VG23AH

  VG23AH

  مانیتور Full HD 1080p با پنل IPS و نور LED ، زاویه دید فوق گسترده 178 درجه و کلید مخصوص تبدیل فوری دو بعدی به سه‌بعدی

  • مانیتور Full HD 1080p، سه بعدی با نور LED و پنل IPS، زاویه دید فوق گسترده 178 درجه
  • فناوری ASUS All-in 3D با تلدبل سریع دو بعدی به سه بعدی از طریق یک دکمه مخصوص برای نمایش برجسته تصاویر سه‌بعدی
  • یک تجربه سینمایی سه‌بعدی با تصاویر فوق شفاف و روان، انتشار صدا از طریق اسپیکرهای استریو 3 وات داخلی
  • عملکرد درخشان رنگ‌ها با نرخ کنتراست هوشمند ایسوس 80.000.000:1 و فناوری هوشمند ویدیویی Splendid
  • ارتباطات گسترده با دو HDMI 1.4، لینک یگانه DVI و D-sub
  • یک تجربه راحت نمایش با طراحی ارگونومیک به همراه ASUS 3D وعینک‌های سه بعدی
  Product Image

  فراتر از واقعیت، گذار به سه‌بعدی در لحظه

  با مانیتور ASUS VG23AH 3D IPS LED وارد دنیای شگفت‌انگیز و رنگارنگ سه‌بعدی شوید. با لمس یک دکمه فناوری ASUS All-in 3D امکان سوییچ سریع از تصاویر دوبعدی به سه‌بعدی را فراهم می‌کند.

  از یک تجربه شفاف دوبعدی و تصاویر سینمایی سه‌بعدی، با صدایی کامل و فراگیر اسپیکرهای استریو 3 وات در این مدل لذت ببرید. طراحی کاربرپسند این مدل باعث افزایش توان ارتباطی از طریق دو درگاه HDMI 1.4 ضمن اینکه ASUS 3D و عینک‌های اضافی سه‌بعدی، یک تجربه راحت از نمایش را تضمین می‌کنند.


  لذت از دنیای برجسته سه‌بعدی
  سینمای خانگی سه‌بعدی

  VG23AH دارای فناوری سه‌بعدی (FPR) است که کاربران را وارد یک دنیای شگفت‌انگیز سه‌بعدی می‌کند. فناوری مورد استفاده در مانیتورهای FPR 3D تصاویر را مجزا می‌کند و آنها را به ترتیب برای چشمان چپ و راست نمایش می‌دهد تا یک تصویر سه‌بعدی بدون وقفه و مکث را تجربه کنید که برای چشمان شما نیز خسته‌کننده نیست.

  با فناوری ASUS All-in 3D نیازی به سیستم‌های پیچیده راه‌اندازی سه‌بعدی نیست. VG23AH دارای یک دکمه اختصاصی است که به کاربران اجزاه می‌دهدبه آسانی و بدون تاثیر بر عملکرد نمایش، تصاویر دو بعدی را به سه‌بعدی تبدیل کنند. VG23AH یک تجربه پیشرفته در سیستم نمایش خانگی است که تصاویر روان، شفاف و درخشان دو‌بعدی و سه‌بعدی را در همراهی با صدای اسپیکرهای 3 وات استریو این مدل ترکیب می‌کند.

  عملکرد درخشان تصاویر و یک تجربه فوق‌العاده تصویری

  VG23AH کاربران را وارد دنیای رنگارنک با کیفیت full HD 1080p می‌کند و پنل IPS آن می‌تواند تصاویر را با زاویه دید فوق گسترده 178 درجه در هر دو حالت عمودی و افقی نمایش دهد بدون اینکه کیفیت رنگ‌ها کاهش یابد.

  نرخ کنتراست هوشمند ایسوس تصاویری زنده و طبیعی نمایش می‌دهد که دارای نرخ کنتراست 80.000.000:1 هستند. در این تصاویر سیاه‌ترین رنگ مشکی و روشن‌ترین سفید را مشاهده خواهید کرد ضمن اینکه فناوری هوشمند ویدیویی Splendid™ از طریق بهبود روشنایی، رنگ‌ها، کنتراست و وضوح باعث پایداری کیفیت تصویر می‌شود. می‌توانید از طریق یک دکمه اختصاصی 6 حالت تصویری از پیش تعیین شده (منظره، سینمایی، بازی، محیط تاریک و شبانه، sRGB و استاندارد) را انتخاب کنید.

  ارتباطات گسترده

  VG23AH دارای یک طراحی هوشمند با دو درگاه خروجی HDMI 1.4 است. این پورت‌های دوگانه از 3D Blu-ray پشتیبانی می‌کنند و انعطاف بیشتری برای ارتباط همزمان با ابزارهای مختلف مانند کنسول بازی و پخش‌کننده Blu-ray دارد. ضمن اینکه می‌توانید هنگام استفاده به آسانی آنها را خاموش و روشن کنید. علاوه بر این امکان توسعه ارتباط از طریق یک لینک DVI‌و درگاه D-sub‌ نیز وجود دارد.

  طراحی آسان و کاربری

  VG23AH دارای یک طراحی ارگونومیک است تا کاربران همواره بتوانند بهترین موقعیت نمایش را انتخاب کنند و تنظیمات ارتفاع، محور، شیب و چرخش نمایشگر را انجام دهند.

  همچنین این مدل همراه عینک‌های سبک سه‌بعدی و بی‌نیاز از باتری ارایه می‌شود. این عینک‌های سه‌بعدی FPR به دلیل دریافت دو تصویر همزمان برای چشم چپ و راست از طریف دو عدسی، مانع از مشاهده پرش و لرزش در تصویر می‌شوند. این عینک‌ها از طراحی منحصر به فرد ایسوس بهره می برند و دارای قطعات الکترونیکی نیستند تا کاربران از بابت شارژ باتری نگرانی نداشته باشند. این عینک‌های سه‌بعدی یک نمایش راحت را تضمین می‌کنند. VG23AH همراه با دو عینک سه‌بعدی عرضه می‌شود و یک عینک گیره‌ای نیز همراه محصول است.