VT168H

  VT168H

  مانیتور 15.6 اینچی با صفحه لمسی 10 نقطه ای

  • 15.6 اینچ با قابلیت لمس 10 نقطه همزمان، مناسب برای کاربری هایی که نیازمند صفحه کلید مجازی یا لمس چند نقطه همزمان هستند
  • زاویه چرخش منفی 5 تا 30 درجه، مناسب برای استفاده به عنوان نمایشگر گسترده یا دستگاه های پوز
  • طراحی زیبا و باریک همراه با امکان نصب پایه VESA (در ابعاد 75میلی متر در 75 میلی متر)
  • فناوری فیلتر نور آبی و بدون سوسو زدن که موجب کاهش خستگی چشم پس از ساعت های طولانی کار می شود
  • سازگاری کامل با ویندوز 10
   Product Image

   صفحه نمایش چند لمسی 10 نقطه ای - تجربه لمسی و تصویری باورنکردنی


   نمایشگر لمسی VT168Hایسوس قابلیت لمس 10 نقطه همزمان را با کیفیت تصویر عالی، اتصالات متنوع و ارگونومی فوق العاده با یکدیگر ترکیب کرده است. صفحه نمایش لمسی دقیق و صحیح این نمایشگر تا 10 لمس همزمان را پشتیبانی کرده و برای استفاده با وبندوز 10 بهینه سازی شده است تا شما بتوانید هوشمندانه تر و کارآمدتر کار کنید.

   سازگار با سیستم عامل‌ ویندوز 10   نمایشگر VT168H تست های لازم را پشت سر گذاشته است و بنابر نتایج بدست آمده بهترین سازگاری و بیشترین ثبات را با سیستم عامل ویندوز 10 دارد. به همین دلیل تضمین می نماییم که کاربران خانگی و تجاری سیستم عامل جدید مایکروسافت می توانند نهایت استفاده را از این نمایشگر لمسی ایسوس ببرند.   دسترسی به امکانات بیشتر با صفحه نمایش لمسی   فناوری Splendid Video Intelligence ایسوس از موتور رنگ با شش حالت پیش فرض بهره می برد. این حالت های پیش فرض به شما اجازه می دهد با توجه به نوع محتوی در حال نمایش، از بالاترین دقت رنگی و وفاداری تصویر برخوردار شوید. شما می توانید با کلید فوری تعریف شده به این تنظیمات پیش فرض دسترسی پیدا کنید.

   منظره
   سینما
   sRGB
   محدوده روشنایی را گسترش داده، طیف کنتراست را بالا برده و با بهینه سازی غلظت رنگ‌ ها، موجب با شکوه تر شدن منظره ها می‌شود با تقویت غلظت و کنتراست، تصاویری زنده، درخشان و تاثیرگذارتری ارائه می‌دهد بهترین عملکرد ممکن برای مشاهده تصاویر را در اختیار شما می‌گذارد


   بازی
   نمایش در شب
   استاندارد
   با حفظ جزئیات، منظره های تاریک با نور کم را روشن‌تر کرده و به شما اجازه می‌دهد دشمنان خود را که در گوشه ها کمین کرده اند تشخیص دهید. به صورت هوشمندانه میزان روشنایی Y را افزایش داده تا با تقویت جزییات تاریک، زیبایی شب و مناظر تاریک را به خوبی مشاهده نمایید با بهینه سازی رنگ‌ها و کنتراست، مدارک و اسناد را با وضوح بالا ببینید و به مرور وب بپردازید


   نهایت آسایش و انعطاف پذیری در خانه و شرکت   هنگام طراحی به فکر شما هستیم


   نمایشگر VT168H درگاه های اتصال ویدیو و لوازم جانبی متعددی دارد که عبارتند از VGA و HDMI که می توانید به واسطه آنها از این نمایشگر در هر مکانی از جمله خانه و شرکت استفاده نمایید.


   VT168H مجهز به پایه دایره ای زیبا و ارگونومیک می باشد که به شما اجازه می دهد موقعیت مشاهده ایده آل را اننتخاب کنید. همچنین این نمایشگر با استاندارد پایه VESA سازگار بوده و می توانید آن را بر روی دیوار یا بازوی نگهدارنده مانیتور نصب کنید. امکانات پیشرفته صرفه جویی درمصرف برق این نمایشگر تضمین کننده کاهش هزینه برق و حداکثر قابلیت اطمینان میباشد. همچنین این نمایشگر از استانداردهای سختگیرانه زیست محیطی از جمله RoHS، ENERGY STAR و TCO برخوردار است.

   با فناوری مراقبت از چشم ایسوس از چشمان خود محافظت کنید

   از سایت مراقبت از چشم ایسوس بازدید کنید : http://www.asus.com/Microsite/2015/display/eye_care_technology/


   نمایشگر VT168H تحت آزمایش‌های عملکردی سختگیرانه‌ ای قرار گرفته است و آزمایشگاه‌ TÜV Rheinland که ارائه دهنده جهانی خدمات فنی، ایمنی و صدور گواهی می‌باشد، گواهی‌های نمایشگر فاقد سوسو زدن و سطح نور آبی کم را به آن اعطا کرده است و به همین دلیل این نمایشگر تصاویری با کیفیت از خود نمایش داده و از خستگی چشم کاربران جلوگیری می‌کند.   مانیتوری با نور آبی فوق‌العاده پایین

   فیلتر کاهنده نور آبی ایسوس که مورد تایید موسسه TÜV Rheinland نیز می‌باشد از شما در برابر نور آبی مضر محافظت می‌کند و شما به آسانی می‌توانید از طریق کلید فوری تعبیه شده در مانیتور به چهار تنظیم مختلف آن دسترسی پیدا کنید. برای اینکه مانیتور VT168H بدون سوسو زدن تصاویر را نشان دهد و سطح نور آبی بسیار کمی از خود ساطع کند، تحت آزمایش‌های سختگیرانه قرار گرفته است و توسط آزمایشگاه‌های TÜV Rheinland که ارائه دهنده جهانی خدمات فنی، ایمنی و صدور گواهی می‌باشد، مورد تایید قرار گرفته است.

   سطح 1 برای وبگردی های عادی ایده‌آل است و با بازسازی عالی رنگ ها، تصاویر واقعی با حداقل تغییر رنگ را به شما ارائه می دهد.

   سطح 2 با ارائه تصاویر با کیفیتِ بالا برای مشاهده عکس و فیلم مناسب می‌باشد.

   سطح 3 با ارائه کیفیتی همانند کاغذ واقعی، برای ساعت‌های طولانی مطالعه یا پردازش کلمات مناسب می‌باشد.

   سطح 4 برای محیط‌های دارای نور محیطی کم مناسب می باشد.


   فناوری بدون سوسو زدن

   زمان خداحافظی با چشمان خسته و تیره و تار فرا رسیده است. مانیتور VT168H برای کاهش سوسو زدن از فناوری بدون سوسو زدن مورد تایید موسسه TÜV Rheinland بهره می برد. این فناوری موارد خستگی چشم و سایر آسیب‌های چشمی را، مخصوصا زمانی که شما ساعت‌های طولانی را مقابل صفحه نمایش به مشاهده فیلم های محبوب خود می‌پردازید، به حداقل می‌رساند.