VA209N

  VA209N

  مانیتور 19.5 اینچ ASUS VA209N Eye Care با وضوح 1440x900، نسبت 16:10، فناوری‌های Eye Care، Flicker free و Ultra-low Blue Light

  • نمایشگر 19.5 اینچ 900×1440 IPS با زاویه دید گسترده 178 درجه، کنتراست بالای 80.000.000:1، فناوری SplendidPlus و VividPixel برای تضمین کیفیت بهتر تصاویر
  • قابلیت اختصاصی ایسوس GamePlus ویژگی‌های نشانه‌گیری و تایمر را برای یک تجربه بهتر از بازی‌ها فراهم می‌کند
  • فناوری‌های مورد تائید ایسوس Flicker-Free و Low Blue Light توسط آزمایشگاه TÜV Rheinland
  • طراحی کاربر پسند با نصب دیواری VESA

   تصاویر زنده و طبیعی

   مانیتور 19.5 اینچ VA209N با وضوح 900×1440 (16:10)، کنتراست 80.000.000:1 ASUS Smart Contrast Ratio، فناوری‌‌های اختصاصی SplendidPlus و VivdPixel برای نمایش بهترین کیفیت تصاویر و رنگ‌ها تنظیم شده است. مانیتور VA229N IPS با زاویه دید 178 درجه عمودی و افقی، زاویه دید فوق‌گسترده که تغییر رنگ‌ها را روی تصویر حذف می‌کند اهمیتی ندارد از کجا و چگونه به آن نگاه می‌کنید.

   فناوری اختصاصی ایسوس GamePlus

   هنگام طراحی، ایسوس همیشه به مشتریان فکر می‌کند. ASUS VA209N مجهز به کلید برای قابلیت اختصاصی ایسوس GamePlus با عملکرد‌های نشانه (برای نشانه‌گیری) و تایمر است. گیمرها می‌توانند چهار حالت نشانه‌گیری را متناسب با محیط بازی انتخاب کنند در حالی که یک تایمر روی صفحه آنها را از زمان سپری شده آگاه می‌کند. این ابزارها به گیمرها امکان تمرین و افزایش مهارت‌هایشان را می‌دهد.

   فناوری‌های اختصاصی ایسوس SplendidPlus

   ما با به‌کارگیری برخی از فناوری‌های پیشین خود در ASUS VA209N کیفیت آن را ارتقا داده‌ایم تا تجربه‌ تصویری درخشان را در اختیار شما قرار دهیم. VA209N مجهز به قابلیت جدید SplendidPlus™ Video Intelligence است که ویدیو و عکس‌ها را با بهبود روشنایی، کنتراست، رنگ و شفافیت آن‌ها بهینه‌سازی می‌‌کند. SplendidPlus™ علاوه بر حالت‌های منظره، استاندارد، سینمایی، sRGB و شبانه، دارای دو حالت جدید است: مطالعه و اتاق‌تاریک. همچنین فناوری‌های Low-blue Light و Flicker-free بعد از ساعت‌های طولانی کار مانع از خستگی چشم می‌شوند.

   مطالعه
   اتاق‌تاریک
   منظره
   سینمایی
   با تنظیم دمای رنگ‌های مانیتور و سطح روشنایی، تجربه‌ای راحت مانند مطالعه یک کتاب واقعی با صفحات کاغذی ایجاد می‌کند. بهترین انتخاب برای لذت از تصویر در محیط‌هایی با روشنایی اندک است. افزایش محدوده روشنایی، معرفی طیف‌های جدید کنتراست و ارتقا انتخابی اشباع رنگ‌ها برای نمایش باشکوه منظره‌ها بهبود کنتراست و اشباع رنگ‌ها ، نمایشی واقعی با درخشندگی بیشتر را در تصویر ایجاد می‌کند.
   sRGB
   بازی
   شبانه
   استاندارد
   ایجاد بهترین عملکرد برای نمایش محتواهای گرافیکی. روشنایی را به درون سیاهی ببرید و دشمنان خود را که در آن گوشه‌های تاریک کمین کرده‌اند را مشاهده کنید. افزایش هوشمندانه درخشندگی Y برای نمایش جزییات به شدت تاریک، زیبایی صحنه‌ها را با جلوه‌های درخشان و شفاف ببینید. نمایش بهتر اسناد و تجربه مرور وب با رنگ‌ها و کنتراست تقویت شده


   از چشمان خود با فناوری ASUS Eye Care technology محافظت کنید

   مانیتور نور آبی فوق‌العاده کم
   فیلتر ASUS Blue Light مورد تایید TÜV Rheinland است تا از چشمان شما در برابر نور مضر آبی محافظت کند و می‌توانید به آسانی از چهار سطح تنظیمات در این فیلترها توسط یک دکمه میان‌بر استفاده کنید. VA209N تحت آزمون‌های دقیق عملکرد قرار گرفته و ویژگی کاهش‌ پرش‌های تصویر و سطوح پایین تابش نور آبی در این مدل، توسط آزمایشگاه‌های جهانی TÜV Rheinland تائید شده است. این آزمایشگاه‌ها خدمات گواهی فنی و ایمنی را انجام می‌دهد.

   سطح 1 برای مرور وب عالی است و بهترین بازتولید رنگ‌ها برای مشاهده تصاویر زنده با کمترین تغییر رنگ را در اختیار شما قرار می‌دهد.

   سطح 2 برای مشاهده عکس‌ و ویدیوها عالی است و بهترین توازن در بهترین کیفیت تصویر را فراهم می‌کند.

   سطح 3 نمایی مشابه یک کاغذ واقعی را نمایش می‌دهد و برای مطالعه طولانی و ویرایش متن عالی است.

   سطح 4 برای محیط‌های تاریک با نور اندک مناسب است.

   فناوری Flicker-free

   با چشمان خسته و خشک خداحافظی کنید. مانیتور VA209N دارای فناوری‌های ASUS Flicker-Free مورد تائید TÜV Rheinland است تا برای تجربه‌ای راحت از نمایش، پرش‌های تصویر را حذف کند. این فناوری به کاهش خشکی چشم و سایر اثرات مخرب نمایش مخصوصا در ساعت‌های طولانی و پیوسته هنگام مشاهده ویدیوهای مورد علاقه شما کمک می‌کند.