VG278HR

  VG278HR

  حرکت را احساس کنید با عینک انویدیا 3D Vision 2، 3D LightBoost و نرخ ریفرش 144 هرتز

  • نمایشگر 27 اینچ بی‌نظیر با قابلیت پخش 3D و مجهز به فناوری عینک NVIDIA® 3D Vision 2 و 3D LightBoost
  • حرکت فوق‌العاده روان با نرخ ریفرش سریع 144 هرتز و زمان‌ واکنش 1 میلی‌ثانیه (GTG)
  • عملکرد درخشان رنگ‌ها با فناوری Splendid™ Video Intelligence
  • یک موقعیت راحت نمایش با طراحی ارگونومیک و تنظیم ارتفاع، شیب، مفصل و محور
  • ارتباطات گسترده شامل HDMI 1.4، دو لینکDVI-D و D-sub
   Product Image

   حرکت نرم تصاویر

   نرخ بازسازی سریع 144 هرتز با زمان واکنش 2 میلی‌ثانیه

   • مانیتور سریع بازی ASUS VG278HR زمان پردازش فریم‌ها برای نمایش را کوتاه می‌کند. زمان تاخیر اندک مانیتور، فرصت واکنش سریع‌تر در بازی‌ها را برای گیمرها فراهم می‌کند.
   • سرعت سریع 144 هرتز، نرخ فریم‌ها در ثانیه را افزایش می‌دهد تا تصویری فوق‌العاده روان در تصاویر پرهیجان دوبعدی مشاهده کنید*.
   • زمان واکنش همچنین به 2 میلی‌ثانیه کاهش پیدا کرده است تا رد سایه‌ها را از طریق کنترل سطح ولتاژ هنگام حرکت کریستال‌های مایع حذف کند تا تجربه‌ای روان و شفاف از نمایش ویدیوها داشته باشید.

   صحنه‌های سریع حرکت با نرخ بازسازی تصویر 144 هرتز
   حرکت فوق‌العاده روان تصاویر با فناوری Trace Free II (144هرتز +2میلی‌ثانیه)

   صحنه‌های سریع حرکت با نرخ بازسازی 60 هرتز
   صحنه‌های محو حرکت بدون فناوری Trace Free II

   * برای فعالسازی عملکرد 144 هرتز (در حالت دوبعدی) به رابط لینک دوتایی DVI و یک کارت گرافیک منتخب با آخرین نسخه درایور نیاز دارید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مرکز خدمات کارت گرافیک خود تماس بگیرید.

   مانیتورهای رایج 60 هرتز دارای محوشدگی زیادی در تصویر هستند که تجربه لذتبخش شما از بازی را کاهش می‌دهد. مانیتور بازی ASUS VG278HR 144Hz با ارایه نمایشی پرتحرک و شفاف در محیط بازی‌های سنگین، تاثیر مات‌شدن تصاویر و محوشدگی آنها را نصف می‌کند تا اختلاف قابل توجه در نمایش طبیعی حرکات را متوجه شوید.   تصاویر زنده واقعی توسط LED

   50,000,000:1 کنتراست هوشمند ایسوس

   بهبود مداوم کنتراست نمایشگر با تنظیم روشنایی در نور پس زمینه انجام می‌شود تا همانند تصاویر حقیقی،
   سیاه‌ترین سطح مشکی و روشن‌ترین سطح سفید بدست آید.

   پشتیبانی از Full HD 1080p

   با پشتیبانی از Full HD 1080p (1920x1080) وارد دنیای تماشایی رنگ‌ها شوید.
   فناوری تصویری هوشمند Splendid

   فناوری اختصاصی هوشمند Splendid عملکرد ویدیوها و صحت تصاویر را با تنظیم رنگ، روشنایی، کنتراست و درخشندگی بهبود می‌بخشد. 6 حالت از پیش تعیین شده (منظره، سینمایی، بازی، شب، sRGB و استاندارد) از طریق کلید مستقیم قابل انتخاب هستند.

   طراحی ارگونومیک

   VG278HR بطور خاص با قابلیت تنظیم شیب، مفصل، محور و ارتفاع عرضه طراحی شده است تا هنگام اجرای بازی‌های 3D و تماشای فیلم‌ها در بهترین حالت تنظیم شود.   زمانی که بحث طراحی است، ایسوس همیشه به مشتریان فکر می‌کند. ASUS VG278HR دارای کلید مستقیم برای قابلیت اختصاصی ایسوس GamePlus (در حال ثبت اختراع) با عملکرد‌های نشانه (برای نشانه‌گیری) و تایمر است. گیمرها می‌توانند چهار حالت نشانه‌گیری را متناسب با محیط بازی انتخاب کنند در حالی که یک تایمر روی صفحه آنها را از زمان سپری شده آگاه می‌کند. این ابزارها به گیمرها امکان تمرین و افزایش مهارت‌هایشان را می‌دهد.

   عملکرد اختصاصی ایسوس GamePlus می‌تواند از طریق یک دکمه مستقیم فعال شود


   دارای قابلیت تنظیم درونی برای زاویه انتشار محتوای 3D با انعطاف‌پذیری بی‌سابقه

   زاویه قابل تنظیم انتشار سه‌بعدی می‌تواند محتوای 3D را برای هر نوع سناریو تنظیم کند. به سادگی میان سه منطقه تحت پوشش مادون‌قرمز از طریق منوی نمایشگر سوییچ کنید و برای حداکثر دریافت محتوای سه‌بعدی، عینک‌ها را مقابل زاویه تنظیم‌شده برای انتشار قرار دهید.

   ارتباطات گسترده

   محتوای سه‌بعدی را از طریق دیسک‌های بلو-ری یا کنسول‌های بازی توسط درگاه خروجی HDMI 1.4 نمایش دهید. VG278HR بیشترین سازگاری را با انواع ابزارهای رسانه‌ای توسط درگاه HDMI 1.4، لینک DVI-D و D-sub دارد