VG245HE

  VG245HE

  نمایشگر مخصوص بازی VG245HE ایسوس - 24 اینچ با دقت تصویرFHD (1920x1080)‎، زمان پاسخ دهی 1 میلی ثانیه، فناوری GameFast Input و Free-SYNC™

  • نمایشگر مخصوص بازی 24 اینچ فول اچ دی با زمان پاسخ دهی فوق العاده سریع 1 میلی ثانیه و فناوری GameFast Input برای گیم پلی روان
  • مجهز به دو درگاه HDMI که به شما این امکان را می دهد به صورت همزمان کنسول بازی و دستگاه HDMI دیگر خود را به آن متصل کنید
  • مجهز به فناوری AMD FreeSync™ برای حذف شکستگی تصویر و نرخ فریم های بریده بریده
  • مجهز به کلید فوری اختصاصی ایسوس به نام GamePlus برای ارتقاء و بهبود تصاویر درون بازی
   Product Image
   هر میلی ثانیه ارزشمند است
   نمایشگر 24 اینچی مخصوص بازی و فول اچ دی VG245HE با هدف ارائه بهترین تجربه بازی با کنسول‌های بازی ساخته شده است. زمان پاسخ دهی این نمایشگر فوق العاده سریع تنها 1 میلی ثانیه بوده و نرخ تازه سازی تصویر آن 75 هرتز می ‌باشد. همچنین این نمایشگر برای نمایش بی تاخیر تصاویر از فناوری ورود فوری (Instant Input) بهره می برد. علاوه بر این با تجهیز این نمایشگر به دو درگاه HDMI می توانید به صورت همزمان از دو دستگاه HDMI استفاده کرده و از تصاویر فوق العاده روان و بدون تاخیر نهایت لذت را ببرید. فناوری AMD FreeSync™ نیز با کمک به حذف شکستگی تصویر گیم پلی روان و سریع از طریق درگاه HDMI را برای شما به ارمغان می‌آورد.
   تجربه کامل بازی با کنسول های بازی

   فناوری GameFast Input  - زیرا میلی ثانیه ها نیز ارزشمند هستند

   تاخیر ورود یا Input lag فاصله زمانی میان فشردن یک دکمه و مشاهده تاثیر آن بر روی صفحه نمایش است. تاخیر ورود زیاد موجب اتصال با تاخیر شده و شما از سرعت بازی جا خواهید ماند. نمایشگر VG245HE برای به حداقل رساندن تاخیر ورود مجهز به فناوری GameFast Input می‌باشد تا همواره در هر لحظه با سرعت بازی همراه باشید و بتوانید به سرعت از خود واکنش نشان دهید.

   نمایشگر VG245HE ایسوس حرکات شما را در زمان واقعی نشان می‌ دهد.

   زمان پاسخ دهی فوق سریع 1 میلی ثانیه‌ ای و نرخ تازه سازی 75 هرتزی

   زمان پاسخ دهی نمایشگر VG245HE ایسوس تنها 1 میلی ثانیه می باشد تا تمام حرکات فوق العاده سریع شما در بازی بدون تاخیر، سایه، تاری و فوق العاده روان نمایش داده شوند. با این زمان پاسخ دهی بسیار کوتاه شما می‌توانید به سرعت نسبت به آنچه بر روی صفحه می بینید واکنش نشان دهید و این موضوع یک مزیت قطعی در عرصه بازی محسوب می شود.
   • نمایشگرهای معمولی

   • نمایشگرهای مخصوص بازی VG245HE ایسوس

   قابلیت اتصال به دو دستگاه HDMI

   نمایشگر VG245HE ایسوس مجهز به دو درگاه HDMI می باشد که به شما این امکان را می‌دهد به صورت همزمان کنسول بازی و یک دستگاه HDMI دیگر خود را به آن متصل کنید. بنابراین دیگر نیازی نیست کابل‌های HDMI خود را مرتب به نمایشگرتان وصل و جدا کنید.

   گرافیک‌ بدون شکستگی
   تصاویر فوق العاده روان با AMD FreeSync
   نمایشگر VG245HE ایسوس برای حذف شکستگی تصویر و نرخ فریم های شکننده و ارائه گیم پلی روان مجهز به فناوری AMD FreeSync™ می باشد. این فناوری موجب برتری شما در بازی های تک تیراندازی، مسابقات ماشین سواری، بازی های استراتژیک و ورزشی می شود.

   * بازه نرخ تازه سازی که فناوری AMD FreeSync در آن کار می‌‌کند بین 40 تا 75 هرتز می باشد

   ویژگی‌های بازیکن‌محور
   فناوری اختصاصی GamePlus ایسوس
   نمایشگر VG245HE ایسوس مجهز به کلید فوری و اختصاصی GamePlus ایسوس می باشد که موجب بهبود کیفیت بازی شما در حین بازی شده و می‌توانید لذت بیشتری از بازی خود ببرید.

   منوی نشانه روی، چهار نشانه مختلف را در اختیار شما می‌گذارد تا با توجه به بازی تیراندازی خود هر کدام که بیشتر از همه مناسب وضعیت شما می‌باشد را انتخاب کنید.

   تایمر روی صفحه که می‌توانید آن را سمت چپ صفحه نمایش خود قرار دهید تا حساب زمان سپری شده بازی را داشته باشید.

   زمانی که این ویژگی فعال باشد سه خط در تمام چهار جهت مانیتور نمایش داده می‌شود تا در پیکربندی و تراز کردن چندین نمایشگر هیچگونه شک و تردیدی نداشته باشید و بتوانید به نحو احسن آنها را با هم تراز کنید.

   شمارنده FPS(فریم بر ثانیه) به شما کمک می کند میزان روانی اجرای بازی را متوجه شوید.

   فناوری اختصاصی GameVisual ایسوس

   فناوری GameVisual ایسوس به منظور بهبود کیفیت تصاویر، از شش حالتِ نمایش مختلف از پیش تنظیم شده پشتیبانی می کند. شما می‌توانید به آسانی از طریق یک کلید فوری یا منوی تنظمیات روی صفحه نمایش (OSD) به این ویژگی اختصاصی دسترسی پیدا کنید.
   مسابقه
   سینما
   RTS/RPG
   FPS
   sRGB
   منظره
   برای تجربه بازی با سرعت بالا و مسابقه در زمان واقعی، تاخیر ورودی را کاهش می‌دهد.
   کنتراست و اشباع رنگ را برای تصاویر زنده و واضح تقویت می‌کند - ایده‌آل برای تماشای فیلم.
   اشباع رنگ و وضوح کنتراست را برای ارائه رنگ‌های بهتر و روشن‌تر و تصاویر دقیق‌تر تقویت می‌کند - برای بازی‌های استراتژیک در زمان واقعی(RTS) یا بازی‌های RPG.
   تنظیماتِ کنتراستِ بالا حتی در صحنه‌ های تاریک دید را افزایش می‌ دهد تا دشمنان‌تان را واضح ببینید.
   تنظیمات ایده‌ آل برای مشاهده عکس‌ها و گرافیک‌های آنلاین.
   طیف روشنایی بیشتری را فراهم کرده و درجه کنتراست تصویر را افزایش می‌دهد. این ترفند موجب اشباع رنگ های سبز و آبی شده و شرایط ایده آلی را برای مشاهده عکسها و فیلم‌هایی که مناظر را به تصویر می کشند فراهم می کند.
   1طراحی فضایی برای مدیریت هوشمند کابل‌ها در پایه نمایشگر VG245HE به شما کمک می کند کابل‌ها را سازماندهی کنید و محیط بازی خود را تمیز و مرتب نگه دارید.
   2طراحی گیمر محور:
   اهرم کنترل 5 جهته OSD، انتخاب ورود، GamePlus و GameVisual.
   طراحی شده برای بازی های طولانی
   فناوری بدون پرش
   فناوری Flicker-Free باعث کاهش پرش‌های تصویر می‌شود تا بتوانید به راحتی و بدون خستگی بازی کنید. این فناوری زمانی که مشغول بازی‌های طولانی هستید، موارد خستگی چشم و سایر ناراحتی‌های بالقوه آسیب رسان به چشم را به حداقل می‌رساند.
   فناوری Ultra-Low Blue Light
   فناوری نور آبی فوق العاده پایین موجب کاهش میزان نور آبی می شود. شما به آسانی می‌توانید چهار فیلتر مختلف را از روی صفحه و از طریق منوی OSD یا رابط کاربری DisplayWidget انتخاب کرده و بهترین تنظیمات را برای کار خود به کار بگیرید.
   سطح پایین نور آبی
   برای اینکه نمایشگر مخصوص بازی VG245HE مجهز به فناوری سوسو زدن باشد و سطوح پایینی از نور آبی را از خود ساطع کند، آزمایش های عملکردی سختگیرانه ای را توسط آزمایشگاه TÜV Rheinland، ارایه‌دهنده خدمات جهانی در زمینه‌های فنی، امنیت و گواهی خدمات، پشت سر گذاشته است.
   • تجربه کامل بازی با کنسول های بازی
   • گرافیک‌ بدون شکستگی
   • ویژگی‌های بازیکن‌محور
   • طراحی شده برای بازی های طولانی