ROG SWIFT PG278Q

  ROG SWIFT PG278Q

  آماده برای بهترین بازی: اولین مانیتور WQHD G-SYNC در جهان با سرعت نوسازی تصویر 144 هرتز و 1 میلی‌ثانیه زمان پاسخگویی

  • نمایش شفاف 27 اینچ، کیفیت 1440*2560 در ترکیب با سرعت نوسازی 144 هرتز، 1 میلی‌ثانیه زمان پاسخگویی ، نمایش روان با فناوری NVIDIA®G-SYNC
  • GamePlus اختصاصی با نمایش تایمر و نشانه روی صفحه، کلید توربو 60-120-144 هرتز نرخ نوسازی و اهرم هدایت پنج جهتی برای اجرای فرمان‌ها
  • تنظیم کامل شیب، محور افقی، لولا و ارتفاع با پشتیبانی از استاندارد VESA برای بهترین شیوه نصب
  Product Image
  نمای 360 درجه محصل
  اولین مانیتورWQHD G-SYNC در جهان
  آماده برای بهترین بازی

  ROG SWIFT PG278Q برترین نمایشگر بازی است که با جدیدترین فناوری‌ها و طراحی برای پاسخ به نیاز بازیکنان تولید شده ‌است.

  این مانیتور 27 اینچ مخصوص بازی با کیفیت 1440*2560 تمام امکاناتی که مورد نیاز بازیکنان است را در خود جای داده است. نرخ فوق‌العاده نوسازی تصویر 144 هرتز و زمان سریع پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه باعث ازبین رفتن مکث و حذف محوشدگی تصویر حین حرکت‌های سریع می‌شود ضمن اینکه یک دکمه توربو اختصاصی به شما اجازه می‌دهد با یک ضربه بین سرعت نوسازی 60، 120 و 144 هرتز جابجا شوید. ROG SWIFT دارای فناوری NVIDIA® G-SYNC است که امکان همگام‌سازی سرعت نوسازی میان نمایشگر و پردازنده گرافیکی را فراهم می‌کند. این فناوری باعث حذف جدا افتادگی تصویر می‌شود و در همین حال مکث و وقفه را از بین می‌برد تا تجربه‌ای روان، سریع و فوق‌العاده از بهترین اجرای بازی‌ها داشته باشید. ارتباطات این مدل با یک درگاه DisplayPort 1.2 برای فعال‌سازی NVIDIA® G-SYNC و دو درگاه USB 3.0 ساده اما همچنان قدرتمند است

  فناوری اختصاصی ایسوس GamePlus با ایجاد یک نشانه برای تیراندازی در بازی‌های اول‌شخص و همچنین یک تایکر برای بازی‌های RTS/MOBA تجربه شما از بازی را بهبود می‌بخشد.

  ROG Swift دارای یک قاب فوق‌العاده باریک 6 میلی‌متری است که امکان استفاده از چندین نمایشگر در کنار یکدیگر را اسان می‌سازد. ROG SWIFT با پشتیبانی از استاندارد نصب دیواری VESA و یک پایه ارگونومیک با امکان شیب، چرخش کامل لولا، محور و ارتفاع، آماده است تا بازی‌های طولانی را با راحتی و اسایش همراه کند.

  گرافیک عالی با مزیت‌های درون بازی
  نمایشگر 27 اینچ WQHD جزییات واقعی و دقیق را نمایش می‌دهد
  ROG SWIFT PG278Q برترین نمایشگر بازی است که با جدیدترین فناوری‌ها و طراحی برای پاسخ به نیاز بازیکنان تولید شده ‌است. این مانیتور WQHD با کیفیت 1440*2560 چهار برابر وضوح بیشتری نسبت به استاندارد 720p با تراکم 109 پیکسل در اینچ یا 109 ماتریس RGB در هر اینچ است. مزیت این ویژگی، افزایش 77 درصدی فضای کار نسبت به استاندارد Full HD با وضوح 1080*1920 است. این جزییات کوچک مزیت‌های بزرگی در بازی را اضافه می‌کنند.
  نمایشگر 27 اینچ 1080*1920
  جزییات کمتری نمایش می‌دهد و فضای کوچکتری برای کار در حاشیه‌ها دارد. تصاویر نسبتا مات هستند.
  ROG SWIFT PG278Q نمایشگر 27 اینچ 1440*2560
  جزییات بیشتری مشاهده کنید و فضای کار بیشتری در حاشیه‌ها داشته باشید.
  تصاویر بسیار شفاف‌تر و دارای جزییات کامل هستند.
  از یک تجربه روان و بی‌وقفه بازی لذت ببرید
  نرخ نوسازی شگفت‌انگیز 144 هرتز
  بالاترین نرخ نوسازی موجود را بدست آورید، مکث‌ها را از بین ببرید و با نمایش تار خداحافظی کنید تا در بازی‌های اول شخص، مسابقات، بازی‌های استراتژیک و ورزشی همیشه برتری داشته باشید. با سرعت دوبرابری نرخ نوسازی تصویر در ROG SWIFT PG278Q نسبت به نمایشگرهای استاندارد هیچ نقطه کوری را دوباره تجربه نکنید.
  نرخ سریع نوسازی
  نمایشگر بازی ROG SWIFT PG278Q نرخ نوسازی سریع تا 144 هرتز را فراهم می‌کند تا حتی در بازی‌های سنگین و سکانس‌های پرتحرک، روان‌ترین اجرای بازی را تجربه کنید.
  شفاف‌ترین تصویر
  مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q میزان تاری تصویر را به حداقل می‌رساند تا حرکات را طبیعی نمایش دهد و آن را به بهترین گزینه برای بازی‌های اول شخص یا بازی‌های سبک استراتژی تبدیل کند.
  زمان پاسخگویی شگفت‌انگیز 1 میلی‌ثانیه
  زمان‌تاخیر اندک و اجرای روان بازی‌ها، از ویژگی‌های اصلی یک مانیتور بازی هستند. با زمان پاسخگویی سریع 1 میلی‌ثانیه که سریع‌ترین مقدار موجود است مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q می‌تواند مکث‌ها، محوشدگی و تاری تصویر را حذف کند و به شما اجازه دهد واکنشی سریع در بازی‌ها داشته باشید.
  با فناوری NVIDIA®G-SYNC یک مزیت رقابتی بدست آورید

  فناوری نمایشی NVIDIA®G-SYNC برترین و سریع‌ترین تجربه از اجرای روان بازی‌ها را فراهم می‌کند. G-SYNC با همگام سازی نرخ نوسازی ROG SWIFT با پردازنده گرافیک سری GeForce GTX باعث حذف محوشدگی تصویر و کاهش وقفه و مکث می‌شود. تصاویر فوری نمایش داده می‌شوند ضمن اینکه نمای درخشان و شفافی دارند. جریان بازی نیز روان است تا برتری شما در رقابت‌ها را تضمین کند.

  تیم تحقیق و توسعه بخش نمایشگرهای ایسوس، همکاری نزدیکی با NVIDIA دارند تا در مانیتورهای ASUS G-SYNC همه تصاویر روان اجرا شوند. مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q با برخورداری از G-SYNC تصاویری فوق‌العاده را به نمایش می‌گذارد.

  توجه: برای استفاده از فناوری G-SYNC باید از کارت گرافیکی انویدیا جیفورس GTX650Ti یا مدل‌های بالاتر از آن استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به این نشانی مراجعه کنید. http://www.geforce.com/hardware/technology/g-sync

  بدون G-SYNC
  Screen Tearing
  با G-SYNC
  No Tearing
  ویدیو را مشاهده کنید
  فناوری انویدیا Ultra Low Motion Blur

  مانیتورهای رایج 60 هرتز دارای محوشدگی زیادی در تصویر هستند که تجربه لذتبخش شما از بازی را کاهش می‌دهد. مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q با پشتیبانی از فناوری انویدیا Ultra Low Motion Blur* با ارایه نمایشی پرتحرک و شفاف در محیط بازی‌های سنگین، تاثیر مات‌شدن تصاویر و محوشدگی آنها را کاهش می‌دهد تا اختلاف قابل توجه در نمایش طبیعی حرکات را متوجه شوید.

  * کاربران می‌توانند عملکرد Ultra Low Motion Blur را از طریق منوی تنظیمات مانیتور فعال کنند. این ویژگی با عنوان‌هایی که از NVIDIA® G-SYNC پشتیبانی نمی‌کنند فعال می‌شود. فناوری Ultra Low Motion Blur تنها در نرخ نوسازی 85، 100 و 120 هرتز قابل استفاده است.

  پشتیبانی از NVIDIA® 3D Vision

  ROG SWIFT PG278Q با کیت‌های* نسخه اول و دوم NVIDIA® 3D Vision سازگار است تا از سه نمایشگر WQHD بطور همزمان پشتیبانی کند و تصاویر بازی‌های سه‌بعدی را روی چندین نمایشگر تجربه کنید. ROG SWIFT برترین تجربه بازی‌های سه‌بعدی و نمایش محتوا را نمایش می‌دهد و کتابخانه در حال توسعه آن دارای بیش از 700 عنوان بازی است ضمن اینکه از فیلم‌های 3D Blu-ray و ویدیوهای سه‌بعدی یوتیوب نیز پشتیبانی می‌کند. با ROG SWIFT همه چیز را در ابعاد جدید مشاهده کنید.

  * به کیت NVIDIA® 3D Vision نیاز دارد که به صورت جداگانه به فروش می‌رسد. برای جزییات بیشتر لطفا به www.nvidia.com وwww.3DVisionLive.com مراجعه کنید.

  ویژگی‌های مخصوص بازی
  اهرم هدایتگر پنج جهتی
  کلید هدایتگر پنج جهتی به شما امکان می‌دهد تنظیمات نمایشگر را تنها با یک ضربه انجام دهید. استفاده از این تنظیمات ساده‌تر از همیشه است.
  کلید اختصاصی ایسوس توربو برای نرخ ‌نوسازی
  ROG SWIFT دارای یک کلید میانبر برای تغییر نرخ نوسازی بدون نیاز به دسترسی به کنترل پنل درایور گرافیک است. به سرعت می‌توانید نرخ 60، 120 یا 144 هرتز را انتخاب کنید و به بازی بازگردید.
  ملکرد خنک با طراحی هوشمند تهویه هوا
  مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q برای مارتن‌های طولانی بازی طراحی شده است. طراحی هوشمند تهویه هوا باعث حذف حرارت و عملکرد خنک می‌شود که نتیجه آن افزایش عمر محصول است.
  جذابLED
  جلوه‌های حرکتی نورانی
  مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q همراه با ترکیبی از طراحی پیچیده و شگفت‌انگیز بافت‌ها تولید می‌شود که می‌توانند جلوه نورانی توسط یک LED داشته باشند.
  افزایش دقت در بازی
  فناوری اختصاصی ایسوس GamePlus
  Crosshair Overlay
  Timer Functions
  مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q دارای کلید میانبر ASUS GamePlus برای عملکردهای نمایش نشانه و تایمر روی تصویر است. یکی از چهار نشانه مجزا را انتخاب کنید تا بر محیط بازی مسلط باشید. نمایش یک تایمر که می‌توانید آن را در هر نقطه از تصویر قرار دهید زمان ساخت و اجرای بخش‌های بازی را مشخص می‌کند.
  ارتباطات پیشرفته با مدیریت هوشمند کابل
  مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q دارای درگاه DisplayPort 1.2 جهت نمایش تصاویر با کیفیت WQHD و دو درگاه نسل سوم USB برای استفاده آسان از قابلیت‌های ارتباطی است. طراحی هوشمند مدیریت کابل در پشت مانیتور به شما امکان می‌دهد تا کابل‌ها را مدیریت و مخفی کنید تا محیط بازی را مرتب نگه دارید.
  • توان
  • USB 3.0 بالایی
  • DisplayPort 1.2
  • دو درگاه USB 3.0 پایینی
  به این آرامش شگفت‌انگیز سلام کنید
  مانیتور بازی ROG SWIFT PG278Q بطور خاص برای بازی در مدت طولانی طراحی شده است. بدنه باریک آن دارای یک قابل با ضخامت تنها 6 میلی‌متر است که آن را به یک گزینه عالی برای راه‌اندازی چندین نمایشگر در کنار هم تبدیل می‌کند. ROG SWIFT همچنین دارای یک پایه با طراحی کاربردی است که امکان تنظیم شیب، چرخش مفصل، محور و ارتفاع را به شما می‌دهد تا بهترین موقعیت برای نمایش را انتخاب کنید. این مدل با استاندارد نصب دیواری VESA نیز سازگار است.
  • محور (60+ تا 60-)
  • ارتفاع (0 تا 120 میلی‌متر)
  • مفصل (25+ تا 5-)
  • چرخش (90درجه خلاف جهت عقربه‌های ساعت)