین می‌توانید آن را به کمک پایه VESA پشت صفحه نمایش خود نصب کنید تا رایانه یکپارچه سفارشی خود را بسازید و محیطی مرتب و منظم داشته باشید.

  کیفتی که می‌توانید به آن اطمینان کنید

  دسکتاپ‌های ایسوس – توصیه شده‌ترین برند رایانه رومیزی ویندوزی

  نوآوری، طراحی و قابلیت اطمینان در قلب همه رایانه‌های ایسوس جای دارد. برنده جایزه رضایت کلی به انتخاب خوانندگان برای دومین سال پیاپی، و سومین سال متوالی در طبقه خانگی، گواه آن است که ایسوس در ارائه آنچه مشتریان می‌خواهند از شرکت‌های رایانه‌های رومیزی ویندوزی رقیب، بهتر است. ایسوس با استفاده از محبوب‌ترین و پرافتخارترین مادربردهای جهان ساخته شده است.

  دستگاه برای نهایت پایایی، سازگاری گسترده و اطمینان خاطر از امنیت به طور کامل تست می‌شود.

  برای حصول اطمینان از اینکه VivoMini ایسوس مطابق با تمام استانداردهای سختگیرانه ما می‌باشد تحت یک سری آزمایشات پایایی و کیفیت قرار می‌گیرد. VivoMini شما به گونه‌ای طراحی شده است تا از پس شدیدترین شرایط حرارتی - از محیط‌های خشک، بسیار سرد و زیر صفر گرفته تا داغ و مرطوب بیش از 60 درجه برآید. و البته، به اندازه کافی قوی و محکم است تا از ضربات و تکان‌های طی حمل و نقل در امان بماند.

  تست مصرف برق

  تست پورت

  تست سر و صدا

  تست حرارت و رطوبت

  تست ولتاژ و فرکانس خط

  تست سقوط

  تست مصرف برق

  تست پورت

  تست سر و صدا

  تست سقوط

  تست حرارت و رطوبت

  تست ولتاژ و فرکانس خط