MG24UQ

  MG24UQ

  بازی تحت فرمان شما

  • مانیتور 23.6 اینچ 4K UHD (3840 x 2160) با تصاویر واقعی و خیره‌کننده
  • فناوری IPS با کنتراست شگفت‌انگیز 100,000,000:1 و زاویه دید گسترده
  • پشتیبانی از نمایش روان تصاویر 4K UHD در فرکانس 60 هرتز از طریق رابط DisplayPort 1.2 و HDMI(v 2.0)
  • فناوری‌های اختصاصی ایسوس Ultra-Low Blue Light، Flicker-Free، GamePlus و GameVisual و دسترسی به حمایت‌های تاکتیکی تحت فرمان شما

  بازی تحت فرمان شما

  مانیتور مخصوص بازی ASUS MG24UQ برای پیروزی در نبردهای حرفه‌ای طراحی شده است. با پنل 4K UHD مجهز به به IPS‌ این مدل خط میان واقعیت و دنیای مجازی را محو کرده است تا شما را مستقیما در دنیای بازی‌ها فرو برد. این مدل حتی دارای ویژگی‌های مخصوص گیمرها مانند فناوری‌های ASUS GamePlus و GameVisual است تا تجربه‌ای کاملا جدید از بازی‌ها داشته باشید.

  یک نمایشگر 23 اینچ 4K UHD
  با جزییات فوق‌العاده تصویر
  و فضای عملیاتی وسیع‌تر

  ASUS MG24UQ یک نمایشگر 23.6 اینچ با کیفیت 4K UHD است که وضوح تصویر فوق‌العاده 3840×2160 با تراکم 168 پیکسل‌ در اینچ را در اختیار شما قرار می‌دهد تا تصویری واقعی از عکس‌ها ببینید و متن‌ها را واضح و شفاف بخوانید. MG24UQ چهار برابر پیکسل‌های یک تصویر Full HD 1080p را ارائه می‌کند تا بتوانید هنگام اجرای بازی‌ها و تماشای فیلم‌ها جزییات بیشتری را مشاهده کنید و فضای کاری وسیع‌تری برای پنجره‌های برنامه‌ها داشته باشید. بافت جذاب عناصر تصویر و نقش زمین در MG24UQ که سطح قابل‌توجهی از جزییات را به نمایش می‌گذارد، شما را به جهان مجازی خواهد برد.
  مانیتورهای 23.6 اینچ رایج با تصویر 1080×1920
  جزییات کمتر با فضای کاری محدودتر در حاشیه‌ها نمایش داده می‌شوند.
  تصاویر نسبتا مات هستند.
  مانیتورهای 23.6 اینچ MG24UQ با تصویر 3840 x 2160
  جزییات بیشتری را مشاهده کنید و سه برابر فضای کاری بیشتری در حاشیه‌ها در اختیار داشته باشید. تصاویر دارای شفافیت بیشتری هستند.

  فناوری IPS برای
  نمایش رنگ‌های پیوسته ودقیق

  فناوری IPS در مدل MG24UQ مزیت‌هایی مانند کیفیت برتر تصاویر، طیف رنگ 100 درصد sRGB ، نرخ کنتراست شگفت‌انگیز 100,000,000:1 و زاویه دید گسترده 178 درجه را برای کمترین میزان اختلال در رنگ‌ها دارد تا آنچه مشاهده می‌کنید را با همان کیفیت با اطرافیان خود به اشتراک بگذارید.
  فناوری اختصاصی ایسوس ASUS Trace Free زمان پاسخگویی 4 میلی‌ثانیه را به پنل IPS مورد استفاده در MG24UQ اضافه می‌کند تا حتی در لحظات سریع بازی‌ها نیز تصاویری پیوسته و روان بدون مشاهده سایه‌ها داشته باشید. علاوه بر این فناوری Adaptive-Sync* باعث حذف نوسان نرخ فریم و گسیختگی تصویر می‌شود تا جریان بازی‌ شما روان و پیوسته باشد.
  *درباره فناوری Adaptive-Sync بیشتر بدانید

  ارتباطات قدرتمند

  اگر بازی می‌کنید یا به تماشای فیلم‌ها می‌پردازید، ASUS MG24UQ به لطف نرخ ریفرش 60 هرتز توانایی پخش روان تصاویر 4K UHD از طریق رابط‌های HDMI(v 2.0) و DisplayPort 1.2 را دارد.
  ویژگی‌های مخصوص گیمرهای
  فناوری اختصاصی ایسوس GamePlus
  ASUS MG24UQ مجهز به کلید میان‌بر اختصاصی ایسوس GamePlus است تا برای دستاوردهای بیشتر از بازی به شما کمک کند.

  نشانه
  می‌توانید از میان چهار نشانه موجود یکی را انتخاب کنید و آن را در موقعیت مناسب قرار دهید تا از درستی شلیک‌های خود اطمینان داشته باشید. زمانی که بازی‌ها امکانات کافی در اختیار شما قرار نمی‌دهند از نشانه‌گیری دقیق لذت ببرید.

  تایمر
  یک تایمر روی صفحه نمایش زمان ساخت قسمت‌های مختلف و آماده‌سازی نیروها را به شما نشان می‌دهد. از طریق یک اهرم کنترلی می‌توانید این تایمر را در هر کجای تصویر قرار دهید تا مطمئن شوید تداخلی با صحنه‌های بازی ندارد.

  مرتب‌سازی تصویر
  زمانی که این ویژگی فعال باشد سه خط در تمام چهار جهت MG24UQ ایجاد می‌شود تا در پیکربندی چندین مانیتور هرگونه شک و تردید را از بین ببرد.

  نمایشگر نرخ فریم
  این ویژگی نرخ فریم‌ها هنگام نمایش را نشان می‌دهد. این اطلاعات می‌تواند برای ارزیابی عملکرد در تاثیر تنظیمات مختلف کارت گرافیک و پیکربندی سیستم مورد استفاده قرار گیرد، پس می‌توانید بهترین تعادل را بین نرخ فریم و تصاویر درون بازی ایجاد کنید.

  فناوری اختصاصی ایسوس GameVisual
  فناوری ایسوس GameVisual برای بهترین تصویر در سناریوهای مختلف 6 حالت از پیش تعیین‌شده را در اختیار شما قرار می‌دهد. این ویژگی منحصر به فرد می‌تواند به آسانی از طریق یک کلید میان‌بر یا تنظیمات موجود در منوی نمایشگر مورد استفاده قرار گیرد.
  Racing
  Cinema
  RTS/RPG
  FPS
  sRGB
  Scenery
  زمانی که Adaptive-Sync روشن باشد وقفه‌های تصویر کاهش پیدا می‌کنند که برای مسابقات اتومبیلرانی ایده‌آل است.
  بهبود کنتراست و اشباع رنگ‌ها که برای نمایش فیلم‌ها با تصاویری زنده و درخشان عالی است.
  اشباع پیشرفته رنگ‌ها و شفافیت کنتراست در بازی‌های استراتژی و RPG باعث نمایش جزییات و رنگ‌های درخشان‌تر می‌شوند.
  تنظیم مربوط به کنتراست بالا میزان نمایش جزییات حتی در صحنه‌های تاریک را افزایش می‌دهد تا همواره بر دشمنان خود مسلط باشید.
  بهترین تنظیم برای مشاده عکس‌ها و گرافیک‌ها در محیط وب است.
  سطوح روشنایی بیشتر و تنوع کنتراست‌ها را ایجاد می‌کند. این ویژگی با تقویت غلظت رنگ‌ها در آبی و سبز برای مشاهده عکس‌ها و ویدویهای منظره‌ها عالی است.
  برای ماراتن بازی‌های طولانی آماده شوید
  فناوری Ultra-Low Blue Light
  فناوری ایسوس Ultra-Low Blue Light میزان تابش نورهای مضر آبی در ASUS MG24UQ را کاهش داده است. می‌توانید به تنظیمات چهار فیلتر مختلف از طریق منوی نمایشگر دسترسی داشته باشید تا بهترین گزینه‌ها را متناسب با فعالیت خود انتخاب کنید.
  سطوح پایین نور آبی
  مانیتور مخصوص بازی MG24UQ توانسته است تست‌های دقیق عملکرد توسط آزمایشگاه جهانی TÜV Rheinland در زمینه نمایش تصویر بدون لرزش و سطوح پایین نور آبی را پشت سر بگذارد که ارایه‌دهنده خدمات جهانی در زمینه‌های فنی، امنیت و گواهی خدمات است.
  فناوری Flicker-free
  فناوری Flicker-Free باعث کاهش پرش‌های تصویر می‌شود تا تجربه‌ای راحت از نمایش تصاویر را ایجاد کند. توسط این ویژگی هنگام مشاهده نمایشگر در زمان طولانی، آسیب‌هایی مانند خستگی چشم به حداقل می‌رسد.
  طراحی ارگونومیک
  مانیتور مخصوص بازی ASUS MG24UQ بطور خاص برای بازی در مدت طولانی طراحی شده است. این مدل همچنین دارای یک پایه با طراحی کاربردی است که امکان تنظیم شیب، چرخش مفصل، محور و ارتفاع را به شما می‌دهد تا بهترین موقعیت برای نمایش را انتخاب کنید. توسط یک قفل سریع می‌توانید پایه را از بدنه جدا کنید تا MG24UQ برای نصب روی دیوار فراهم شود.

  محور (60+ تا 60-)

  ارتفاع (0 تا 150 میلی‌متر)

  چرخش (90 درجه خلاف جهت عقربه‌های ساعت)

  مفصل (20+ تا 5-)

  مانیتور مخصوص بازی ASUS MG24UQ بطور خاص برای بازی در مدت طولانی طراحی شده است. این مدل همچنین دارای یک پایه با طراحی کاربردی است که امکان تنظیم شیب، چرخش مفصل، محور و ارتفاع را به شما می‌دهد تا بهترین موقعیت برای نمایش را انتخاب کنید. توسط یک قفل سریع می‌توانید پایه را از بدنه جدا کنید تا MG24UQ برای نصب روی دیوار فراهم شود.
  • نمایش جزییات فوق‌العاده
  • زاویه دید گسترده
  • ارتباطات قدرتمند
  • ویژگی‌های متمرکز بر گیمرها
  • آماده برای مسابقات طولانی بازی