VG245Q

  VG245Q

  نمایشگر مخصوص کنسول بازی VG245Q ایسوس - 24 اینچ فول اچ دی‎، زمان پاسخ دهی 1 میلی ثانیه، فناوری GameFast Input و ™Free-SYNC

  • نمایشگر مخصوص بازیِ 24 اینچ، فول اچ دی، با زمان پاسخ دهی فوق العاده سریع 1 میلی ثانیه و فناوری GameFast Input برای ارائه گیم پلی روان
  • مجهز به دو درگاه HDMI که به شما این امکان را می دهد به صورت همزمان کنسول بازی و دستگاه HDMI دیگر یا کامپیوتر خود را به آن متصل کنید
  • مجهز به فناوری ™AMD FreeSync برای حذف شکستگی تصویر و نرخ فریم های بریده بریده
  • مجهز به کلید فوری اختصاصی ایسوس به نام GamePlus برای ارتقاء و بهبود تصاویر درون بازی
  • گواهی TUV Rheinland برای فناوری ضد پرش و نور آبی کم و تضمین تجربه مشاهده راحت
   Product Image
   هر میلی ثانیه ارزشمند است
   نمایشگر 24 اینچی مخصوص بازی و فول اچ دی VG245Q با هدف ارائه بهترین تجربه بازی با کنسول‌های بازی ساخته شده است. زمان پاسخ دهی این نمایشگر فوق العاده سریع تنها 1 میلی ثانیه بوده و نرخ تازه سازی تصویر آن 75 هرتز می ‌باشد. همچنین این نمایشگر برای نمایش بی تاخیر تصاویر از فناوری ورود فوری (GameFast Input) بهره می برد. علاوه بر این با تجهیز این نمایشگر به دو درگاه HDMI با لگ ورودی پایین و یک درگاه DisplayPort می‌توانید از تصاویر فوق العاده روان و بدون تاخیر نهایت لذت را ببرید و همزمان دو دستگاه را به آن متصل نمایید. فناوری AMD FreeSync™ نیز با کمک به حذف شکستگی تصویر گیم پلی روان و سریع از طریق درگاه HDMI را برای شما به ارمغان می‌آورد.
   تجربه کامل بازی با کنسول های بازی

   فناوری GameFast Input - میلی ثانیه ها نیز ارزشمندند

   تاخیر ورود یا Input lag فاصله زمانی میان فشردن یک دکمه و مشاهده تاثیر آن بر روی صفحه نمایش است. تاخیر ورود زیاد موجب اتصال با تاخیر شده و شما از سرعت بازی جا خواهید ماند. نمایشگر VG245Q برای به حداقل رساندن تاخیر ورود مجهز به فناوری GameFast Input می‌باشد تا همواره در هر لحظه با سرعت بازی همراه باشید و بتوانید به سرعت از خود واکنش نشان دهید.
   • HDTV
    دستور شما با تاخیر بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود و هدف را از دست می‌دهید.

   • نمایشگر مخصوص کنسول بازی VG245Q
    دستور شما فوراً بر روی صفحه نمایش ظاهر شده و می‌توانید به موقع هدف را بزنید.

   زمان پاسخ دهی فوق سریع 1 میلی ثانیه‌ ای و نرخ تازه سازی 75 هرتزی

   زمان پاسخ دهی نمایشگر VG245Q ایسوس تنها 1 میلی ثانیه می باشد تا تمام حرکات فوق العاده سریع شما در بازی بدون تاخیر، سایه، تاری و فوق العاده روان نمایش داده شوند. با این زمان پاسخ دهی بسیار کوتاه شما می‌توانید به سرعت نسبت به آنچه بر روی صفحه می بینید واکنش نشان دهید و این موضوع یک مزیت قطعی در عرصه بازی محسوب می شود.
   • نمایشگرهای معمولی

   • نمایشگرهای مخصوص بازی VG245Q ایسوس

   آزادی در ارتباطات: دو درگاه HDMI و یک درگاه DisplayPort

   نمایشگر VG245Q ایسوس مجهز به دو درگاه HDMI و یک DisplayPort می باشد که به شما این امکان را می‌دهد به صورت همزمان کنسول بازی، کامپیوتر و هر دستگاه HDMI دیگری را به آن متصل کنید و آزادی بیشتری در انتخاب های خود داشته باشید. بنابراین دیگر نیازی نیست کابل‌های HDMI خود را مرتب به نمایشگرتان وصل کنید یا تغییر دهید.

   تصاویر بدون شکستگی
   تصاویر فوق العاده روان با AMD FreeSync
   نمایشگر VG245Q ایسوس برای حذف شکستگی تصویر و نرخ فریم های شکننده و ارائه گیم پلی روان مجهز به فناوری AMD FreeSync™ می باشد. این فناوری موجب برتری شما در بازی های تک تیراندازی، مسابقات ماشین سواری، بازی های استراتژیک و ورزشی می شود.

   *بازه نرخ تازه سازی که فناوری AMD FreeSync در آن کار می‌کند بین 40 تا 75 هرتز می باشد

   ویژگی‌های بازیکن‌محور
   فناوری اختصاصی GamePlus ایسوس
   نمایشگر VG245Q ایسوس مجهز به کلید فوری و اختصاصی GamePlus ایسوس می باشد که موجب بهبود کیفیت بازی شما در حین بازی شده و می‌توانید لذت بیشتری از بازی خود ببرید.

   منوی نشانه روی، چهار نشانه مختلف را در اختیار شما می‌گذارد تا با توجه به بازی تیراندازی خود هر کدام که بیشتر از همه مناسب وضعیت شما می‌باشد را انتخاب کنید.

   تایمر روی صفحه که می‌توانید آن را سمت چپ صفحه نمایش خود قرار دهید تا حساب زمان سپری شده بازی را داشته باشید.

   زمانی که این ویژگی فعال باشد سه خط در تمام چهار جهت مانیتور نمایش داده می‌شود تا در پیکربندی و تراز کردن چندین نمایشگر هیچگونه شک و تردیدی نداشته باشید و بتوانید به نحو احسن آنها را با هم تراز کنید.

   شمارنده FPS(فریم بر ثانیه) به شما کمک می کند میزان روانی اجرای بازی را متوجه شوید.

   فناوری اختصاصی GameVisual ایسوس

   فناوری GameVisual ایسوس به منظور بهبود کیفیت تصاویر، از شش حالتِ نمایش مختلف از پیش تنظیم شده پشتیبانی می کند. شما می‌توانید به آسانی از طریق یک کلید فوری یا منوی تنظمیات روی صفحه نمایش (OSD) به این ویژگی اختصاصی دسترسی پیدا کنید.

   اهرم کنترل و کلیدهای فوری
   بازی را آسان می‌کنند

   1طراحی فضایی برای مدیریت هوشمند کابل‌ها در پایه نمایشگر VG245Q به شما کمک می کند کابل‌ها را سازماندهی کنید و محیط بازی خود را تمیز و مرتب نگه دارید.
   2طراحی بازیکن محور:
   اهرم کنترل 5 جهته OSD، انتخاب ورود، GamePlus و .GameVisual.
   طراحی شده برای بازی های طولانی
   فناوری بدون پرش
   فناوری Flicker-Free باعث کاهش پرش‌های تصویر می‌شود تا بتوانید به راحتی و بدون خستگی بازی کنید. این فناوری زمانی که مشغول بازی‌های طولانی هستید، موارد خستگی چشم و سایر ناراحتی‌های بالقوه آسیب رسان به چشم را به حداقل می‌رساند.
   فناوری نور آبی فوق العاده کم
   فناوری نور آبی فوق العاده کم موجب کاهش میزان نور آبی می شود. شما به آسانی می‌توانید چهار فیلتر مختلف را از روی صفحه و از طریق منوی OSD یا رابط کاربری DisplayWidget انتخاب کرده و بهترین تنظیمات را برای کار خود به کار بگیرید.
   سطح پایین نور آبی
   برای اینکه نمایشگر مخصوص بازی VG245Q مجهز به فناوری ضد سوسو زدن باشد و سطوح پایینی از نور آبی را از خود ساطع کند، آزمایش های عملکردی سختگیرانه ای را توسط آزمایشگاه TÜV Rheinland، ارایه‌دهنده خدمات جهانی در زمینه‌های فنی، امنیت و گواهی خدمات، پشت سر گذاشته است.
   طراحی آرگونومیک و قابلیت نصب بر روی دیوار
   نمایشگر VG245Q مخصوصا برای بازی های طولانی مدت طراحی شده است. با استفاده از طراحی آرگونومیک پایه آن می‌توانید نمایشگر را در جهت های مختلف بپیچانید و با تغییر میزان ارتفاع آن همیشه در بهترین موقعیت و زاویه بازی کنید همچنین می‌توانید با استفاده از استاندارد نصب دیواری VESA آن را بر روی دیوار نصب کنید و مشکل فضای محدود خود را حل کنید.

   تنظیم ارتفاع (0~130میلی‌متر)

   لولا ( 90+ درجه الی 90- درجه)

   محور 90+ درجه الی 90- درجه
   (درجهت و خلاف عقربه های ساعت)

   شیب ( 33+ درجه الی 5-درجه)

   • تجربه کامل بازی با کنسول های بازی
   • تصاویر بدون شکستگی
   • ویژگی‌های بازیکن‌محور
   • طراحی شده برای بازی های طولانی