ROG SWIFT PG258Q

  ROG SWIFT PG258Q

  مانیتور مخصوص بازی ROG Swift PG258Q – 24.5 اینچ FHD (1920x1080)، Native 240Hz، 1ms، G-SYNC™

  • مانیتور 24.5 اینچ مخصوص بازی Full HD با نرخ بازسازی 140 هرتز برای اجرای سیال بازی‌ها
  • زمان واکنش 1 میلی‌ثانیه و فناوری G-SYNC برای حذف بلور و محوشدگی در اجرای فوق‌سریع بازی‌ها
  • طراحی بدون قاب با جلوه‌های نورانی سفارشی تا بتوانید درخشش منحصربه‌فرد و نورانی خود را داشته باشید
  • کلیدهای اختصاصی ایسوس GamePlus برای ارتقا تجربه بازی‌ها و GameVisual برای بهبود تصاویر
  • قابلیت نصب دیواری بر اساس VESA جهت استفاده بهینه از فضای روی میز همراه با طراحی ارگونومیک پایه با امکان تنظیم کامل شیب، لولا، محور و ارتفاع
  Product Image

  Swift انتخاب کنید و بی‌نظیر باشید

  ROG Swift PG258Q برای نمایش سرعت ساخته شده است و به همین دلیل بهترین مانیتور برای بازی‌های ورزشی و بازی‌های سریع اکشن است. این مانیتور Full HD با نرخ رفرش 240 هرتز، زمان پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه و فناوری NVIDIA® G-SYNC™ سریع‌ترین مانیتور تا امروز برای اجرای روان بازی‌ها و تصاویری فوق‌العاده طبیعی است. از همه مهم‌تر، Swift PG258Q با طراحی الهام گرفته از ROG به همه نشان می‌دهد که یک مانیتور معمولی برای بازی نیست.

  احساس سرعت

  فوق‌العاده سریع با نرخ رفرش 240 هرتز
  نرخ رفرش شگفت‌انگیز 240 هرتز در ROG Swift PG258Q دو برابر سریع‌تر از مانیتورهای رایج 120 هرتز است. تجربه‌ای فوق‌العاده از اجرای روان تصاویر خواهید داشت که برتری در بازی‌های شوتر اول شخص، اتومبیل‌رانی، استراتژی هم‌زمان و ورزشی را در اختیار شما قرار می‌دهد. هیچ ترمزی در حرکت وجود نخواهد داشت!
  فناوری NVIDIA® G-SYNCTM همراه با Ultra Low Motion Blur
  همراهی نرخ رفرش 240 هرتز ROG Swift PG258Q با فناوری NVIDIA G-SYNC سریع‌ترین، روان‌ترین و نفس‌گیرترین بازی قابل‌تصور را ارائه می‌دهد. G-SYNC نرخ بازسازی تصویر در Swift PG258Q را با گرافیک GeForce GTX در رایانه یا لپ‌تاپ شما همگام می‌کند تا مانع از محوشدگی تصویر شود و پرش‌های صحنه را به حداقل برساند. همچنین فناوری Ultra Low Motion Blur (ULMB)‎ باعث می‌شود اجزای تصویر شفاف‌تر دیده شوند و جریان بازی روان‌تر و سریع‌تر است.

  *امکان فعال‌سازی G-SYNC و ULMB بطور هم‌زمان وجود ندارد.

  زمان واکنش سریع 1 میلی‌ثانیه

  ROG Swift PG258Q با زمان واکنش 1 میلی‌ثانیه برای تبدیل خاکستری به خاکستری، سریع‌ترین مانیتور در کلاس خود است که باعث حذف تاری و محوشدگی در حرکت می‌شود. این ویژگی بطور خاص در بازی‌های سریع مهم است و می‌توانید مانند یک راننده حرفه‌ای مسابقات اتومبیل‌رانی برانید یا آن هدشات غیرممکن در بازی‌های شوتر را تجربه کنید.

  نمایش تحول در بازی

  زیبایی بازی امروز

  ROG Swift PG258Q دارای یک طراحی آینده‌نگر با الهام از بازی‌ها است که شامل خطوط برجسته و مشخص همراه با جلوه‌های نورانی در پایه است تا محیطی آماده برای بازی‌های شما فراهم کند.
  چرخش 360 درجه

  هویت نورانی سفارشی

  Light Signature به شما اجازه می‌دهد تابش جلوه‌های نورانی ROG Swift PG258Q را تغییر دهید. این مدل دارای دو پوشش لوگوی ROG و سه پوشش خالی است که می‌توانید آن را با ماژیک تغییر دهید و تابش نور منحصربه‌فرد خود را بسازید تا بر سطح میز شما بتابد.

  پیشرفت‌ها برای گیمرها
  فناوری GamePlus
  کلیدهای اختصاصی ایسوس GamePlus باعث کاربردهایی مانند نقش نشانه، تایمر روی صفحه، شمارشگر فریم بر ثانیه و یک عملکرد تراز تصویر می‌شود.

  نقش نشانه دارای چهار گزینه قابل انتخاب برای نمایش نشانه‌گیر است و می‌توانید یکی از آن‌ها که بهترین تناسب با محیط بازی شما دارد را انتخاب کنید.

  تایمر روی صفحه (در سمت چپ نمایشگر قرار می‌گیرد) به شما کمک می‌کند زمان گذشته از بازی را در نظر داشته باشید.

  توسط شمارشگر FPS متوجه می‌شوید بازی تا چه اندازه روان اجرا می‌شود.

  تراز تصویر نمایش سه سطح تراز در هر گوشه مانیتور ارائه می‌دهد تا بتوانید چندین نمایشگر را کنار یکدیگر به‌آسانی پیکربندی کنید.

  فناوری GameVisual

  فناوری ASUS GameVisual شش حالت تنظیمات را برای بهینه‌سازی تصویر در انواع محتواهای مختلف ارائه می‌دهد.
  Racing
  Cinema
  RTS/RPG
  FPS
  sRGB
  Scenery
  زمانی که فناوری G-SYNCTM فعال است، کاهش وقفه‌ها باعث ایجاد تصویری ایده‌آل در بازی‌های مسابقه‌ای می‌شوند.
  بهبود کنتراست و اشباع رنگ‌ها برای نمایش فیلم‌ها که برای مشاهده تصاویری زنده و درخشان عالی است.
  اشباع پیشرفته رنگ‌ها و شفافیت کنتراست در بازی‌های استراتژی هم‌زمان و RPG باعث نمایش جزییات و رنگ‌های درخشان‌تر می‌شوند.
  تنظیم مربوط به کنتراست بالا میزان نمایش جزییات حتی در صحنه‌های تاریک را افزایش می‌دهد تا همواره بر دشمنان خود مسلط باشید.
  بهترین تنظیم برای مشاهده عکس‌ها و گرافیک‌ها در محیط وب است.
  سطوح روشنایی بیشتر و تنوع کنتراست‌ها را ایجاد می‌کند. این ویژگی با تقویت غلظت رنگ‌ها در آبی و سبز برای مشاهده عکس‌ها و ویدیوهای منظره‌ها عالی است.
  Racing
  Cinema
  RTS/RPG
  FPS
  sRGB
  Scenery
  زمانی که فناوری G-SYNCTM فعال است، کاهش وقفه‌ها باعث ایجاد تصویری ایده‌آل در بازی‌های مسابقه‌ای می‌شوند.
  بهبود کنتراست و اشباع رنگ‌ها برای نمایش فیلم‌ها که برای مشاهده تصاویری زنده و درخشان عالی است.
  اشباع پیشرفته رنگ‌ها و شفافیت کنتراست در بازی‌های استراتژی هم‌زمان و RPG باعث نمایش جزییات و رنگ‌های درخشان‌تر می‌شوند.
  تنظیم مربوط به کنتراست بالا میزان نمایش جزییات حتی در صحنه‌های تاریک را افزایش می‌دهد تا همواره بر دشمنان خود مسلط باشید.
  بهترین تنظیم برای مشاهده عکس‌ها و گرافیک‌ها در محیط وب است.
  سطوح روشنایی بیشتر و تنوع کنتراست‌ها را ایجاد می‌کند. این ویژگی با تقویت غلظت رنگ‌ها در آبی و سبز برای مشاهده عکس‌ها و ویدیوهای منظره‌ها عالی است.

  اهرم هدایتی و کلیدهای میانبر بازی را آسان می‌کنند

  یک اهرم 5 جهتی و چهار کلید میانبر در حاشیه سمت راست مانیتور تنظیمات نمایشگر و قابلیت‌های پیشرفته بازی را به‌آسانی در دسترس قرار می‌دهند.
  1 اهرم هدایت 5 جهت
  روی منوی تنظیمات به سمت بالا، پایین، چپ و راست حرکت کنید، تنظیمات هیچ‌گاه به این اندازه آسان نبوده است
  2 خروج
  3 میانبرهای GamePlus
  4 میانبرهای GameVisual
  5 پاور

  NVIDIA® 3D Vision-ready

  ROG Swift PG258Q با کیت NVIDIA 3D Vision® 2 برای دنیایی از بازی‌های سه‌بعدی سازگار است. فقط باید یک کارت گرافیک NVIDIA GeForce و عینک سه‌بعدی برای اجرای فراگیر بازی‌ها و تجربه‌ای از تماشای فیلم‌ها داشته باشید. همچنین با فناوری NVIDIA® 3D LightBoost™ کاربران می‌توانند از دو برابر روشنایی در مقایسه با فناوری‌های رایج سه‌بعدی در حالت 3D لذت ببرند بدون اینکه کمترین مقداری به مصرف انرژی افزوده شود.
  پیکربندی چندین نمایشگر بدون فاصله
  PG258Q برای آن‌ها که نهایت هیجان نبرد را می‌خواهند طراحی شده است و از یک طراحی بدون قاب بهره می‌برد که می‌توانید پیکربندی چندین نمایشگر را تقریبا بدون درز انجام دهید و سطح بالاتری از بازی را انجام دهید.
  ارتباطات قدرتمند و مدیریت کابل
  ROG Swift PG258Q دارای انتخاب‌های گسترده‌ای از گزینه‌های ارتباطی است که شامل DisplayPort 1.2 و HDMI می‌شود. همچنین به دو درگاه USB 3.0 برای ماوس و کیبورد نیز مجهز است.
  1 درگاه‌های ورودی و خروجی پنهان
  ROG Swift PG258Q از تمام زاویه‌ها شگفت‌انگیز است
  2 مدیریت کابل هوشمند
  به شما کمک می‌کند کابلهای مختلف را مدیریت و پنهان کنید تا محیط بازی تمیزی داشته باشید
  آماده برای ماراتن‌های بازی
  فناوری نور آبی فوق‌العاده کم
  ROG Swift PG258Q همراه با فیلترهای ASUS Ultra-low Blue Light عرضه می‌شود تا از شما در برابر تابش‌های مضر نور آبی محافظت کند. می‌توانید به‌آسانی چهار سطح تنظیمات مختلف نور آبی را از طریق یک اهرم 5 جهتی انتخاب کنید.
  سطح پایین نور آبی
  فناوری بدون فیلکر کمک می‌کند پرش‌های تصویر را کاهش دهید و راحتی بیشتری در محیط رقابت‌های بازی داشته باشید. این قابلیت برای کاهش خستگی چشم، سردرد و خشکی چشم زمانی که در طول مسابقات به مدت طولانی به تصویر خیره می‌شوید طراحی شده است.
  مانیتور مخصوص بازی ROG Swift PG258Q تحت آزمون‌های دشوار عملکرد قرار می‌گیرد و از نظر سطوح کاهش پرش تصویر و نور آبی اندک توسط لابراتوار TÜV Rheinland مورد تایید قرار گرفته است که خدمات گواهی فنی و ایمنی را در سطح جهانی انجام می‌دهد
  پایه ارگونومیک قابل تنظیم
  ROG Swift PG258Q بطور ویژه برای استفاده در رقابت‌های طولانی بازی طراحی شده است. این مدل دارای طراحی پایه ارگونومیک همراه با تنظیمات ارتفاع، شیب، لولا و محور است تا بتوانید همواره بهترین وضعیت نمایش تصویر را چه برای زمانی که روی مبل نشسته‌اید یا روی تخت هستید، انتخاب کنید.

  چرخش: 90 درجه (خلاف ساعت)

  تنظیم ارتفاع:
  0-120 mm

  شیب: +20° ~ -5°

  طراحی هوشمند دریچه‌های هوا

  ROG Swift PG258Q دارای سینک حرارتی سفارشی است که ابعاد آن دو برابر سایزی است که در مانیتورهای رایج استفاده می‌شود تا مطمئن شوید که در طول رقابت‌های بازی خنک می‌ماند. همچنین این خنک‌سازی توسط طراحی Smart Air Vent نیز انجام می‌شود که از جریان همرفتی برای تولید جریان هوا درون مانیتور استفاده می‌کند. این سیستم خنک‌کننده بدون نیاز به فن، اطمینان می‌دهد ROG Swift PG258Q در سکوت فعالیت کند و نیازی به تعمیرات نداشته باشد.
  • احساس سرعت
  • نمایش تحول در بازی
  • پیشرفت‌ها برای گیمرها
  • پیکربندی چندین نمایشگر بدون فاصله
  • آماده برای ماراتن‌های بازی