VG275Q

  VG275Q

  نمایشگر مخصوص بازی ASUS VG275Q بهینه‌شده برای کنسول، صفحه نمایش 27 اینچی با وضوح Full HD، زمان پاسخگویی 1ms، فناوری GameFast Input و FreeSync™

  • نمایشگر مخصوص بازی 27 اینچی با وضوح Full HD، زمان پاسخگویی بسیار سریع 1ms و فناوری GameFast Input برای گیم‌پلی روان
  • دو درگاه HDMI و یک DisplayPort به شما اجازه می‌دهند که نمایشگر خود را به کنسول بازی متصل نمایید و یا همزمان به رایانه و دیگر دستگاه‌های سازگار با HDMI وصل کنید
  • فناوری AMD FreeSync™ برای کاهش پارگی تصاویر و عدم نرخ بروزرسانی تصویر بی‌ثبات
  • کلید اختصاصی ایسوس GamePlus برای ارتقا تجربه بازی‌ها و GameVisual برای بهبود تصاویر
  • تائیدیه TUV Rheinland برای Flicker-free و فناوری Low Blue Light جهت یک تجربه راحت دیداری
   Product Image
   هر میلی‌ثانیه ارزشمند است
   ساخته‌شده برای تجربه عالی بازی بر روی کنسول، نمایشگر 27 اینچی ASUS VG275Q با وضوح Full HD دارای زمان پاسخگویی بسیار سریع 1ms و نرخ بروزرسانی تصویر 75Hz می‌باشد. این نمایشگر همچنین دارای فناوری instant input برای به حداقل رساندن لگ ورودی و یک گیم‌پلی سریع و پاسخگو می‌باشد. دو درگاه HDMI و یک درگاه DisplayPort نیز تعبیه شده‌اند که در آن واحد نمایشگر را می‌توان به دو دستگاه مختلف وصل کرد. به علاوه، فناوری AMD FreeSync™ نیز برای کاهش پارگی تصاویر و ارائه یک گیم‌پلی سریع و روان توسط درگاه‌های HDMI یا DisplayPort مهیا شده است.
   تجربه کامل بازی بر روی کنسول بازی

   فناوری GameFast Input، میلی‌ثانیه‌ها هم ارزشمندند

   تاخیر ورود یا Input lag فاصله زمانی میان فشردن یک دکمه و مشاهده تاثیر آن بر روی صفحه نمایش است. تاخیر ورودی زیاد موجب اتصال با تاخیر شده و شما از سرعت بازی جا خواهید ماند.
   Input lag بر روی یک نمایشگر LCD معمولاً کمتر از یک تلویزیون است، نمایشگر ASUS VG275Q برای به حداقل رساندن تاخیر ورود مجهز به فناوری GameFast Input می‌باشد تا همواره در هر لحظه با سرعت بازی همراه باشید و بتوانید به سرعت از خود واکنش نشان دهید.
   • HDTV
    دستور شما با تاخیر بر روی صفحه نمایش داده می‌شود و هدف را از دست می‌دهید.

   • نمایشگر مخصوص بازی کنسول VG275Q
    دستور شما سریعاً بر روی صفحه نمایش داده می‌شود و می‌توانید هدف را در لحظه بزنید.

   بدانید چرا مانیتور مخصوص بازی بهتر از تلویزیون است.

   زمان پاسخگویی رعدآسای 1ms

   ASUS VG275Q دارای زمان پاسخگویی فوق‌العاده سریع 1ms می‌باشد؛ در نتیجه تمام عکس‌العمل‌های شما به شکلی روان و بدون مکث، محو شدگی و یا تاری نمایش داده خواهند شد. شما قادر خواهید بود تا سریعاً به آنچه بر روی صفحه نمایش می‌بینید عکس العمل نشان دهید، یک مزیت واضح در میدان بازی.
   • مانیتورهای معمولی

   • مانیتورهای مخصوص بازی ASUS VG275Q

   آزادی در ارتباطات: دو درگاه HDMI به‌علاوه یک درگاه DisplayPort

   ASUS VG275Q دارای دو درگاه HDMI و یک DisplayPort می‌باشد تا به شما انعطاف‌پذیری بیشتری بدهد. توسط این درگاه‌ها می‌توان همزمان یک کنسول بازی، رایانه شخصی و یک دستگاه سازگار با HDMI دیگر را به نمایشگر وصل کرد. دیگر نیازی نیست تا هر لحظه کابل را از جای خود خارج کنید و اتصال خود را تغییر دهید.

   تصاویر بدون شکستگی
   جلوه‌های تصویری بسیار روان به لطف AMD FreeSync
   ASUS VG275Q دارای فناوری AMD FreeSync™ می‌باشد که پارگی تصاویر و نرخ بروزرسانی تصویر بی‌ثبات را به حداقل می‌رساند و گیم‌پلی روان و یکپارچه را به وجود می‌آورد. این ویژگی همواره برتری شما را در بازی‌های شوتر اول شخص، مسابقه‌ای، استراتژیک و ورزشی حفظ می‌کند.

   * AMD FreeSyncدر گستره نرخ بروزرسانی تصویر 40Hz تا 75Hz فعالیت می‌کند.

   ویژگی‌های بازیکن محور
   فناوری انحصاری ایسوس GamePlus
   ASUS VG275Q features the ASUS-exclusive GamePlus hotkey to give you in-game enhancements that help you get more out of your game.

   A crosshair overlay provides four different crosshair options, so you can select the one that best suits the shooter you're currently playing.

   Onscreen timer that can be positioned on the left of the display to keep tracked of elapsed game time.

   Activating the display alignment function gives users three alignment lines on all four corners of the monitor to take the guesswork out of multi-display set-ups, so each monitor lines up perfectly.

   The FPS counter lets you know how smoothly the game is running.

   فناوری انحصاری ایسوس GameVisual

   فناوری انحصاری ASUS GameVisual دارای 6 حالت نمایش از پیش‌ تعریف‌شده است تا بهترین نمایش را برای انواع مختلف محتوا در اختیار شما قرار دهد. این قابلیت منحصر به فرد به راحتی از طریق کلیدهای میان‌بر نمایشگر در بخش تنظیمات تصویر (OSD) قابل استفاده است.

   اهرم هدایتی و کلیدهای میانبر
   بازی را آسان می‌کنند

   1طراحی مدیریت کابل در پایه مانیتور VG275Q به شما امکان می‌دهد تا کابل‌ها را مدیریت و مخفی کنید و محیط بازی را مرتب نگه دارید.
   2طراحی بازیکن‌محور:
   یک اهرم 5 جهتی پیمایش OSD، انتخاب ورودی، GamePlus و GameVisual.
   طراحی شده برای ماراتون‌های گیمینگ
   فناوری ضد لرزش تصویر
   فناوریFlicker-Free باعث کاهش پرش‌های تصویر می‌شود تا تجربه‌ای راحت از نمایش تصاویر را ایجاد کند. توسط این ویژگی هنگام مشاهده نمایشگر در زمان طولانی یا هنگام بازی، آسیب‌هایی مانند خستگی چشم به حداقل می‌رسد.
   فناوری نور آبی پایین
   فناوری ASUS Ultra-Low Blue Light مقدار نور آبی را کاهش می‌دهد. شما می‌توانید یک فیلتر که بهترین مورد برای وضعیت کنونی است را از مجموعاً چهار فیلتر مختلف، توسط منو OSD یا رابط کاربری DisplayWidget انتخاب کنید.
   سطح نور آبی پایین
   مانیتور مخصوص بازی ROG VG275Q توانسته است تست‌های دقیق عملکرد توسط آزمایشگاه TÜV Rheinland در زمینه نمایش تصویر بدون لرزش و سطوح پایین نور آبی را پشت سر بگذارد که ارائه‌دهنده خدمات جهانی در زمینه‌های فنی، امنیت و گواهی خدمات است.
   طراحی ارگونومیک و قابلیت نصب بر روی دیوار
   ASUS VG275VQ به‌طور ویژه برای ماراتون‌های گیمینگ طولانی ساخته شده است. این نمایشگر دارای یک پایه ارگونومیک است که امکان تنظیم شیب، چرخش مفصل، محور و ارتفاع را به شما می‌دهد تا بهترین موقعیت برای نمایش را انتخاب کنید. علاوه بر این قابلیت نصب بر روی دیوار با استاندارد VESA جهت استفاده در فضاهای محدود نیز وجود دارد.

   ارتفاع (0 تا 130 میلی‌متر)

   محور (90+ تا 90-)

   چرخش
   (90 درجه خلاف جهت عقربه‌های ساعت)

   مفصل (33+ تا 5-)

   • The Complete Console Gaming Experience
   • Tearing free graphics
   • Gamer-centric features
   • Designed for gaming marathon